رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن دادن بی دلیل Macavel

ARies

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Mr.Crusher.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MaCaVel.png

با سلام

خواستم بدونم که چرا بعد از 70 روز با اینکه تعداد زیادی هلپمی باز کرده بودم و Gotocivil رو هر روز به موقع میرفتم نه حقوق گیرم اومد نه رنک آپ شدم در عوض یه Av الکی گرفتم

همچنین اینکه چرا با اینکه 800 تا هلپمی باز کردم گفتن که ملیسا با 300تا هلپمی بیشتر باز کرده؟؟؟

این پارتی بازی نیست بنظرتون؟

اینم مدرک از تعداد هلپمی های من:sa_mp_004.png

http://s8.picofile.com/file/8298843476/sa_mp_004.png

آیا 300 تا بیشتر از 800 تا هلپمی هست؟؟؟

و یه موضوع دیگه اینکه امروز داخل ایونت Race بدون دلیل بن شدم اینم مثل رنک آپ ندادن و حقوق و غیره بی دلیل

شما اگه بخاظر سرعت دوچرخه بن دادید باید بگم که قبل از اینکه تهمت چیتری بزنید بپرسید که باگشو بهتون بگم

وقتی تک چرخ بزنید w رو تند تند بزنید تا 160 تا هم میره اگه باور نمیکنید امتحان کنید بعد تهمت بزنید

درخواست رسیدگی دارم.

ویرایش شده توسط ARies
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

* درباره ی کار شما در دوران بودن در تیم کارکنان شما وظیفه ای که داشتید رو عمل می کردید و دلیل عدم ارتقاء درجه شما داشتن Av بود!

* در جلسه با حضور کلیه کارکنان بنده حرفم رو بعدش اصلاح کردم که بیشترین تعداد باز کردن Helpme ها رو چه کسانی بودند! ( نفر اول شخص دیگه ای بود نه شما! )

* در مورد محرومیت شما توضیح بدم که شما نه به دلیل سرعت زیاد نه باگ و نه چیز دیگه ای محروم شدید اگر شک دارید به خودتون که اینا رو میگید صحبت دیگه ای هست اما دلیل اصلی محرومیت شما استفاده از Teleport Hack هست! که زیر نظر چندین ادمینی که روی شما نظارت داشتند انجام دادید به دلیل ایجاد خصومت اسمامی برده نمیشه

//انتهای پیام

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

درود.

فرد شاکی پاسخی نداد و با توجه به اظهارات ارائه شده توسط دانیال شکایت رد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...