رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناعدالتی در تست | Clinton

iErfaN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

e.dehghani.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Clinton.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

ندارم. 

• توضیحات: 

باسلام. من از ایشون شکایتی ندارم . اما هنگام تست سوالاتی میپرسند که در قوانین خیلی یاد نمیشه یا اینکه اصلا به کار نمیره ! 

مثل کوبیدن با ماشین به افراد که تمامی قوانین را مطالعه کردم و اما و جود نداشت و اصلا نشنیدم . 

ی سوالی مانند سوال ریاضی . ( مجازات توهین به ادمین واسه بار چهارم . اصلا اول ادم قاطی میکنه و باید ببینه این سوال از کجا اومده . و حتی با این همه سوالات سخت وقت کمی هم میدن و من با اشتباه حساب کردن گفتم 9 اما زود گفتم 12 و 2 بار تکرارش کردم . اما AV دادن . یکی دیگش مثل ناعدالتی در اونت اول گفتم 7 اما سریع یادم اومد و گفتم خواستم بگم 3 که دستم به 2 خورد . میدونید که 2 روز اصلا برای محروم شدن وجود نداره یا (1 یا 3 یا 7 یا 14 یا 30 یا محروم دائم ) .

سوائی درمورد کلاه برداری را اشتباه گفتن و AV دادن اما بخشیدن . 

مجازات تبلیغات واسه بار دوم .: محروم دائم هست که ایشون گفتن 30 روز :| 

کلا اینطور بگم که هم خودشون ب وانین آشنایی کامل نداشتن  و اینکه فکر میکنم میخواستن که من رد بشم . . من تاکسی دوبار تست دادم ی بار با همین اکانت و بار دیگر هم با اکانت دیگر . 

اما حتی یک بار هم AV نداشتم .

من 5 هفتست که درخواست عضویت میدم . (یعنی هفته ای یک بار) 

بار های اول که لیدر AraGorn در صف ناعدالتی میکردن و بیشتر کسانی را میاورد که همکارانش میگفتن . و مثلا یکی صبح دخواست میداد و ظهر پذیرفته میشد و شب از ایشان تست میگفرتن . 

لیدر بعدی Sabriel بود که بهم گفته بودن شب بیا من تست میگیرم ازت . 

که دیدم باز لیدر عوض شد بعد مدت ها و Clinton اومدن و باز هم این مشکلات و بعد 4 روز هم که بالاخره ازم تست گرفتن .....بقیش طبق عکس ها . 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

5f56_ag-sa-0947.jpg

3f0n_ag-sa-0946.jpg

qrmh_ag-sa-0945.jpg

n7v2_ag-sa-0944.jpg

k2a_ag-sa-0943.jpg

aaz5_ag-sa-0942.jpg

7ijf_ag-sa-0941.jpg

aqkr_ag-sa-0940.jpg

uln0_ag-sa-0939.jpg

tbxh_ag-sa-0938.jpg

cjoi_ag-sa-0937.jpg

hgz_ag-sa-0936.jpg

b9ta_ag-sa-0935.jpg

i6b4_ag-sa-0934.jpg

xqsv_ag-sa-0933.jpg

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Erfandf 

بنده در تمامی سوالات بیشتر از 1 دقیقه به شما فرصت میدادم اما شما با اینکه فروم رو باز کرده بودید نتونستید پیدا کنید این به من مربوط نمیشه و بی دقت هستید گردن من نندازید.

تمامی سوالاتی که من پرسیدم مو به مو در فروم وجود داره و شما اگه یکم مطالعه میکردید و به تقلب کفایت نمیکردید اینطور نمیشد. خودتونم گفتید که فروم جلوتون بازه*

اگر هم لازم بدونید تمامی قوانینی که از شما پرسیدم رو اسکرین میگیرم و میفرستم شما پیدا نکردید دلیل نمیشه که نباشه تو فروم. بله اون سوال که گفتم 30 روز بعد دوباره تصحیح کردم و اخطار لفظی رو پاک کردم. با این حال بنده مدرک تمام و کمال دارم و درصورتی که @RuBicK و @Markeloffعزیز درخواست کنند براشون میفرستم.

