رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فردای دیروز - 1

EarlAmin

ارسال‌های توصیه شده

Earl.png

روزنامه فردای دیروز

| 13/10/2020 | | 22/7/1399 | | ۱۴۴۲/۰۲/۲۵ |

1-غیب شدن ناگهانی شهردار شهر

yh6m_1.png

چند روزی میشه که شهردار توی شهر پیداش نمیشه. گفته میشه که ایشونم پولای Charity و مالیات رو ورداشته و جیم زده رفته کانادا!

2-اعتراض شهرواندان به گرانی های اخیر:

بعد از آپدیت جدید و بالا رفتن قیمت ها ، شهروندان نسبت به این موضوع اعتراض کرده و در برخی نقاط شهر تجمع کردند و نسبت به این گرانی ها واکنش نشان دادند. اما شهردار بدون توجه به گرانی ها (قبله جیم زدنش)همچنان 100$ یارانه میداد.

همچنین هنوز قیمت حقوق دسته ها و ماهی گیران هیچ افزایشی نداشته.

r2c9_gallery25.jpg

m2g_ag-sa-0080.jpg

3-پیدا شدن شخصی که ادعا میکند هایزنبرگ است و برگشته تا دوباره جنس آبی خود را وارد بازار کند.

این شخص اعلام کرده که به زودی آشپزخانه خود را راه میاندازد و جنس آبی خود را با قیمت دولتی روانه بازار میکند.

این جنس کاملا با نمونه های خارجی رقابت میکند.(جهت پیش خرید با شماره 6161-555 تماس بگیرید)

nnvb_gallery3.jpg

4-پیدایش گونه جدیدی کرم در کنار در جزیره ها: گونه جدیدی کرم پیدا شده که کنار درب جزیره ها مینشینند و ساعت ها برای به دام انداختن طعمه بدون آب و غذا مینشینند.

این کرم ها انقدر درو باز و بسته میکنن تا آخر CMD Lock شده و از بین میروند.

eqj_gallery5.jpg

5-پس از افزایش حقوق رفتگران ، تعداد زیادی از افراد به این شغل روی آوردند.(حتی دو سه مورد دیده شده که طرف NG،دکتر و هیتمن بوده رفته آشغال جمع میکرده!)

li9r_gallery6.jpg

ویرایش شده توسط EarlAmin

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی

لینک به دیدگاه

عالی و جالب بود ?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

@SuperMaN @dawat @Panahi @83mehrdad83 @Redux @Makhmal @MakhOf @OmidGH و دیگر دوستان ممنون میشم اگر نظراتتون رو بگید 

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، EarlAmin گفته است:

@SuperMaN @dawat @Panahi @83mehrdad83 @Redux @Makhmal @MakhOf @OmidGH و دیگر دوستان ممنون میشم اگر نظراتتون رو بگید 

?

لینک به دیدگاه

جالب بود و بگم که من امروز دیدم که شهردار پول های charity رو بین چندین نفر از بازیکنان سطح پایین پخش کرد.

در مورد تصویر دوم هم بگم که تصویر دوم اعتراض مردم به گرانی ها نیست.

ما در اون یه تماس دریافت کردیم که احتمالا بین دو کلن درگیری مسلحانه قراره اتفاق بیفوته و برای بررسی موضوع رفته بودیم اونجا.

ویرایش شده توسط OmidGH

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

جالب بود و بگم که من امروز دیدم که شهردار پول های charity رو بین چندین نفر پخش کرد.

به من نداد ?

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

جالب بود و بگم که من امروز دیدم که شهردار پول های charity رو بین چندین نفر از بازیکنان سطح پایین پخش کرد.

در مورد تصویر دوم هم بگم که تصویر دوم اعتراض مردم به گرانی ها نیست.

ما در اون یه تماس دریافت کردیم که احتمالا بین دو کلن درگیری مسلحانه قراره اتفاق بیفوته و برای بررسی موضوع رفته بودیم اونجا.

?

لینک به دیدگاه

خوشبختانه شهردار پاییز ما @Tommyبهتر از شهردار تابستان بود ایشون مسابقه برگزار میکنند و بازیکنان را به چالش می کشند بله متاسفانه سینا @Expect چند وقتی هست پیداش نیست تو چهار راه اسمشو تغیر داده از لیدری هم استفاء داده و من کم دیدم تازگی ها ویس بده پس متوجه میشیم شهردار به کانادا نرفته بلکه سینا به کانادا رفته مثل اینکه بله متاسفانه چند وقتی هست شاهد افزایش چشمگیر قیمت متریال و دراگ بودیم اما شاید آقای آبی بتونه اقتصاد رو درست کنه ببینیم 

و چند وقتی هست از آپدیت میگذره که دلال ها یا همون به قول شما کرم ها پیداشون شده تو جزیره اونها با قیمت های نجومی رمز جزیره رو میدهند و حدود یک هفته اس کاسبی دیگه ندارند رمز دست به دست شده و دیگه از مود افتاده 

بله نمیدونم انگار اقتصاد بازی اشتباه عوض شده یک رفتگر با هر چرخش در شهر ۱۰ کا میگره حدودا اما بازم به پا فیش نمیرسه اما من از چند نفر پرسیدم می گفتند فیش حوصله سر بره اما رفتگری حوصله آدم باز میشه?  

