رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تمسخر، تهدید ،بن بی دلیل- ZombieRanger

Dihan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Dihan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام و وقت بخیر ، بنده از هاستر عزیز ZombieRanger  به دلایل زیر ( هر کدام جداگانه )  همراه با مدرک شکایت دارم.  ( توضیحات هر کدام در بخ

• مدارک (فیلم یا عکس): 

شکایت اول  ( تمسخر ) : آیا هاستر ها مجاز می باشند تمسخر کنند ؟

توضیحات در راجع به شکایت اول : بنده از دوست نزدیک ایشون به دلیل اینکه وسط خیابون مونده بودم و رفیق ایشون به دلیل بودن در لاین مخالف بنده رو جریمه کرده بود ( در حالی که لاین وسط بودم ) به رفیقشون گفتم این کارشون درست نیست و قانونی نیست و ایشون  و رفیقشون مایک گرفتن و گفتن اگه شکایت کنی زامبی رنجر بن میکنه به دلیل شکایت بی مورد  ، در حالی که همراه با مدرک و کاملا قانونی شکایت کردم و بعدا رفیق دیگر ایشون اومدن خواهش کردن و رفتم شکایتم رو پس گرفتم ، و مهمتر از همه کسایی که شکایت میکنن و پس میگیرن ، حتما باید بن بشن ؟ یا کسایی که شکایتشون قبول نمیشه  باید بن بشن ؟

1b7o_hh1.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شکایت دوم  ( تهدید به بن کردن از طریق کامند pm/ ) : آیا هاستر ها مجاز می باشند از طریق کامند pm/  تهدید به بن کنن  ؟ اونایی که تو رفیقی ندارن ، حتما باید بهشون ظلم بشه ؟

توضیحات در راجع به شکایت دوم : بعد از گذشت 1 ساعت از ماجرای ( شکایت اول )  ، از طرف هاستر ZombieRanger به بنده پیام تهدید به بن کردن اومد  و بعد از پیام رفیقشون ( همون افسری که ازشون شکایت کرده بودم ) اومدن و روی مایک گفتن لحظات آخر بازیته ، از فکشن هیتمن خداحافظی کن  رفیقم میخواد بنت کنه  ، آیا این دست به دست دادن ها  و رفیق بازی کردن تو سرور کار درستیه ؟

g5zc_bandicam_2020-10-29_21-27-58-331.jp

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شکایت سوم  ( بن کردن ) : آیا هاستر ها مجاز می باشند بی دلیل بن کنن و سابقه ucp دیگران رو خراب کنن ؟ هاستری گرفتن و ظلم کردن و ادعای خدایی کردن ، جزو قوانین هاستری هست ؟

توضیحات در راجع به شکایت سوم : بعد از گذشت حدودا 1 ساعت دیدم که این هاستر پیش قدم شده برا بن کردن  ( به دلیل اینکه ازش رفیقشون تو فروم همراه با مدرک شکایت کردم )  ، با این بن کردن سابقه ucp بنده رو هم خراب کردن  ، امیدوارم به هدفی که داشتن برسن .

v1j2_bandicam_2020-10-29_22-30-03-872.jp

cqw0_1111.png

جواب و تشخیص ادمین سرور در report/ به این موضوع

0l0_a1.jpg

sa6_a2.jpg

pzo6_a3.jpg

** قسمت سانسور شده مربوط به فکشن هیتمن می باشد که کاملا محرمانست**

qv9_a4.jpg

هدف این هاستر  با این کارشون این بود که بنده از فکشنی که هستم به دلیل  آنلاین نشدن و نبودن چند روز پشت سر هم FP 80 بشم ، امیدوارم به هدفشون رسیده باشن.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینی که بنده میگفتم رفیق بازیه و یه دسته هستن و فقط کارشون اینه زور میگن ، منظورم ایشونه ، همون رفیق فابریک هاستر مربوطه.

بنده afk بودم ، تو فروم داشتم شکایت میکردم ازشون ( همراه با مدرک )  که ایشون اومدن این حرفارو زدن و رفتن ، این بنده ی خدا هم مونده بود اونجا داشت حرفای تهدید آمیز  رفیق هاستر مربوطه رو میخوند

چون خیر نمیبینم ؟

این خیر نمیبینم یعنی چی ؟ یعنی اینکه بن میکنن ؟ یعنی اینکه هاستری دارن و فردا هم که ادمین شدن بن میکنن به دلیل چیت ، یا به دلیل فحاشی  و یا ...  که جای شکایت کردن و دفاع از خود رو هم نداشته باشم  ؟

AG-SA-0009.jpg

Dihan.png

Orhan.png

>>> Mutsuz Oğul <<<

تورا بس منتظر ماندم ، اوتاندی لحظه لر منن

بدان دوست دارم ، اینان بو یاشلی گوزلردن

سفر از تو گذر از تو ، فقط یول گوزلمخ منن

فقط با یک نگاه تو ، اوچاردی غصه لر منن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام مجدد

مدارک و توضیحات کافی در راجع به شکایت ارسال شده . و ایشون هم خارج از قوانینی که درست کردین عمل میکنه و زور میگه . 

اگر تمسخر و بی احترامی کردن و زور گفتن و خارج از قوانین عمل کردن جزو مزایا و اختیارات هاستری گرفتن هست رو لطف کنید بگید تا هم بنده و هم بقیه ی بازیکن های عزیز در جریان باشیم و اگر نیست . لطفا در صورت  امکان با ایشون برخورد کنید تا در جریان این باشن که قرار نیست باهاستری گرفتن دیگرون رو تمسخر و تهدید و در اخر بن کنه به دلیل شکایت بی مورد . در حالی که هم با مدرک و هم با دلیل از رفیق عزیز ایشون شکایت شده و بعدا به دلیل خواهش یکی دیگه از دوستاش شکایت پس گرفته شده .

کسایی که مثل بنده توی سرور نه کسی و نه رفیقی ندارن رو نباید بهشون زور بگن ایشون

Dihan.png

Orhan.png

>>> Mutsuz Oğul <<<

لینک به دیدگاه

در صورت امکان از شما خواستار بررسی با عدالت و دقیق رو دارم . با تشکر‌ فراوان از شما و تمامی کسایی که پاسخگوی شکایات بازیکن هایی مثل بنده هستن.

• مرسی 1

Dihan.png

Orhan.png

>>> Mutsuz Oğul <<<

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...