در ضمن قانون قانونه چه بهش توجه نشه چه بشه چه یاد بشه چه یاد نشه! حرفتون منطقی نیست.

موفق باشید.

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، CLinTon گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم @Erfandf 

بنده در تمامی سوالات بیشتر از 1 دقیقه به شما فرصت میدادم اما شما با اینکه فروم رو باز کرده بودید نتونستید پیدا کنید این به من مربوط نمیشه و بی دقت هستید گردن من نندازید.

تمامی سوالاتی که من پرسیدم مو به مو در فروم وجود داره و شما اگه یکم مطالعه میکردید و به تقلب کفایت نمیکردید اینطور نمیشد. خودتونم گفتید که فروم جلوتون بازه*

اگر هم لازم بدونید تمامی قوانینی که از شما پرسیدم رو اسکرین میگیرم و میفرستم شما پیدا نکردید دلیل نمیشه که نباشه تو فروم. بله اون سوال که گفتم 30 روز بعد دوباره تصحیح کردم و اخطار لفظی رو پاک کردم. با این حال بنده مدرک تمام و کمال دارم و درصورتی که @RuBicK و @Markeloffعزیز درخواست کنند براشون میفرستم.

در ضمن قانون قانونه چه بهش توجه نشه چه بشه چه یاد بشه چه یاد نشه! حرفتون منطقی نیست.

موفق باشید.

من اصلا نمیخوام با شما دشمنی ای داشته باشم یا اینکه اخطاری چیزی دریافت کنید .

به هر حال من که رد شدم . اما از بقیه دوستانی که به فکشن میان نباید در این حد پیشرفته بگیرید . هیچکدوم از فکشن ها اینگونه رفتار نکردن .

ی زمانی من لول 7 بودم .

اون زمان لیدر فکشن EXpect بود  .

12 سوال از من پرسیدن بدون AV (چون از سوالاتی نمیپرسید که در گوشه های زیر قوانین باشن . ) و من هم که تا ساعت 15 چون مامانم سرکار بوده دستم نبود و 2 تاشونم شانسی جواب دادم که درمورد NON_RP و کمیکاز بود . که واسه ی لحظه اینرنتم تموم شد و خودم هم خبر نداشته بودم و فک میکردم سیمی چیزی مشکل داره .

به هر حال صبر کردم تا مامانم بیاد خونه و اینترنت بخره که 1ساعت و نیم شد .  و بهم گفتن رجکت شدی .

التماس کردن هم فایده نداشت.

واسه همین همون اول هم رفتم تاکسی درخواست عضویت دادم و 22 شب تست گرفتن . سوالات هم به همون شکل بودن اما با کمی تعییر .

در 2 ساعت قبل، CLinTon گفته است:

میفرستم شما پیدا نکردید دلیل نمیشه که نباشه تو فروم. 

اینو بگم برای مثال سوال هشتم از قوانین عمومی  که مجازات کوبیدن به ماشین با ماشین .

که در هیچ کجای قوانین عمومی نیس .

اگر هست اسکرین بگیرید ببینم .

حتی با فیندر گوگل هم یک کلمشو هم پیدا نکردم .

.

ویرایش شده توسط Erfandf

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر شکایتی ندارید پس چرا اینجا شکایت کردید؟ یا اگر پیگیری کردید پس چرا میگید شکایتی ندارم؟
اگر در مورد لیدر ها انتقاد یا پیشنهادی دارید میتوانید به بنده پیام بدید.
باز هم اگر مشکلی در این خصوص داشتید میتوانید توضیحات خود را به من ارسال کنید.
+ مشکلی در تست دیده نشد(اون 2تا رو هم خود لیدر اسلاح کرده).
موفق باشید!

+بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...