رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری

Semtex

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kazem_1385.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: s.m.a.13.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: TeramadolL.png  Shervinm.png

• توضیحات: من با ایشون ازدواج کردم و قرار شد براشون یه phoenix با neon بگیرم که neon را رفیقم براش انداخت منم ماشین  0 براشون خریدم و ایشون سر من کلاه گذاشتن و house خود را عوض کردن و ماشین را فروخت به یک شخص که فکر کنم اکانت خودشون و من مدرکی ندارم اما اگر configer های سرور لطف کنن کار های اشون ببیند چون واقعا هرچی پول داشتم دادم برا این ماشین تروخدا پیگیری کنید 

• مدارک (فیلم یا عکس): ندارم اما امید وارم configer برام شکایت حل کنن و 500k به من بدهند و من بتونم پول neon را به دوستم بدهم ?

• ناراحت 1

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شکایته شما در حاله بررسی میباشد.

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه

با سلام دوباره.

شکایت شما رد شد.

شما به میله خودتون خرج کردید و مدرکی هم ندارید‌‌.

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...