رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا حقی / پارتی بازی / و قبول نکردن شکایت - MobinNed

Aryaw

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aryaw.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MobinNeD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: خب خیلی واضح من در 15 ساعت پیش ریپورت یکی از عضو های ایشون رو دادم کی طبق شکایت من, ایشون باید FP80 میشدن!
اما خیلی روک, این آقا براشون پارتی بازی کرد و بهش گفته که استعفا بزار که به جای FP80 کیک شی, FP60 کیکت کنم!
همه چیز هم کاملا روشنه مثال میزنم:
1. من 15 ساعت پیش شکایت کردم ولی ایشون 14 ساعت پیش درخواستشونو انجام دادن!
2. من 15 ساعت پیش از ایشون شکایت کردم, ولی ممبر ایشون 14 ساعت پیس پست استفعا گذاشت و در 10 دقیقه ایشون رو از فکشن کیک کردن ولی هنوز به پست من جوابی داده نشده!
3. خب اینجا همه چیز واضحه دیگه!

• مدارک (فیلم یا عکس): 
3tpn_232w_screenshot_(131).png
در اینجا میبینیم که در 15 ساعت پیش من در قسمت "گزارش اعضا" ریپورت ممبر ایشون رو دادم و در 14 ساعت پیش استعفا ایشون اکسپت شده!

e5ng_lexf_screenshot_(132).png
!در اینجا هم دقیق تر مشاهده میکنیم که در 14 ساعت پیش بلافاصله استعفا ایشون اکسپت شده
a8lm_btes_screenshot_(133).png
!ولی باز هم ما در اینجا میبینیم که, من 15 ساعت پیش شکایت کردم ولی هنوز که هنوزه جوابی داده نشده ولی در 14 ساعت پیش ایشون از فکشن کیک شدن, جالبه

⚜️===>W<===⚜️
♻️ Let's live for ourselves , not to show it to others ♻️
♻️♻️♻️
♻️ گوسفندان تمام عمر از گرگ ها میترسند ♻️
♻️ اما در نهایت این چوپان است که آنها رامیخورد ♻️
 ♻️ Sheep are afraid of wolves all their lives, but in the end it is the shepherd who eats them ♻️
♻️==>"?????"<==♻️
Aryaw.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

دوست عزیز اولا که بین شکایت شما و پست ایشون 20 دقیقه اختلاف نبود.

دوما ایشون زودتر توی بازی شاید 1 ساعت زودتر از شکایت شما به بنده گفت که میخوام برم و دلیلشونم این بود که میخواستن هاستری بگیرن و گفتن که میخوان برن و برای این حرفم 2 شاهد دارم خود ReZZa و .Abolfazl .(یک ساعت زودتر به بنده حظوری گفتن)

بعدشم دوست عزیز من هر 30 دقیقه فعالیتم فروم رو چک میکنم وقتی چک کردم شما پستی نذاشته بودین و بار بعدی که چک کردم توی صفحه اول فروم پست ایشون بود و من درخواستشونو قبول کردم و ایشون رو کیک کردم.

در ضمن برای پاسخگویی به شکایات 24 ساعت فرصت دارم دوست عزیز. 

برای ایشون هیچ فرقی نمیکرد چون به بنده گفتن که میخوان هاستری بگیرن و جای خودشونو به ممبر بعدی بدن و برای این حرفم شاهد دارم و همونطور که گفته بودن به قولشون عمل کردن و هاستری رو خریدن.

دلیل رفتنشونم فقط این بود که علاوه بر اینکه میخواستن هاستر شن بازیکن  .Abolfazl ازشون درخواست  کرده بود که استعفا بدن چون نفر بعدی که میخواست به فکشن بیاد ایشون بود و اگه چک کنید بعد از Rezza با فاصله کمی .Abolfazl به فکشن اومد.

بنده بخاطر تحمت هایی که به بنده زدین شاکیم و اعاده حیثیت میکنم!

شما توی بازی ب بنده زنگ زدین و انچه فوش بود به من دادین و بنده سکوت کردم چون ارزش هر ادمی به رفتارشه!

پ ن: همه میدونن من توی کارم هیچوقت پارتی بازی نمیکنم و همیشه از حق پیروی میکنم و بین هیچکسم اختلاف نمیزارم و اگر اشتباه کرده باشم اینقدر جربزشو دارم که ب اشتباهم اعتراف کنم مثل شکایت اقای Theking که ازشونم عذر خواهی کردم .

مدرک بیشتری لازم بود اروه میدم!

یا علی

• هاها 1

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

با سلام

تحت هر شرایطی لیدر موظف است همیشه اول به شکایت ها رسیدگی و بعد درخواست های اسعفا را قبول کند، حتی اگر آن شکایت رد بشود کار لیدر صحیح نبوده است.
شکایت شما قبول و لیدر یاد شده مجازات شدند.
موفق باشید

+بسته شد

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...