رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کشته شدن توسط یکNGاقای TAGIN

amirtataloododo

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mahziar123.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TaGiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام خدمت تمامی عضا دیشب من با یک ان جی روبه رو شدم این فرد به من گفت که منو کیل کن و بر گردم سر جام من نمیدونستم اون ان جیه و اخر جونش رسید دیدم نوسته atack cop بعد گفتم شما ان جی هستی سریع وانتد داد و بعد وانتد frisk کرد من تا جایی که بود فرار کردم اما منو کیل کرد و افتدم زندان

• مدارک (فیلم یا عکس): file:///C:/Users/amir/Documents/GTA%20San%20Andreas%20User%20Files/SAMP/screens/AG-SA-0012.jpg

.

file:///C:/Users/amir/Documents/GTA%20San%20Andreas%20User%20Files/SAMP/screens/AG-SA-0011.jpg

این ان جی سوّ استفاده کرد لطفا رسیدگی کنید و این اقای اکتیوی اندازو و خیلی بی ادبو اخراج کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا مدرک نزاشتی دوما نباید بزنی هرچقدرم اون بگه سوما ابنجا شکایتت رد میشه باید بری تو گزازش اعضا تو دسته ویژه شکایت کنی

ویرایش شده توسط godlike3

آدَم بایَد اَنگَل شِناسی بِخونِه تا یِه سِریارو بشناسِه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amirtataloododo گفته است:

دادا مدرک دارم نمیتونم چطوری بزارم

Sath

?میدونی چرا من گیمر شدم؟ چون دوست نداشتم با قلب دیگران بازی کنم...?

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما شاکی محترم.

برای رسیدگی به این موضوع در قسمت اقلیت فرد خاطی بخش "گزارش اعضاء" شکایت خود را ذکر کنید.

شاد و پیروز باشید.

بسته شد.

Nᴏ ᴏɴᴇ ʟɪᴋᴇs ᴛᴏ ʙᴇ ᴀʟᴏɴᴇ ʙᴜᴛ sᴏᴍᴇᴛɪᴍᴇs ɪᴛs ᴊᴜsᴛ ᴛʜᴇ ʙᴇsᴛ ᴡᴀʏ.. .

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...