رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

لگ سرور

Ali

لگ کمتر شده نسبت به قبل یا چی؟  

57 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. لگ کمتر شده نسبت به قبل یا چی؟

• لگ کمتر شده
    • هنوز همونه
    • از اونی که بود بدتر شده
    • لگ کاملاً فیکس شده
      0
    • نمی دونم
    • چه خبر؟

ارسال‌های توصیه شده

• توسعه دهنده
در 12 ساعت قبل، Ali گفته است:

کلا 2 نفر یکجای مپ هستن من همچون FPS دراپ میشم.

سمپ هم که قدغن کردی اذیت میشیم بدتر.

فقط Disable Vehicle Modes رو برنداری اوک :/

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 7 ساعت قبل، Panahi گفته است:

کلا 2 نفر یکجای مپ هستن من همچون FPS دراپ میشم.

Resolution بازی خود را به کمترین Resolution تنظیم کنید.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 4 ساعت قبل، Panahi گفته است:

800x600 هست.

سیستم شما مشکل دارد. سعی کنید قطعات سیستم خود را گردگیری کنید و خمیر سیلیکون تازه اعمال کنید سپس ویندوز را از اول نصب کنید (ویندوز 7 از soft98) و اگر باز هم مشکل FPS داشتید به فکر تعویض سیستم باشید.

لینک به دیدگاه

تا حدودی فیکس شده 

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Ali گفته است:

اونقدر نیست که بازی رو لذت بخش کنه ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر اینفرنوس برداشته شده :)  و لگم بهتر شده !

اما تقریبا هرروز ی ادمینی که تو کارش اشتباه میکرد . مثلا خلاف قوانین و... برای اینکه شکایت نکنم ، ی ماشین اینفرنوس بهم میداد :D 

اما 2 3 روزه که آپدیت شده  خبری نیست :| من اینفرنوس ادمین میخوام xD 

ویرایش شده توسط Erfandf

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

سیستم شما مشکل دارد. سعی کنید قطعات سیستم خود را گردگیری کنید و خمیر سیلیکون تازه اعمال کنید سپس ویندوز را از اول نصب کنید (ویندوز 7 از soft98) و اگر باز هم مشکل FPS داشتید به فکر تعویض سیستم باشید.

اسکینا واقعا دراپ میکنه با این که میگین ما بهینه ترین مودهای  را برایتان انتخاب کردیم خب عزیز یه دکمه مثل خاموش کردن مود اینف اضافه کردین یه دونه برای همه ی مودا اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Redux گفته است:

دونه برای همه ی مودا اضافه کنید.

مگه بازم مود وجود داره ؟ 

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

لگ وار ها خیلی فیکس شده و دیگه لگ نیست خیلی کم میشه لگ بشه اونم بخواطر باف هایه که زده میشه ممنون بلخره فکری به حال وار ها کردین

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MyOwnRules گفته است:

لگ وار ها خیلی فیکس شده و دیگه لگ نیست خیلی کم میشه لگ بشه اونم بخواطر باف هایه که زده میشه ممنون بلخره فکری به حال وار ها کردین

انگار میریم تو یه World دیگه نمیشه بری داخل بیز و خونه و وقتی Towcar میزنی ماشینت Tow نمیشه ولی بهتر شده، نمیدونم چرا من همش DC میشم تو وار ?

لینک به دیدگاه

@Ali درود،

بنده یه سخنی داشتم که برای بهتر شدن سرور و کم تر شدن لگ یا Desync خوب باشه، 

خیلیا رو نگاه کنید میبیند که اینترنت های اسیاتک مخابرات شاتل دارن یعنی از اینترنته خونه استفاده میکنند و یک سریا هم از اینترنت همراه دارند که از این شرکت ها فقط شاتل پیشنهاد میشه چون سرویس گیم داره پشتیبانیشم اوکیه، 

اگه دقت کنید اونایی که از شاتل استفاده میکنند پینگ کمتری میگیرند پکت لاست بسیار کمی دارند. 

اما خوب ببینید لگ سرور بهتر از قبل شده مخصوصا در وار ها اما هنوزم به اون شدت لگ هستش برای مثال من اینترنت مخابرات استفاده میکنم و امروز حول هوشه چندین بار از سرور Desync شدم و مجبور به ریلاگ بودم

متاسفانه پشتیبانی رو زنگ میزنیم جوابای چرت پرتی میدن میگن خطت نمیکشه یا SnR پایینی داری باید سیم کشی رو عوض کنی از این چرت پرتا 

خوب میریم سره اصل مطلب، 

قبلا سرور 100 الا 150 تا پلیر داشت با مولتی که میشد 200 تا فیکس فیکس بود لگ نبود تیر M4 از اولین تیر تا اخریش ریجیستر میشد

خب الان ماشالله هزار آلله اکبر 500 تا 600 تا پلیر داره که خب خوتون اگه به چند ماه پیش و الان دقت کنید میفهمین لگ وجود داره! برای مثال شما 10 تیر m4 به هد کسی بزنید حتما باید بمیره! 

