رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارور سمپ

amirking041

ارسال‌های توصیه شده

سلام یکی از رفیقای من وقتی میخواد جی تی ای سن انلاین رو پلی بده اصن نمیتونه وارد سرور بشه وقتی کانکت رو میزنه بهش ارور میده ویندوزش 10 هست همه کار هایی ک برای رفع باگ هم گفته بودید انجام داده تا ارور نیاد بالا ولی ته تهش وقتی گیم رو باز میکنه کلا ب مدت 1 دیقه تو بازی میاد و بعد کرش میشه چی کار کنیم درست بشه لطفا بگید خیلی دوست داره اینجا پلی بده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، amirking041 گفته است:

سلام یکی از رفیقای من وقتی میخواد جی تی ای سن انلاین رو پلی بده اصن نمیتونه وارد سرور بشه وقتی کانکت رو میزنه بهش ارور میده ویندوزش 10 هست همه کار هایی ک برای رفع باگ هم گفته بودید انجام داده تا ارور نیاد بالا ولی ته تهش وقتی گیم رو باز میکنه کلا ب مدت 1 دیقه تو بازی میاد و بعد کرش میشه چی کار کنیم درست بشه لطفا بگید خیلی دوست داره اینجا پلی بده

یه عکسی از ارور چیزی بده ???

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، amirking041 گفته است:

چطور بفرستم؟؟ شما بگو من درجا میفرستم

مگه ارور نمیده؟ خب یه اسکرین شاتی عکسی بگیر از ارور یا کرش

ویرایش شده توسط Frost
DADA POL MEDE
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، amirking041 گفته است:

دادا دارم میگم اسکرین شاتو چطور تو سایت اپلود کنم :| بگو از کجا اسکرین شات هارو میشه اپلود کرد من میفرستم الان

?

در 15 دقیقه قبل، amirking041 گفته است:

دادا دارم میگم اسکرین شاتو چطور تو سایت اپلود کنم :| بگو از کجا اسکرین شات هارو میشه اپلود کرد من میفرستم الان

بای بده

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۲ در 10:22، amirking041 گفته است:

https://uupload.ir/

در ضمن لطفا به دوستتون بگید سمپ نسخه R1 0.3.7 رو نصب کنند.

در در ۱۳۹۷/۹/۳۰ در 21:29، Ali گفته است:

در زمان نصب، به هیچ وجه دست به فایل های بازیتان نزنید، نیازی نیست که اگر مود یا چیتی دارید آن ها را پاک کنید.

برای کار کردن لانچر، باید نسخه SA-MP شما 0.3.7 R1 باشد، زمانی که لانچر را دانلود می کنید و آن را باز می کنید، اگر نسخهSA-MP  شما 0.3.7 R1 نباشد به شما یک ارور نشان می دهد بنابراین اگر نمی دانید که نسخه SA-MP شما چیست اول لانچر را دانلود و نصب کنید و ببینید که آیا اروری در حین باز کردن آن دریافت می کنید یا خیر، لینک دانلود: کلیک!

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...