رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

محرومیت اشتباه-cocain

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NaWeeD..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: CoCaiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: خوب این اکانت دوست عزیز لول هشت هستش که این ادمین لول یک میاد کل کل میکنه و ریکوردش هست و بعدش یک هو نمیدونم به چه دلیلی میره چک پیسی و اینکه این کسی که بن کرده لولش هشته و بازم کد انی دسک داده گفته چرا با لانچرم بنم کردی و ایشون با اینکه رفته داخل پیسی طرف که لول هشته سر کلکل از قابلیتیا ادمینیش استفاده میکنه و ایشون بن میکنه الکی و اینجوری این همه تیم تبلیغاتی تبلیغ میکنن و نفر میارن و بخواطر کلکل خودشون میان اینارو الکی بن میدن 
و اینکه رفته رو پی سی این فرد بازم بنش کردن و اینکه باید مدرک بده که ایشون لول هشته و رد کرده چک پیسیشو بدون اینکه ادم همکاری کنی کد داده

• مدارک (فیلم یا عکس): 
https://uupload.ir/view/3n20_bandicam_2020-10-13_09-50-09-501.mp4/ 
اینم فیلم کل کلشه
m43k_ag-sa-0006.jpg
1as3_ag-sa-0008_-_copy.jpg

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1_ با سلام عزیز اول اینکه کل ها هیچ ربطی به چک پیسی نداره

2_ بنده مشکوک شدم که ایشون شاید از AutoClicker  استفاده میکنن  وقتی رفتم چک پیسی ایشون به من ایدی AnyDesk دادن تا اینجا درست

وقتی وارده پیسی ایشون شدم ایشون نزاشتن به چیزی دست بزنم و بعد گیو باز کرد و گفت حقه چک پیسی نداری :(

عزیز لانچر کی گفته چک پیسی نداره :)  

مدرک تا 24 ساعته آینده ارسال میشود موفق باشید!!

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، CoCaiN گفته است:

1_ با سلام عزیز اول اینکه کل ها هیچ ربطی به چک پیسی نداره

داره دیگه ادمینی دشمنی 

در 7 دقیقه قبل، CoCaiN گفته است:

2_ بنده مشکوک شدم که ایشون شاید از AutoClicker  استفاده میکنن  وقتی

دو اینکه جا اینکه فونتمون بزرگ کنیم شخصیتمون بزرگ باشه و اینکه الکی کسی بن ندیم به نفع سرور کار کنیم  و اینکه ایشون با شما کل کل میکرد میگفتی فوش بده که بنش کنی بعد چیزی نگفت Check-pc دادیش منم حتی دیشب به نا حقی با Ddosمیخواستی بن کنی که کامیاب در جریانه  خلاصه از ادمینی سو استفاده میکنی 

در 9 دقیقه قبل، CoCaiN گفته است:

رفتم چک پیسی ایشون به من ایدی AnyDesk دادن تا اینجا درست

یک لول هشت چیز زیادی نمیدونه ادمین باید باهاش راه بیاد و اینکه شما اذیت کردین و ایشون به شما کد داد ولی شما فقط بخواطر امده تو گیم گفته لانچرم سریع بنش کردی؟و میتونستی بگی بن میکنم اینا نه اینکه گفته لانچرم چرا چک پی سی لول هشت بوده اخه چرا اینجوری میکنی!با یک پلیر تازه وار @LearninG خودت پاسخ بده ممنونم راستی این پلیر تازه که لول هشت بن کردی ساعت بازی کرده این ماهش 59 ساعته ولی شما راه نیومدی سر کلکل سری بنش کردی

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود

1. شکایت باید توسط خود فرد تنظیم شود.
  2. عدم همکاری در کنترل سیستم هیچ ربطی به لول ندارد. یک عمل یا مجاز است یا غیرمجاز اگر در قوانین منعی صورت نگرفته پس بلامانع است تا جایی که باعث سوءاستفاده نشود.
  3. طبق مدارک شخص مربوطه برنامه‌ی کنترل سیستم را در همان لحظه که ادمین متصل شده بسته است و مشخصا همکاری نکرده.
  4. شخص مربوطه در بازی به ادمین گفته که من با لانچرم و شما حق چک کردن سیستم من رو ندارید. 
  5. قانونی مبنی بر اینکه " هرکس با لانچر وارد بازی شود ادمین حق کنترل سیستم او را ندارد " وجود ندارد.
  • شکایت شما رد شد.
  • بسته شد.
  • هاها 2

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...