رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ساخت فکشن جدید یا عوارضی

amirabasa

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

دلیل اینکه وقتتون رو گرفتم اینه که paycheck هایی که سر ساعت میده مقدارش کمه اگر توجه کنید هر پلیر در طول 1 ساعت بیشتر از 16 بار از شهر خارج میشود میتوانید یک عوارضی سر هر شهر بزارید و هر ساعت به هر پلیر جای 100 دلار پول 1000 دلار پول بدین یا میتونید به یک فکشن 6 نفره تبدیل بشه و مواقعی که کسی از فکشن آنلاین نیست مجانی بشه و در ساعت هر عضو فکشن میتواند 10 دقیقه استراحت بکند و من cmd  هایی میگم که برای این فکشن باشه /opend  /closd 

و مقدار حقوق این فکشن اعضای رنک 1تا 2 35000دلار رنک 3 40000 دلار رنک 4 45000 رنک 5 50000 و لیدر 60000 و اکتیویتی این ها 100 تا عوارضی گرفتن  و قیمت هر عوارض 30دلار در sf 20 دلار در lv و 10 دلار در ls و من حاضرم لیدری این فکشن رو قبول کنم اگه فکشن رو قبول نکردید حاضرم بیشتر وقتم رو در عوارضی بگزرونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

لیدر ام شدی???

از شما چیزی نپرسیدم بعدشم گفتم میتونید فکشن هم نکنید شما کاره ای نیستید مهم ادمین ها و  @Ali   

تو همه پیشنهادات دیدم میری همینو میگی حالا هم ? کن

ویرایش شده توسط lordghalbha
لینک به دیدگاه

@dawat شمارا به بازدید از این پست دعوت میکنم?

ویرایش شده توسط EarlAmin

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، lordghalbha گفته است:

واقعا نمی دونم چرا ادمین ها چیزی بهت نمیگند 

BEBAKHSHID DADA MAZERAT MIKHAM

اخه من چی بگم بهت؟|:

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، lordghalbha گفته است:

از شما چیزی نپرسیدم بعدشم گفتم میتونید فکشن هم نکنید شما کاره ای نیستید مهم ادمین ها و  @Ali   

تو همه پیشنهادات دیدم میری همینو میگی حالا هم ? کن

جیگر

اخه فک کن فکشن عوارضی  یعنی چی فکشن عوارضی

من نمیفهمم اصلا نیاز به فکشن نیست اگه بخواد چیزی به عنوان عوارضی بزاره خودش admbot انجام میده 

نیاز به اینکه بخواد یه فکشن بزاره یا شغل ایجاد کنه نیست

دوما لیدری دردسر داره به این نیست که شما بیای بگی سلام یه فکشن ایجاد کنید لیدریش هم بدید من?

سطحی دیگه سطح

ویرایش شده توسط Lazyboy
لینک به دیدگاه

سطح +25

اخلاقیات خوب، منظم بودن و پایبند بودن به قوانین

کمتر از 2 بار Ban شدن (طی 6 ماه اخیر)

کمتر از 3 بار Mute شدن (طی 3 ماه اخیر)

کمتر از 3 بار AJail شدن (طی 3 ماه اخیر)

آشنایی با جزئیات و کلیات بازی

داشتن سلامت کامل از لحاظ روحی و روانی

داشتن حداقل 15 سال سن

داشتن حداقل 20 عدد پست در فروم (در صورتی که نداشته باشید دکمه ثبت نام غیر فعال می شود) 

کدوماشو داری ?

A Wise blade takes a fool's life

لینک به دیدگاه

مگه موزه که لیدر بشی :|

این همه پیشنهادات مهم تر و بهتر رسیدگی نشده بعد بیاد این رسیدگی بشه؟

در کل سرور RPG هست این در RP میگنجه بیشتر :|

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، amirabasa گفته است:

سلام 

دلیل اینکه وقتتون رو گرفتم اینه که paycheck هایی که سر ساعت میده مقدارش کمه اگر توجه کنید هر پلیر در طول 1 ساعت بیشتر از 16 بار از شهر خارج میشود میتوانید یک عوارضی سر هر شهر بزارید و هر ساعت به هر پلیر جای 100 دلار پول 1000 دلار پول بدین یا میتونید به یک فکشن 6 نفره تبدیل بشه و مواقعی که کسی از فکشن آنلاین نیست مجانی بشه و در ساعت هر عضو فکشن میتواند 10 دقیقه استراحت بکند و من cmd  هایی میگم که برای این فکشن باشه /opend  /closd 

و مقدار حقوق این فکشن اعضای رنک 1تا 2 35000دلار رنک 3 40000 دلار رنک 4 45000 رنک 5 50000 و لیدر 60000 و اکتیویتی این ها 100 تا عوارضی گرفتن  و قیمت هر عوارض 30دلار در sf 20 دلار در lv و 10 دلار در ls و من حاضرم لیدری این فکشن رو قبول کنم اگه فکشن رو قبول نکردید حاضرم بیشتر وقتم رو در عوارضی بگزرونم

??

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۱۸ در 22:45، EarlAmin گفته است:

@dawat شمارا به بازدید از این پست دعوت میکنم?

???آخجون فکشن جدید فکر خوبیه  ?????

همیشه برای خودت آدم مهمی باش.

لیدر گروه قدیمی بادیگارد ها(BDG)

dawat.png

لینک به دیدگاه

مگه هندوستانه که انقد سریع لیدر شی؟

تازه عوارضی رو خود ADM bot هم می تونه انجام بده چرا فکشن بزنن براش؟

تازه مگه لیدری به سادگی چند تا CMD و گرفتن تست ورودیه؟کلی دردسر داره شما از شرایط لیدری بگو کدوما رو داری.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

این حرکت فکشن نمیخواد یه bot بسه                                                                                                                                                                                             

Legacy.png

??? ????, ??? ???? ???? ???? ?? ??????
??? ??? ????? ????? ???? ???????? ????-?
???? ????? ?????, ???? ????'? ??? ??

Legacy.png

icecube.png

??? ???????? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۱۸ در 17:01، amirabasa گفته است:

سلام 

جوگیر نشو دادا, عوارضی میگیرن جاده بسازن مگه تو سرور جاده میسازن اخه |:

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

مود اسفالت میسازن??

در 5 ساعت قبل، Farabb گفته است:

جوگیر نشو دادا, عوارضی میگیرن جاده بسازن مگه تو سرور جاده میسازن اخه |:

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

:| 

چرا باید برا این کار فکشن بزارن وقتی یه باد میتونه این کارو بکنه

بعد هم اینکه فک کنم شما از بین شرایط لیدر بودن فقط این سه تا رو داری:

کمتر از 2 بار Ban شدن (طی 6 ماه اخیر)

کمتر از 3 بار Mute شدن (طی 3 ماه اخیر)

کمتر از 3 بار AJail شدن (طی 3 ماه اخیر)

اونم فقط برا اینکه بیشتر از سه ماه بازی نکردی :| 

ALIREZA_RM.png271.png

The.Second.RM.png176.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۹/۲۵ در 14:19، ALIREZARM گفته است:

چرا باید برا این کار فکشن بزارن وقتی یه باد میتونه این کارو بکنه

بات*

ALIREZA_RM.png271.png

The.Second.RM.png176.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۸/۱۸ در 17:01، amirabasa گفته است:

سلام 

دادا دمت گرم ولی زحمت میشه برات

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

پیشنهاد تکراری است.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما  مخالف ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (-) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...