رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات لانچر جدید v1.1.9

AmirMahdi

ارسال‌های توصیه شده

• توسعه دهنده

درود.

بدون فوت وقت میریم سراغ اصل مطلب.

مشکلاتی که برامون جدیدا پیش اومده، یک این هست که وقتی جایی یکم شلوغ باشه ( 3 یا 4 نفر اونجا باشن با ماشین یا تنها ) درجا FPS Dropمیخوریم. این مورد در نسخه قبلی لانچر نبود..

مورد دوم این هست من PB اومدم و به FPS 6 رسیدم!! آخه 5 نفر داخل PaintBall چیه که باید همچین FPS ای رو بگیریم؟

مورد بعدی هم 4 راه LS هست، واقعا دیگه به کل خراب شد من تو لانچر قبلی اینقد FPS پایین نداشتم.

( توجه من Disable vehicles mode کرده بودم !)

من با سمپ که بیام بازیم روان تر هست و این همه مشکل ندارم! فقط داخل سمپ یه چند تا FPS نسبت به لانچر مجموعه بهتره تو پینت بال.

لطفا به اینا رسیدگی شه چون ما سیستم سیب زمینی نداریم.

اطلاعات سیستم رو ببینید متوجه میشید @Ali دیگه اطلاعات سیستم همه رو دارین.

ممنون از ملاحظه.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام هی نگو FPS ام بد هست یا برو سیستم رو بنداز سطل زباله یا سیستم بخر هی تاپیک FPS نزن ما همه FPS مون اوکی هست بای

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Panahi گفته است:

درود.

مشکلاتی که برامون جدیدا پیش اومده، یک این هست که وقتی جایی یکم شلوغ باشه ( 3 یا 4 نفر اونجا باشن با ماشین یا تنها ) درجا FPS Dropمیخوریم. این مورد در نسخه قبلی لانچر نبود..

مورد دوم این هست من PB اومدم و به FPS 6 رسیدم!! آخه 5 نفر داخل PaintBall چیه که باید همچین FPS ای رو بگیریم؟

مورد بعدی هم 4 راه LS هست، واقعا دیگه به کل خراب شد من تو لانچر قبلی اینقد FPS پایین نداشتم.

من با سمپ که بیام بازیم روان تر هست و این همه مشکل ندارم! فقط داخل سمپ یه چند تا FPS نسبت به لانچر مجموعه بهتره تو پینت بال.

ممنون از ملاحظه.

تا وقتی کامپیوتر بهتر نگیری وضع همینه ربطی به اینچیزا نداره?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۲۱ در 02:18، Panahi گفته است:

درود.

ممنون از ملاحظه.

هی مشکله سیستمه خودتو به سرور ربط نده

خوب چرا FPS ما پایین نمیاد؟

Carroll.png

Nw

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۲۱ در 02:18، Panahi گفته است:

درود.

ممنون از ملاحظه.

داداش شما تا خرتناق رزولوشن اینارو میبری بالا از اون ور همرو On میکنی به خاطر همینه کم fps میگری 

همرو Off کن رزولوشن هم بزار 800x600 کیفیتت بد شد ؟؟ الان کیفیتت بده دوست نداری 600x800 رو Alt+Enter کن 

بازیت رو حالت پنجره اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در 2 ساعت قبل، Redux گفته است:

داداش شما تا خرتناق رزولوشن اینارو میبری بالا از اون ور همرو On میکنی به خاطر همینه کم fps میگری 

همرو Off کن رزولوشن هم بزار 800x600 کیفیتت بد شد ؟؟ الان کیفیتت بده دوست نداری 600x800 رو Alt+Enter کن 

بازیت رو حالت پنجره اجرا میشه.

اولا، همیشه هم گفتم یکم ادب داشته باش دوست عزیز 

دوما، همه چیز آفه، رزولوشن 800x600 : 32 هست و خود علی تو بازی منو تیپی کرد بم توضیح داد گفت تنظیمات مخصوص سیستمت رو میزنم.

:|

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Panahi گفته است:

دوما، همه چیز آفه، رزولوشن 800x600 : 32 هست و خود علی تو بازی منو تیپی کرد بم توضیح داد گفت تنظیمات مخصوص سیستمت رو میزنم.

:|

اِه :( کاش منم خبر میکردی :/ شاید منم بهتر بشه. 

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...