رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست گرافیکی آواتار

Dawat

ارسال‌های توصیه شده

موضوع: BDG

- عکسی که در نظر دارید: (می توانید از خود طراح بخواهید طبق موضوع برای شما عکس پیدا کند)

cfdv_ag-sa-0081_thumb.jpg

- نوشته روی عکس:

هیچ نوشته ای نمیخواهد

- توضیحات بیشتر:

اسکینم طبق عکس باشه یعنی برش داده بشه کیفیت حفظ بشه پس اسکین برش داده بشه با کیفیت پشت زمینه نداشته باشه مثل عکس ?  @bluetro کاملا شبیه این باشه.

.

.

ممنون میشم @Mary 

@Mary یک برش ساده لطفا

• هاها 1

همیشه برای خودت آدم مهمی باش.

لیدر گروه قدیمی بادیگارد ها(BDG)

dawat.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من به کیفیت عکس دست نزدم ولی به عکس ارسالی خودتون کیفیتش پایین بود برای همین یکم انگار بی کیفیت هست اگر عکس باکیفیت تری بفرستید من براتون اوکی میکنم

9q2i_1212.png

لینک به دیدگاه

ffn6_tumblr_nf6jiidpdi1u27cuko1_400.gif

با کیفیت میخوای باشه بگو یکی با دوربین عکاسی ازت عکس بندازه تا کیفیتش خوب باشه،  F8 فایده نداره
@dawat

@Mary

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، bluetro گفته است:

ffn6_tumblr_nf6jiidpdi1u27cuko1_400.gif

با کیفیت میخوای باشه بگو یکی با دوربین عکاسی ازت عکس بندازه تا کیفیتش خوب باشه،  F8 فایده نداره
@dawat

@Mary

توی عکاسی نور، هوا، رزولوشن تصویر خیلی مهمه و اینکه روی صورت با دوربین میشه راحت زوم کرد با کوچیکترین جزییات... همچنین اگر مقابل یه دیوار نسبتاً یک رنگ و ساده وایسن خیلی راحت تر میشه با کمترین برش بک گراند رو حذف کرد.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Mary گفته است:

سلام

من به کیفیت عکس دست نزدم ولی به عکس ارسالی خودتون کیفیتش پایین بود برای همین یکم انگار بی کیفیت هست اگر عکس باکیفیت تری بفرستید من براتون اوکی میکنم

مطالب پنهان

9q2i_1212.png

بله با دوربین میندازم

• هاها 1

dawat.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۷ در 11:24، Mary گفته است:

توی عکاسی نور، هوا، رزولوشن تصویر خیلی مهمه و اینکه روی صورت با دوربین میشه راحت زوم کرد با کوچیکترین جزییات... همچنین اگر مقابل یه دیوار نسبتاً یک رنگ و ساده وایسن خیلی راحت تر میشه با کمترین برش بک گراند رو حذف کرد.

در در ۱۳۹۹/۷/۲۴ در 21:38، dawat گفته است:

موضوع: BDG

- عکسی که در نظر دارید: (می توانید از خود طراح بخواهید طبق موضوع برای شما عکس پیدا کند)

cfdv_ag-sa-0081_thumb.jpg

- نوشته روی عکس:

هیچ نوشته ای نمیخواهد

- توضیحات بیشتر:

اسکینم طبق عکس باشه یعنی برش داده بشه کیفیت حفظ بشه پس اسکین برش داده بشه با کیفیت پشت زمینه نداشته باشه مثل عکس ?  @bluetro کاملا شبیه این باشه.

.

.

ممنون میشم @Mary 

@Mary یک برش ساده لطفا

سلام خدمت گرافیست محترم @Mary بنده مجدد با دوربین عکس گرفتم با کیفیتی بهتر از قبل خواهشمندم این عکس رو برش بزنید تشکر

متاسفانه هوا تاریک بود اگه میشه تصویر رو روشن تر بکنید

fhuy_gallery38_thumb.jpg

• چی چی 1

dawat.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...