الان مثل قبل نیست و پلیر زیاد تر شده خب قطعا کمی لگ هم بیشتر میشه

از این 10 تیر M4 تا جایی بستگی داره که پلیر سرور زیاد باشه یا کمتر 4 تاش ریجیستر میشه ولی خب ما پارسال از این مشکلا اصلا نداشتیم و سرور فیکس فیکس حتی یه مدت چیزی به اسم Desync از کسی نمیشنیدیم

پارسال از 10 تیر M4 هر 10تاش ریجیستر میشد و الان از 10تاش 4تاش ریجستر میشه یا 5 تاش که بستگی به شانست داره یهو دیدی مردی یهو دیدی زدی قبلا از این مشکلا نداشتیم راحت میزدیم

پیشنهاد من اینه که هرکس فقط بتونه  1 اکانت رو وارد سرور کنه، راکروید رو بردارید مولتی کشیدن رو از بین ببرید این خیلی کمک به سرور میکنه شما بیای زحمت بکشی تایم پلی بزنی لول اپ یا شب بخوابی بندازی رو راک روید یا VPS اکانتتو مارو لگ کنی؟ 

لطفا رسیدگی شه اگه این پشنهاد واقعا اوکی نظر بدید با این پشنهاد لگ سرور خیلی کمتر میشه

ویرایش شده توسط iMMuTeD

?????? ??? ?????????

A4E7.png

HitteR.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، iMMuTeD گفته است:

سرور کنه، راکروید رو بردارید مولتی کشیدن رو از بین ببرید این خیلی کمک به سرور میکنه شما بیای زحمت بکشی تایم پلی بزنی لول اپ یا شب بخوابی بندازی رو راک روید یا VPS اکانتتو مارو لگ کنی؟ 

پس کسی که کلکسیون ماشین داره چکار کنه ؟ :|

من ندارما فقط میگم نمیشه این موضوع که مولتی آوردن ممنوع بشه 

مولتی تو اقلیت ها بزرگترین دردسر مخصوصا تو nr هست 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Original گفته است:

پس کسی که کلکسیون ماشین داره چکار کنه ؟ :|

من ندارما فقط میگم نمیشه این موضوع که مولتی آوردن ممنوع بشه 

مولتی تو اقلیت ها بزرگترین دردسر مخصوصا تو nr هست 

کسی که مولتی کشیده تو سرورو کلکسیون ماشین داره از همه هر روز فوش میخوره

من نگفتم مولتی کشیدن ممنوع شه عزیز شما فقط با یه اکانت که داری لاگین کن بازی کن بعدش Q/ بده برو بعدی

?????? ??? ?????????

A4E7.png

HitteR.png

لینک به دیدگاه

من با اینترنت مخابرات استفاده میکنم . مودمم روتر هست و فقط به کامپیوتر متصل میشه . سرعت هم 8مگابیت (2مگ دانلود) بر ثانیه هست . 

وقتی لانچر را باز میکنم در اول صفحه پینگ گذاشته روی 30 اما داخل بازی گذاشته روی 80 . و مشکل اینجاش که پینگم الان 30 هست یا 80 :| بعضی وقتا مثل 4راه 130 . هست و 45 در نرم افزار لانچر (Alt+Tab )

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۹/۸/۲۳ در 00:03، iMMuTeD گفته است:

SnR پایینی داری باید سیم کشی رو عوض کنی از این چرت پرتا

با سلام. شما SNR خود را می توانید از صفحه اطلاعات مودم خود مشاهده کنید و اگر پایین هست باید سیم کشی را درست کنید. سیم کشی تلفن نباید از کنار برق رد شده باشد و بهتر است یک سره باشد. (SNR Margin یکی از مهم ترین معیار های اینترنت با کیفیت می باشد)

من خودم مخابرات دارم و مشکلی ندارم.

از این 10 تیر M4 تا جایی بستگی داره که پلیر سرور زیاد باشه یا کمتر 4 تاش ریجیستر میشه

این سرور با سرور های سمپ دیگه سیستم تیر اندازیش فرق داره و شما هر چند تیری که بزنید به صورت حتمی داخل بازی اتفاق میوفته و اگر لگ باشید فقط دیر عمل میکنه. اگر بعضی از تیر هاتون عمل نکرده یعنی شما تا تیر 4 ام رو زدید یکی شما رو کشته و شما برای سرور مُرده در نظر گرفته می شوید و کسی که میمیره نمیتونه به کسی صدمه وارد کنه و این کاملاً عادی هست که تیر های یک فرد مرده حساب نشه.

VPS اکانتتو مارو لگ کنی

با اجباری شدن لانچر استفاده از راکسمپ غیر ممکن خواهد شد.

در در ۱۳۹۹/۸/۲۳ در 23:59، Erfandf گفته است:

وقتا مثل 4راه 130

پینگ شما ممکن است در حین استفاده از پهنای باند زیاد شود. پینگ یعنی زمانی که از اینترنت شما یک Packet به سرور فرستاده می شود و سرور یک Packet به شما می فرستد.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali گفته است:

این سرور با سرور های سمپ دیگه سیستم تیر اندازیش فرق داره و شما هر چند تیری که بزنید به صورت حتمی داخل بازی اتفاق میوفته و اگر لگ باشید فقط دیر عمل میکنه. اگر بعضی از تیر هاتون عمل نکرده یعنی شما تا تیر 4 ام رو زدید یکی شما رو کشته و شما برای سرور مُرده در نظر گرفته می شوید و کسی که میمیره نمیتونه به کسی صدمه وارد کنه و این کاملاً عادی هست که تیر های یک فرد مرده حساب نشه.

