رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اشتباه بن دادن - Farhan

moein

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  m0ein.divone.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  سلام و درود با توجه به مدارک من ۷ماه پیش به خاطر سو استفاده از رفرال ایدی ترس یکبار بن شدم (مجازات) و دیگه این اشتباه رو تکرار نکردم چرا باید به خاطر یک کاری که قبول دارم طبق قوانین اشتباه هست و من مجازات شدم اما دوباره باید مجازات بشم در صورتی که با هیچ اکانته دیگه ای رفرال خودمو ندادم و این اشتباه رو مرتکب نشدم شما با هر دینی حساب کنید من نمیتونم رفرال رو تغییر بدم یا اینکه باهاش گاهی اوقات انلاین نشم چون لولش بالا هست میشه پول ماشین خونه خرید و دوباره یک اکانت دیگه لول اپ کردن خسته کنندس لطفا عادل باشید بدرود 

• مدارک (فیلم یا عکس):  http://s6.uplod.ir/i/00887/f4yy4q5ilr85.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، دوست عزیز چه ربطی داره؟ شما دوباره با اکانت دومتون buylevel کردید و دوباره به طور غیر قانونی از جایزه myreferral استفاده کردید.
مدارک هم برای Manager فرستاده شد.

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

شما یه جور میگید جایزه انگار پول یا لول یا خونه بهم دادین اصلا قانع کننده نیست ۲۰ گلد رو زمانه بای لول به همه میده من به خاطرش یک بار مجازات شدم و این اصلا عادلانه نیست به خاطر اشتباهی که دیگه انجامش ندادم و یکبار هم به خاطرش مجازات دوباره مجازات بشم

لینک به دیدگاه

با سلام

شما هیچ وقت دوباره مجازات نخواهید شد هر کاری خلاف قوانین به تعداد دفعات انجام مجازات خواهید شد. و با شما طبق قوانین برخورد شده.

شکایت شما رد شد. ( کار ادمین مورد نظر صحیح بوده ) 

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...