رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل Tiger.

VenTuRe

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BY%5Dousef.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TiGeR..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تمامیه ادمین ها و نصف سرور

• توضیحات: اومده منو چک چی سی کرده و دیده من چیت ندارم .اومده برام چیت ریخته.بعدشم اون روز یک اس وی گرفت برای همین هم انلاین شد رو من گو تو کرد.بعدشم فیلمو برا توش تو تلگرام ارسال کردم اقای @LearninG . چرا پست منو هی مخفی میکنید؟

• مدارک (فیلم یا عکس):  ارسال شدهه در تلگرام براتون

در در ۱۳۹۹/۸/۴ در 14:52، Dilimore گفته است:

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TiGeR..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تمامیه ادمین ها و نصف سرور

• توضیحات: اومده منو چک چی سی کرده و دیده من چیت ندارم .اومده برام چیت ریخته.بعدشم اون روز یک اس وی گرفت برای همین هم انلاین شد رو من گو تو کرد.بعدشم فیلمو برا توش تو تلگرام ارسال کردم اقای @LearninG . چرا پست منو هی مخفی میکنید؟

مدارک در پی وی شما در فروم ارسال شد @LearninG بازم مدرک دارم!

در در ۱۳۹۹/۸/۴ در 14:52، Dilimore گفته است:

مدارک در پی وی شما در فروم ارسال شد @LearninG بازم مدرک دارم!

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

VenTure.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

شکایت شما رد شد.

طبق مدارک ارسالی شما در بخش دانلود سیستمتون مود غیر مجاز موجود بود و به همون علت بن شدید.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...