ولی ما قبلا اصلا از این مشکلا نداشتیم از اون فکر کنم چهارشنبه سوری که سرور به 1000 تا رسید اینجوری شد

یعنی 2019 هر یه تیری که میزدیم ریجیستر میشد حتی در حتی بود که 2 طرف یهو باهم میموردن و کاملا لگ فیکس فیکس بود

?????? ??? ?????????

A4E7.png

HitteR.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام. شما SNR خود را می توانید از صفحه اطلاعات مودم خود مشاهده کنید و اگر پایین هست باید سیم کشی را درست کنید. سیم کشی تلفن نباید از کنار برق رد شده باشد و بهتر است یک سره باشد. (SNR Margin یکی از مهم ترین معیار های اینترنت با کیفیت می باشد)

من خودم مخابرات دارم و مشکلی ندارم.

ممنون از توضیحاتتون اما سیم کسی اوکیه و تلفن با 2 تا اسپیلیتر وصله قطعا باید Snr بالای 20 رو بگیرم که نمیگیرم! 

?????? ??? ?????????

A4E7.png

HitteR.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Ali گفته است:

پینگ شما ممکن است در حین استفاده از پهنای باند زیاد شود. پینگ یعنی زمانی که از اینترنت شما یک Packet به سرور فرستاده می شود و سرور یک Packet به شما می فرستد.

خب . اما خوبه مشکل اینترنت در کل ندارم فقط همین کارت گرافیک ( On-Board) هست که گفتید و در تاپیک Crash|Launcher گفتید که ویندوز 10 نصب کنم . که 2 3 بار نصب کردم(DVDدارم )  اما کلا سازگار نیست و FPs 2 دارم و فقط یک رزولوشن 1280x1024x16 هست و هیچ کدومش دیگه کار نمیکنه . و روی این گیر میکنه.  کلا لگ دارم در هرچیزیش(ویندوز 10) 

آیا میتوانید بررسی کنید واسه ی مادربورد P5KPL-AM/PS چه کارت گرافیک (بهترین) جدایی میخوره ؟ ((دوستان اگه بقیتون میدونید ممنون میشم کمک کنید. )) 

اما ظاهراً سایت Asus مشخصات این مادربورد را در چندماه اخیر Delete کرده :|

https://icecat.biz/en/p/asus/p5kpl-am-ps/motherboards-p5kpl-am-ps-1751348.html

این سایت مشخصاتمو گذاشته :)  

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

@Ali علی اساسین به شخصه میتونم بگم خیلی تلپورت زیاد شده بی زحمت پیگیری کن

?????? ??? ?????????

A4E7.png

HitteR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۲۲ در 05:45، MyOwnRules گفته است:

سلطان ستوون گانری پس بلاخره میتونی با خیال راحت تک به تک پینتبال بزنی و اصلا هم تو مایک داد نزنی من بسیار خوشحالم

فاندر عزیز ممنون که همچین روزی اوردی

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۲۵ در 16:22، Erfandf گفته است:

خب . اما خوبه مشکل اینترنت در کل ندارم فقط همین کارت گرافیک ( On-Board) هست که گفتید و در تاپیک Crash|Launcher گفتید که ویندوز 10 نصب کنم . که 2 3 بار نصب کردم(DVDدارم )  اما کلا سازگار نیست و FPs 2 دارم و فقط یک رزولوشن 1280x1024x16 هست و هیچ کدومش دیگه کار نمیکنه . و روی این گیر میکنه.  کلا لگ دارم در هرچیزیش(ویندوز 10) 

آیا میتوانید بررسی کنید واسه ی مادربورد P5KPL-AM/PS چه کارت گرافیک (بهترین) جدایی میخوره ؟ ((دوستان اگه بقیتون میدونید ممنون میشم کمک کنید. )) 

اما ظاهراً سایت Asus مشخصات این مادربورد را در چندماه اخیر Delete کرده :|

https://icecat.biz/en/p/asus/p5kpl-am-ps/motherboards-p5kpl-am-ps-1751348.html

این سایت مشخصاتمو گذاشته :)  

چون سیستم ضعیفی داری نباید بیای ویندوز ۱۰ نصب کنی چون نسبت ۷ سنگین تر هست

واز نظر بنده شما باید ویندوز ۷ نسخه۳۲ بیتی نصب کنید

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Marlboro گفته است:

چون سیستم ضعیفی داری نباید بیای ویندوز ۱۰ نصب کنی

خوب میدونم. 

با 7 هستم . اما چون رم 4گیگ دارم . پیشنهاد شده 64 بیتی نصب کنم که بهتر از اونه و نهایت استفادشو میبرم 

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...