رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی عدالتی لیدر Vla Mighty

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mighty.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: خوب دوتا موضوع یک Av بی  دلیل به من در Meeting و اینکه من داشتم /W چت میدادم ک اشتباه امد تو چت که به ثانیه گفتم Wrong بعد میگه Av شکایت دوم اینکه که به Maryam.png  
Fw اشتباه داده و مگه Chatlog مدرکه درخواست مدرک دارم و اینکه حتی اگه 

بنا به تصمیم لیدر، جرایم زیر بر روی تمامی اعضای اقلیت و یا هیچکدام از آنها در صورت باخت یک منطقه تحمیل خواهد شد:

امتیاز -5: اخطار لفظی.
امتیاز -10: Faction Warn. 
بخواطر این Fw داده و اینکه در یک وار نبوده و اگ هم مدرکی داشته باشه در تمامی وار بوده به هر حال ایشون دوساعت قبل وار پنج شنبه /Ml شدن و اینکه فکر نکنم حق مجازات اشتباه داشته باشن توجه داشته باشین باخت یک منطقه نه تمامی وار ها حالا اگ درست هم باشه باید بگه نه اینکه یک روز وار داده شد بنا به گفته لیدر ایشون ساوپرت بازی کردن و از قصد این کارو نکردن خواستار پاک شدن Fw هستم چون فقط الکی مجازات میکنه 

• مدارک (فیلم یا عکس): fxoq_ag-sa-1328.jpg

http://agsa.arsacia.ir/factions/logs/Varios Los Aztecas Family 
و اینم مدرک Fw اشتباه و درخواست مدرک میکنم که چراالکی مجازات میکنه

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در مورد بازیکن Maryam خود ایشان میتوانند به صورت جدا شکایت کنند، اما در مورد مجازات شما لیدر @Mighty 24 ساعت فرصت جهت ارسال مدارک و توضیحات را دارا هستند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...