رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نادیده گرفتن پلیر هایی که ثبت نام کردند توسط Clinton

Hello

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PANNDA.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Clinton.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: arshiya.2002.png

• توضیحات: با سلام و احترام ببخشید این فرد لیدر معلم ها هستند من 5 روز پیش درخواست گزاشتم ایشان در forum تایید می کند ولی در بازی اصلا با من تماس نمی گیرد دقیقا 6 روز از تایید این موضوع می گزرد بعد وقتی با ایشان تماس میگیریم میگه امشب از شنا تست می گیرم هنوز که هنوزه هیچ اقدامی انجام نداده است 

• مدارک (فیلم یا عکس): y35i_20201107_063825.jpg8m36_20201107_063809.jpg

و یه چیز دیگه که انجا هست ایشان هیچ کدوم از این پلیر ها را هنوز تست نگرفته است و اسلات 6 تا جای خالی دارد

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Arshiyamo

لیدر @CLinTon 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم.

اول اینکه اگه فرد شکایت داشته باشه خودش میتونه بیاد شکایت کنه نه اینکه شما بیای براش تصمیم بگیری و شکایت کنی

دوم اینکه من برای هرکسی که نوبتش شده باشه بر اساس زمان پست صبر میکنم و حداقلش یه روز کامل منتظر میمونم و درصورتی که آنلاین نشدن میرم سراغ بعدی...

البته ایشون هنوز تو صف بودن اما اسلات پر شد و من باز هم براشون صبر کردم و وقتی که یه اسلات خالی شد ازش تست بگیرم ک آنلاین نشدن!

من بدون دلیل کاری انجام نمیدم و با کسی هم مشکل ندارم که نخوام تست بگیرم.

اینم بگم که هر لیستی نوبتش میشه از توی اون لیست به دلیل اینکه ظرفیت محدوده با تجربه ترین فرد و فعال ترین فرد انتخاب میشه و اگه به درخواست ها نگاه کنید این اتفاق افتاد و انجام شد!

توی اون لیست دوست شما اصلا اون روز آنلاین نشد من مقصرم؟ باید 3 روز منتظر بمونم واسه یه نفر؟ بقیه که همشون کشک دیگه؟

درضمن با توجه به اینکه احسان از وضعیت فکشن در جریان هستن که خیلی فعالیت کم شده و همش پلیرها شکایت میکنن که چرا کسی فعالیت نمیکنه و مجوز نمیده توجه داشته باشید که فعال ترین فرد انتخاب میشه که بار ها گفتم.

• دوست دارم که 1

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Arshiyamo

نقل قول

شکایت از کارکنان (ادمین‌ها، هلپرها و لیدرها) فقط باید توسط خود فرد مشمول انجام شود (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...