رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شما چندتا دوست پیدا کردید؟؟؟

Himmler

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان حاضر و یا غایب در سرور آرساکیا.میدونید سرور آرساکیا خیلی فرا تر از یه بازیه.درواقع خودش یه پا شبیه سازه زندگیه.من تو این سرور خیلی چیزا یاد گرفتم،خیلییی یعنی خیلی.خیلی جاها زمین خوردم خیلی جاها سرم کلاه رفت ولی، ولی الان بحث ما سر بدبختی هامونو از این جور چیزا نیست.بحث اصلی سر دوسته.من خیلی واضح میگم که تو این سرور خیلی ها هستن که واقعا دمشون گرمه.خیلی هام هستن که دمشون گرم نیس حالا ما با اینام کاری نداریم.شاید باورتون نشه ولی من تا الان تو این سرور حدود ۲۱ دوست جدید پیدا کردم که واقعا هم خیلی خوب و جالبه. حالا سوال من از شما اینه، چندتا دوست تو فرند شیپ بازی دارید؟؟؟

تو چه خواهی دید با این چشم تنگ
روز می‌بینی تو و من روزگار
کار می‌بینی تو و من عیب کار

xD

Himmler.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کمیت مهم نی، کیفیت مهمه، با تجربه ای که دارم از اون 21 نفر حداقل 5 نفرشون یه روز زمینت میزنن، فقط هم دوستته که میتونه به زمینت بزنه، دشمنت اونقدر امارتو نداره :)

ویرایش شده توسط AliAgent

لینک به دیدگاه

این حرفتو که باید با طلا گرفت قابش کرد? ولی ما فقط دنبال با کیفیتشم❤

xD

Himmler.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirjaxon گفته است:

این حرفتو که باید با طلا گرفت قابش کرد? ولی ما فقط دنبال با کیفیتشم❤

نمیشه با الماس یا چیز دیگه قابش کنیم ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RealBadMan گفته است:

نمیشه با الماس یا چیز دیگه قابش کنیم ?

شما با هرچی که دوست داری قاب کن طلا دوست نداری الماسش کن?

xD

Himmler.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۳ در 21:21، amirjaxon گفته است:

با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان حاضر و یا غایب در سرور آرساکیا.میدونید سرور آرساکیا خیلی فرا تر از یه بازیه.درواقع خودش یه پا شبیه سازه زندگیه.من تو این سرور خیلی چیزا یاد گرفتم،خیلییی یعنی خیلی.خیلی جاها زمین خوردم خیلی جاها سرم کلاه رفت ولی، ولی الان بحث ما سر بدبختی هامونو از این جور چیزا نیست.بحث اصلی سر دوسته.من خیلی واضح میگم که تو این سرور خیلی ها هستن که واقعا دمشون گرمه.خیلی هام هستن که دمشون گرم نیس حالا ما با اینام کاری نداریم.شاید باورتون نشه ولی من تا الان تو این سرور حدود ۲۱ دوست جدید پیدا کردم که واقعا هم خیلی خوب و جالبه. حالا سوال من از شما اینه، چندتا دوست تو فرند شیپ بازی دارید؟؟؟

دوست که زیاده یه نمونه اش خودت که واقعا دمت گرمه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

@gtagtavv شاهین عزیز ! :) بچه خراسون . دمت گرم . عشقی !

@DANGERUSAli علی رفیق من . همکلاسی من . بچه یزدی خش ! خیلی باهام رفیقی و رو راست ! دمت خیلی گرم/

@Amirsattari با اینکه همکلاسیمی . امّا زیاد ازت خوشم نمیاد :| اذیتم میکنی . بی موقع حرف میزنی . زیاد حرف میزنی . زیاد هم تو کار ABUSE هستی :| امّا ازت راضیم . 

@MrAfshin بچه زرنگ شهره X (بهم نگفتی اهل کجایی :|  ) هروقت میبینمت خوشحال میشم . یادمه اولین روزی بود که تو جزیره دیدمت و با علی رفتیم گردش :/ خیلی خوش میگذره . ی وقت بای نده 

و آقای Mahziar123 کاش بای نمیدادی :/ جات خالیه تو سرور :/ 

@Smart با اینکه  یک سال ازم بزرگ تری :|  یادم هس که کلاس اول بودم میومدی خونه GTA VC فارسی بازی میکردیم .(در واقع خودت تنهایی) :|  کلاس دوم ابتدایی بودم که اذیتم میکردی :| کلاس سوم مارو بردی پیشه لونه ی زنبور سنگ زدی توش در رفتی :| کلاس چهارم هم که میومدم خونتون واسه کشتی :| کلاس پنجم هم که کفتر تو خونمون بود پروندیش و از بابام شدیدا کتک خوذدم :| کلاس ششم هم زیاد ازت خبری نبود . امّا کمی مارو گمراه کردی :| کلاس هفتم هم که اصلا ازت خبری نبود و شروع کرده بودی به پلی دادن در آرساکیا :|  کلاس هشتم هم ی سری میدیدمت و میگفتی که بای داده بودی. درضمن احصاب کشی داشته که بری اونور خیابون  :| کلاس نهم هم که من اومدم به بازی . :| 

