رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد برای /Freeze و /Eunfreeze

Hotaru

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز 

یک پیشنهاد جدید دارم

ما وقتی در ایونت فریز میشیم نمیتونم موس تکون بدیم و بعضی ها هی میگن آقا دوربین ما خرابه اینا

خوب حالا پیشنهاد چیه

پیشنهاد من اینه که موقع که فریز میشم بدن شخصیت فریز بشه اما بتونیم موس حرکت بدیم! اینطوری خیلی بهتر میشه

از بقیه درخواست میشه نظر بدن

@Original @83mehrdad83 @SuperMaN @dawat @LockDown @Rexa @ElleryBOy @Champion @WaTchDogs @OmidGH @Ali @Meli @NimaB @Mohny @Amiiir @mahsamasoumi @KARiM @RozHell @Mighty @WonDerBoy @FieRy @AmiRKinG @iNViSiBIe @iNilu @Kiya @Life

و بقیه......

• دوست دارم که 1

زندگی کوتاه نیست, زمان زود میگذره

Hotaru.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، MrSam گفته است:

یک پیشنهاد جدید دارم

ما وقتی در ایونت فریز میشیم نمیتونم موس تکون بدیم و بعضی ها هی میگن آقا دوربین ما خرابه اینا

خوب حالا پیشنهاد چیه

پیشنهاد من اینه که موقع که فریز میشم بدن شخصیت فریز بشه اما بتونیم موس حرکت بدیم! اینطوری خیلی بهتر میشه

@Original @83mehrdad83 @SuperMaN @dawat @LockDown @Rexa @ElleryBOy @Champion @WaTchDogs @OmidGH @Ali @Meli @NimaB @Mohny @Amiiir @mahsamasoumi @KARiM @RozHell @Mighty @WonDerBoy @FieRy @AmiRKinG @iNViSiBIe @iNilu @Kiya @Life

و بقیه......

سلام عرض شد،

اول اینکه پیشنهاد تکراری

دوم اینکه سیستم Freeze با TogglePlayerControllable ساخته شده و همه نوع کنترل فیزیکی پلیر بسته یا باز میشه، پیشنهاد خود بنده اینه که از TogglePlayerControllable استفاده نشه و یک انیمیشن اجرا بشه و اون انیمیشن در زمان فریز بودن استاپ نشه اینطوری هم میشه موس رو حرکت داد هم پلیر از جاش تکون نمیخوره

@Ali

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خوبیه?

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

خوبه ولی مهم اینه که آیا عملی می شه؟

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

آره با پیشنهاد @SuperMaN مواقم مثلا یه Cmd مثل /Egro که بزنیم همه Gro شن و نتونن بلند شن تا وقتی که /Eungro زده بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MrSam گفته است:

یک پیشنهاد جدید دارم

خوب حالا پیشنهاد چیه

و بقیه......

نظری نیست ولی موافق هستیم????

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۹/۸/۲۴ در 07:41، Hotaru گفته است:

یک پیشنهاد جدید دارم

خوب حالا پیشنهاد چیه

و بقیه......

نظرم (+) عه

اگه یه کامند جدید جهت فریز کردن فرد بدون قفل شدن کمرا به وجود بیاد عالی میشه (چه برای ادمین‌ها و چه در ایونت)

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
پیشنهاد شما در صورتی امکان پذیر میباشد که مادیفیکیشن مجموعه کامل و اجباری شده باشد.

متاسفانه در حال حاضر امکان فراهم سازی این پیشنهاد را دارا نیستیم.

با تشکر از پیشنهاده شما

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...