رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی مورد- Amin

Drugo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mandalorin_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amin.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Mighty.png

• توضیحات: ما در HQ Vla بودیم وقتی که میتینگ تمام شد و اکتیویتی ها بالا امد ایشان سریع /cca دادند برای اینکه اکتیویتی منفی ایشان پاک شود و کسی نتواند انرا ببیند ان کار را انجام دادند و در ان ساعت همه ی ادمین هایی که انلاین بودند یا ادمین وار بودند یا اینکه میدانستند در ان زمان تمام دسته متوسط ها میتینگ داشتنتد و نباید /cca بدهند و تنها شخصی که بهونه ای برای /cca داشت همین شخص بود و همه ی اکتیویتی ها رفتند و ما نفهمیدم باید به چه کسی اختار اقلیت بدهیم  و چون ایشون از اینکه من گفته بودم که اکتیویتی های منفی اختار اقلیت دریافت میکنند و این حرف من به مزاق ایشون خوش نیومد و شروع کردند به تمسخر بنده با مسخره کردن بنده بحث بین ما پیش امد و چون بحث بود حرفایی گقته شد که بنده هیچ توهین شدت بالایی به ایشون نکردم ولی ایشون اکانت بنده را 3روز به دلیل توهین شدت بالا به ادمین بن کردند اگر مدرکی از توهین شدت بالای بنده دارن ممنون میشم اراعه کنند و همینطور از /cca بی دلیلی که اخلال در کار تمام دسته متوسط ها ایجاد کرد و ما نتوانستیم اکتیویتی اعضای فکشن را بخوانیم و مجازات مربوطه را انجام بدهیم و از ادمین مربوطه درخواست رسیدگی دارم.

• مدارک (فیلم یا عکس):ایشون بنده را بن کردند و من تقاضای ارسال مدرک را دارم.

• مرسی 1
  • هاها 1
  • چی چی 1

Drugo.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

توهین های شدت پایین:

نقل قول

- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.
- توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: **** رو بخور، **** رو بلیس، *** و...
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...)

توهین شما از دسته‌ی دوم بود و بدون سانسور آن هم نه یک مورد بلکه 3 مورد پس شدت کم محسوب نمیشود.

در خصوص cca هم مدرکی ارائه ندادید که ما از ادمین مدرک بگیریم.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

• مرسی 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...