رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی UTM_Joker لیدر PD

BaRBeD

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ElleRy.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UTM_Joker.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین هایه گرامی لیدر فکشن PD  طبق تصاویر زیر برای تست گرفتن صف را رعایت نمیکند و با پارتی بازی از هر کسی که دوست دارد تست میگیرد من امروز صبح برای تست به ایشون مراجعخ کردم و ایشون گفتن نوبت شما نیست اما امروز  جایه خالی را پر کرده با کسی که بعد از من در فروم پست گذاشته با تشکر لطفا رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس):

nkz4_capture.jpg

v1r6_capture1.jpg

3ir2_capture2.jpg

3ksl_capture3.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود 

شما اسمتون رو داخل بازی عوض کردید من که علم و غیب ندارم و اینکه  جناب @Expect یکبار اسمشو عوض کرد از expect به universe تبدیل کرد و اما میرسیم سراغ شما دوست عریزم

وفتی شما اسمتو عوض کردی من میزنم روی ucp شما میزنه بازیکن یافت نشد تقصیر منه؟ توی عکس خودتونم مشخصه نوشته user not found علم نوح رو که ندارم شما خودت باید فروم پیام میدادی ببینم بگی فلانی منم نیکمو چینج کردم این نیکمه تا من بتونم بهت زنگ یا sms یا findet کنم بگم بیا برای تست

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

به دلیل اینکه با گوشی جواب شما رو دادم خواستم مدرک هم براتون بفرستم! میبیند که میزنه این بازیکن یافت نشد.

https://uupload.ir/view/voca_record_2020_10_13_01_27_54_34.mp4/

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

با سلام

شما اسم خود را در بازی عوض کرده بودید و میبایستی این موضوع را به لیدر گزارش دهید تا لیدر بتواند شما را پیدا کند زیرا در صورت عوض کردن نام، نام قبلی شما در فروم و عکس UCP میماند و نمیتوان متوجه شد که شخص نام جدید او چیست.
شکایت شما رد شد!
موفق باشید

+بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...