رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن شکایت به اشتباه | Lucifer

SalawR

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Salawr.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Lucifer.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

در خصوص 2 شکایتی که از ممبر ایشون تو گزارش اعضای هیتمن کردم راجب 1-پی بردن به هویت هیتمن و زدن کانترک بعد از اون 2-کاورنیم بودن هیتمن جلوی کاپ ایشون هر دو شکایت منو رد کردن

اما ایشون اینجور جواب دادن :

شکایت شما رد شد.(مدرک شما باید مشخص کند چه کسی به شما شلیک کرده است مثل Warn /Wa یا مثل Whokill/ 

که نشان دهد ایشون به شما حمله کرده است و اگر منظور شما این است که از هویت قاتل با خبر شدید این قتل در اکتیویتی هفتگی شخص حساب نمیشود.) 

دوست عزیز! وقتی که یک نفر کانترکت یک هیتمن باشه, اون هیتمن به هر روشی هم که کانترکت خودشو کیل بده نه وارنه /WhoKill میاد نه وارنه /Wa شما کامل موضوع رو با DM اشتباه گرفتی

بنده گفتم کانترکت ایشون بودم و اومد جلوی چشم خودم منو زد! آیا اینکه وارنه whokill و call 110 نمیفته دلیل بر اینه که هیتمن هرجوری دلش خواست کانترکتشو بزنه؟ تو فیلم کاملا مشخصه که از فاصله 40 متری اومد جلوی چشم خودم وقتی هم که فایندش بودم و روش چکپوینت بود منو زد که به هیچ نحوی نمیشه گفت اون نبوده , و این اقا هرجور دیگه ای هم منو کیل میداد وارنه who kill و /wa نمیفتاد و ضمنا وثتی کانترکت به هویت هیتمن پی میبره اون هیتمن دیگه نمیتونه اون کانترکتو بزنه و باید از Leavehit استفاده کنه, نه اینکه بزنه بعدش شما بگی اشکال نداره فقط تو اکتیویتیش حساب نمیشه

در مورد شکایت دوم بخاطر کاورنیم بودن هیتمن لیدر محترم حتی نگفتن به چه علت شکایت منو رد کردن!

این اقا جلوی کاپ کاورنیم بوده, من که کاپ هستم فایند ایشون بودم ایشون 40 متر با من فاصله داشته و با فاصله ی 40 متری اسمش معلوم نبوده , اگر تست کنید تو بازی میبینید تا 60 متر اسم هر بازیکنی معلومه و وقتی که من فایند دارم طرف رو و چکپوینت روش هست معلوم میشه از اونجا که ایشون aryian هست. ضمنا حتی اگه کانترکت داشته باشه نمیتونه جلوی کاپ کاورنیم باشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

بدلیل داشتن وارن های فکشن به شخصی ادمین مربوطه ارسال شد.

Salawr.png

.? ?????????? ??????? ?? ?????? ?????? ???? ??????????? ?????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام خدمت شاکی محترم @salawwr

طبق تحلیل انجام شده شکایت شما رد شد, زیرا کار لیدر مربوطه درست بوده.

+بسته شد.

• مرسی 1
  • ناراحت 5

❤️°•??? ??? ??? ???? ??????? ?? ????❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...