@Original رفیق پست (تاپیک) خوان 

و ی شخصیت خارج از بازی : Patrick_Star :| :) کسی که منو خنگول امّا باهوش پرورش داد :) 

آخر شب چیزی به ذهنم نمیرسه :| 

چقدر ایموجی زرد اضافه شد :|  

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

حالا سوال من از شما اینه، چندتا دوست تو فرند شیپ بازی دارید؟؟؟

تو فرندز شیپ آدم زیاد اد کردم ولی هیچ کدوم رفیق واقعی نیستن

Carroll.png

Nw

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Original گفته است:

و @Sobi

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

میدونی یک روزی میفهمی دوست های زیادی پیدا نکرده بودی ، آدمای زیادی میشناختی

زندگی کوتاه نیست, زمان زود میگذره

Hotaru.png

?

لینک به دیدگاه

@TlGeR, @83mehrdad83 و @Original

در 38 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

البته بگما رفیقام زیادن، 3 نفری که زود تر باهاشون دوست شدم هستن

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

75 که ۱۰‌ تاش واقعین 

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۹ در 00:27، Erfandf گفته است:

@MrAfshin بچه زرنگ شهره X (بهم نگفتی اهل کجایی :| ) هروقت میبینمت خوشحال میشم . یادمه اولین روزی بود که تو جزیره دیدمت و با علی رفتیم گردش :/ خیلی خوش میگذره . ی وقت بای نده 

نوکرتم ب مولا... عشقی ناموسا

بچه کرجم?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۹ در 00:27، Erfandf گفته است:

@Smart با اینکه  یک سال ازم بزرگ تری :|  یادم هس که کلاس اول بودم میومدی خونه GTA VC فارسی بازی میکردیم .(در واقع خودت تنهایی) :|  کلاس دوم ابتدایی بودم که اذیتم میکردی :| کلاس سوم مارو بردی پیشه لونه ی زنبور سنگ زدی توش در رفتی :| کلاس چهارم هم که میومدم خونتون واسه کشتی :| کلاس پنجم هم که کفتر تو خونمون بود پروندیش و از بابام شدیدا کتک خوذدم :| کلاس ششم هم زیاد ازت خبری نبود . امّا کمی مارو گمراه کردی :| کلاس هفتم هم که اصلا ازت خبری نبود و شروع کرده بودی به پلی دادن در آرساکیا :|  کلاس هشتم هم ی سری میدیدمت و میگفتی که بای داده بودی. درضمن احصاب کشی داشته که بری اونور خیابون  :| کلاس نهم هم که من اومدم به بازی . :| 

عجب?

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Smart گفته است:

عجب?

دیگه نتونستم دهنمو ببیندم ??? عذر☺

در 18 ساعت قبل، MrAfshin گفته است:

نوکرتم ب مولا... عشقی ناموسا

بچه کرجم?

What ? 

اها کرجی هستی ولی خونت تو ابرکوهه؟ ? 

اها ok ☺

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Erfandf گفته است:

دیگه نتونستم دهنمو ببیندم ??? عذر☺

What ? 

اها کرجی هستی ولی خونت تو ابرکوهه؟ ? 

اها ok ☺

برعکس گفتی ، اصالت ابرکوه ، بچه و خونه کرج

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

85 تا که ۶ یا ۷ تاش واقعیه 

حرفاتون داره اثر منفی  تو رو میکنم میرم نفر بعدی 

HenDriX.png

LynCh.png

mtkb_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B

لینک به دیدگاه

سلام. قبلا یکی به من تو سرور مواد میخوای من گفتم اره. بعد 10k دادم بهش منو تا یه جا هایی برد بعد در رفت. منظور از این مطلبم این بود که گول نخوریم منه بد بخت گوش کردم به حرفش گفت 10 k بده 50k بفروش. خخخ. مواظب باشید ❤️

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۹/۳ در 10:43، Ali222 گفته است:

سلام. قبلا یکی به من تو سرور مواد میخوای من گفتم اره. بعد 10k دادم بهش منو تا یه جا هایی برد بعد در رفت. منظور از این مطلبم این بود که گول نخوریم منه بد بخت گوش کردم به حرفش گفت 10 k بده 50k بفروش. خخخ. مواظب باشید ❤️

منم قبلا .....(پارازیت :| ) 

اصلا کلا یادم رفت :| 

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۷/۲۳ در 21:26، AliAgent گفته است:

کمیت مهم نی، کیفیت مهمه، با تجربه ای که دارم از اون 21 نفر حداقل 5 نفرشون یه روز زمینت میزنن، فقط هم دوستته که میتونه به زمینت بزنه، دشمنت اونقدر امارتو نداره :)

دقیقا ?

One day you’ll just be a memory for
.Some people do your best to be a good one

يه روز براى بعضى از آدما فقط يه خاطره ميشى
نهايت تلاشتو بكن كه يه خاطره خوب بشى.
                                     AngelSinner.png

لینک به دیدگاه

امیر بمولا دلم تنگه برات ?

ویرایش شده توسط Simp

welcome to hell

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...