رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Mute کردن بی دلیل ادمین ZombieRanger

AlCapone

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AlCaPoNe.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: XxTyrenxX.png

• توضیحات: ماشینم رو بغل خیابون جلوی خونه خودم پارک کرده بودم که ایشون اومدن منو جریمه کردن و گفتن وسط خیابون پارک کردم در حالی که بغل خیابون بود. منم تو Voice Chat گفتم اگه پلیسی برو اونایی که خلاف جهت میرن رو جریمه کن و این انگار بهش بر خورده و من رو Mute کرده. بعدم اینکه اگه توهینی بوده به پلیس بوده نه به ادمین. یکم انتقاد پذیر بودن بد نیست خوبه.
سعی کنیم بزرگ شویم و یکم از دوران کودکی فاصله بگیریم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 20201024_142828.jpg

ویرایش شده توسط KhodeNoTBaD
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سپاس از یاداوری توهین و زیر سوال بردن شخصیتتون، بنده یادم رفته بود مجازات توهین رو طبق قانون روی تمامی اکانت هاتون اجرا کنم.

مدارک بی احترامیتون به مدیریت محترم ارسال شد.

نقل قول

شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانینی مانند: تجارت غیرقانونی، دزدیدن حساب‌های کاربری، استفاده از مودهای غیرمجاز و نرم افزار های تقلب، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهین؛ مجازات آنها بر روی تمامی حساب های کاربری شما اعمال خواهد شد.

نقل قول

استفاده بر علیه ادمین‌ها و یا سرور:

- تمسخر و توهین‌های با شدت کم: 120 دقیقه محرومیت از صحبت.

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود

شکایت شما رد شد.

شما در توضیحاتتون بخشی که به ایشان توهین کردید را نقل نکردید اما در مدارک کاملا واضح بود.

ادمین مربوطه پس از توهین شدت پایین شما، شما را مجازات کرد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...