خبرهای من:

متاسفانه چند وقتی هست شاهد آفلاین بودن دوات بودیم باید بگم متاسفانه چند وقتی هست که مانیتورم دود کرد و پوکید و سوخت دعا کنید یک مانیتور بخرم برگردم @EarlAmin @AmiRKinG @RealBadMan @Original @OmidGH

نکته ی آخر گروه بادیگارد ها پا برجاست ساب لیدر ها هستند????

فکر کنم شهردار رفته کربلا

https://uupload.ir/view/yg4r_avc_gta_sa_2020-09-17_14-11-51-643.mp4/

ویرایش شده توسط dawat
اضافه کردن

همیشه برای خودت آدم مهمی باش.

لیدر گروه قدیمی بادیگارد ها(BDG)

dawat.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

ما در اون یه تماس دریافت کردیم که احتمالا بین دو کلن درگیری مسلحانه قراره اتفاق بیفوته و برای بررسی موضوع رفته بودیم اونجا

بله بله فقط یه سوال کی تماس گرفته؟ :||

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، WinSt0N گفته است:

بله بله فقط یه سوال کی تماس گرفته؟ :||

شرمنده دیگه به اونش دقت نکردم /:

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

شرمنده دیگه به اونش دقت نکردم /:

:|||||

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Panahi گفته است:

حرف حق جواب نداره.

درخصوص کرم این نوع کرم ها در سطح شهر با ژست مردم عادی استتار کرده اند و هر لحظه میان به سمت Gate جزیره @PeZhMaN و میکشن زیر ماشین.

البته این بیماری از علائمش ترکیدن و نصف شدهن از خنده می باشد. :|

مبتلایان نیز به Car1 دچار می شوند :|

مخصوصا موقعی که یه وانتد تو اون جزیره اس خیلی اذیت می کنه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

@Tommy شهردار خوب ما برگشت

@dawat شما هم خلاقیت خوبی تو ساخت مجله روزانه داری هرموقع شرایطشو داشتی بیا NR پیش خودم، مجله روزانه بساز

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، dawat گفته است:

خوشبختانه شهردار پاییز ما @Tommyبهتر از شهردار تابستان بود ایشون مسابقه برگزار میکنند و بازیکنان را به چالش می کشند بله متاسفانه سینا @Expect چند وقتی هست پیداش نیست تو چهار راه اسمشو تغیر داده از لیدری هم استفاء داده و من کم دیدم تازگی ها ویس بده پس متوجه میشیم شهردار به کانادا نرفته بلکه سینا به کانادا رفته مثل اینکه بله متاسفانه چند وقتی هست شاهد افزایش چشمگیر قیمت متریال و دراگ بودیم اما شاید آقای آبی بتونه اقتصاد رو درست کنه ببینیم 

و چند وقتی هست از آپدیت میگذره که دلال ها یا همون به قول شما کرم ها پیداشون شده تو جزیره اونها با قیمت های نجومی رمز جزیره رو میدهند و حدود یک هفته اس کاسبی دیگه ندارند رمز دست به دست شده و دیگه از مود افتاده 

بله نمیدونم انگار اقتصاد بازی اشتباه عوض شده یک رفتگر با هر چرخش در شهر ۱۰ کا میگره حدودا اما بازم به پا فیش نمیرسه اما من از چند نفر پرسیدم می گفتند فیش حوصله سر بره اما رفتگری حوصله آدم باز میشه?  

خبرهای من:

متاسفانه چند وقتی هست شاهد آفلاین بودن دوات بودیم باید بگم متاسفانه چند وقتی هست که مانیتورم دود کرد و پوکید و سوخت دعا کنید یک مانیتور بخرم برگردم @EarlAmin @AmiRKinG @RealBadMan @Original @OmidGH

چه عجب یکی منو تگ کرد 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Original گفته است:

@dawat شما هم خلاقیت خوبی تو ساخت مجله روزانه داری هرموقع شرایطشو داشتی بیا NR پیش خودم، مجله روزانه بساز

@dawatکارتم جور شد ? 

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، dawat گفته است:

خبرهای من:

عالی بود 

لینک به دیدگاه

آفرین عالی

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...