رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی احترامی و دیر جواب دادن HaJi.GaN

LoSeR

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Raymond..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Haji.Gan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم!

• توضیحات: من ریپورت دادم اول اینکه موقع ی باز شدن ریپورت باید سلام علیک کنیم اما ایشون بدونه هیچ سلامو علیک گفتند FindSbiz 44/ برید Prods بیارید. خواستم بگم که Bank LS "Prods" خالی کرده. ایشون بعد از 1 تا 2 دقیقه به سوال بنده جواب دادن و میگویند: برید به FindSbiz 44/ بعد بهش میگم که خب رسیدگی کنید. میگن که مشکله شماست به ما ربطی نداره. بعد تلپرت میکنن هرچی دهنشونه به من فحش میدند. بعد من 2 دقیقه AFK شدم بعد گفتند ?Hastid بعد ریپورت رو بستند. بعد 2بار بی دلیل من رو ریسپاون دادن بعد دوباره با مایکروفن فحشه مادر میدهند... ادامه ی مطالب در مدرک...

• مدارک (فیلم یا عکس): abuw_ag-sa-0139.jpg

lmc_ag-sa-0144.jpg

nrr_ag-sa-0143.jpg

باز هم مدرک هست! اگه لازم بود فروم PM بدید!

بعد موقعی که اومدم واسه شکایت هنگام [Sleep/] بنده را Check-PC کردند بدونه دلیل مبنی بر اینکه با لانچر بودم!

مدارک:947w_ag-sa-0146.jpg

ویرایش شده توسط UnideN
..
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بســــــــم الله الرحمن الرحیم

طبق موارد مشاهده شده به ایشون یک جواب دادیم. طبق اینکه همه میدونن /Sar ریپورت یا هلپمی رو به صورت خودار باز میکند که بنده داشتم یک چیتر رو چک میکردم.

بعد موضوع بن: موقع که ریسپانشون کردم جهت چک پیسی بود و اومدم روشون که اعلام کردم IP Alpemix رو بدن به مدت 10 - 15 دقیقه AFK کردند و بعد که اومدن /Sleep زدن رفتن کلا.

به دلیل اینکه مدارک ما دارای وارن ادمینی میباشد به خوده مسئول ادمینا فرستاده شد.

لینک به دیدگاه

ضمنن مدارک ناکافی است همون که چت هارو پوشانده رو با تایم چت های من چک کنید.

ضمنن قانونی هم نیست که صد در صد باید ریپورت 15 ثانیه جواب بدیم.

قانون اعلام کرده سریع جواب بدین.

ضمنن مدارک ساختگی است و درخواست رد شدنه شکایت دارم.

• هاها 1
لینک به دیدگاه

با سلام مجدد!

خواستم بگم که اون چت های اضافه یکی برای Ad/ بود و یکی برای Event/. 

اگر مشکله پوشاندنه چت ها است! حتما به من بگویید که بصورت کامل عکس را تحویل بدهم.

ضمنن شما آقای HaJi.GaN به چه دلیلی اومدید بنده را Check-PC کردید؟!

1-من با لانچر بودم. (شما کجا رو دیدید که بیان پلیر رو با لانچر Check-PC کنند؟! (من 3سال هست که در این سرور Login شدم و تاحالا بن نشدم. خودم در تیم Tablight و Staff تا هلپر Supervisor بودم! 

یک مورد اینکه: موقعی که شما اومده بودید Check-PCعه من. من AFK بودم داشتم در فروم شکایت مطرح میکردم! من اصلا ندیدم که شما بگویید Anydesk بده

در این 3سال کلا 3بار Check-PC شدم و هر 3 بار هم IDعه Anydesk دادم پاکه پاک بودم (مدرک: Admin Hasan-Admin Ocanner- Admin HaMeD) که الان هیچکدومشون در تیم کارکنان حضور ندارند.

2-شما با مایکروفن بهم فحش مادر دادید و گفتید که بنت میکنم.. (مدرک: به دلیل مشکل upload.ir ویدئو آپلود نمیشود. بنده سعی خود را خواهیم کرد)

مدرک تا دلتون بخواد هست!

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود 

لطفا مدارکی که دارید رو کامل ارسال کنید هرچیزی که هست و نیست اگر هم مشکل در ارسال در تاپیک دارید به صورت خصوصی ارسال کنید.

شکایت در حال بررسی...

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

gej_ag-sa-0140.jpg

t70_ag-sa-0138.jpg

udrf_ag-sa-0142.jpg

این مدرک های من به علاوه یک فیلم که در مایکروفن فحش مادر و گفت که بنت میکنم و میدونی من کی هستم... هم دارم

اون فیلم نزدیکه 6دقیقه هست که با هر سایتی میرم Upload نمیشه متاسفانه!

اما من در تلاش هستم که فیلم رو به دستتون برسونم.

لینک به دیدگاه

بســـــــــــــــــم الله الــــرحمن الــــــــرحیم

تا زمانی که فیلم آپلود نشده شکایت شما رد بشه فقط فیلم رو سریع هر طور شده آپلود کنید.

یا از خود تلگرام به خود مسئول عزیز بفرستید.

مسئول عزیز تا ایشون فیلم ندادن شکایت رد میشه.

توهمتی که زدید رو باید اثبات کنید اثبات نکنید کل مدارک گردن گرفته نمیشود.

فیلم رو هر وقت تونستین آپلود کنید شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

شخصیت خانوادگی بنده مثل شما نیست.

بنده تا حالا به هیچ کسی از سال 2014 که دارم بازی میکنم فش مادر یا خواهر ندادم.

اونم تو ریپورت و تو مایک به فردی که کل استف میشناسنتون که چجور آدمی هستید.

لینک به دیدگاه

ضمنن دیشب هم تنها ادمین آنلاین بنده بودم و کارهای مهم تر از Prods بوده.

فروم اعلام نکرده که ادمینا موضفا کل بیز های سرور رو با Prods پر کنن.

تنها بیزی که برای ادمینا اولویت بیز Hospitale ما بقی رو خودتون باید برید از [/FindSBiz 44] پرودس بخرید و پر کنید.

سلام و علیک هم اون بالا ها بود شما اگه دقت میکردید بالا ها بود مجدد مدارک ناکافی

فکرتون یکجای دیگه بود تقصیر ادمینا نیست.

شما هم شخصی نیستید که داخل ریپورت با هر کدوم ادمین دستوری حرف بزنید.
از ادمین 1 گرفته تا بالا.

از دست من شما شاکی باشید 10000 نفر فقط از خود شما شاکین.

ویرایش شده توسط HajiExO
لینک به دیدگاه

خب آقای HaJi.GaN شما به من بگو که چرا بنده را بن دادید؟

من AFK بودم داشتم شکایت رو مطرح میکردم!

تازشم شما الکی میرین همرو Check-PC میکنید؟

من با لانچر بودم شما با چه حقی اومدید بنده رو Check-PC کردید و مبنی بر اینکه بنده اطلاعاتی نداشتم!

یک مورد دیگر اینه که شما مگه تعیین تکلیف میکنید برای آقا کامیاب که شکایت رو رد کنند؟ اگر شما تنها ادمین آنلاین بودید من از شما درخواست مدرک دارم!

و شما میگویند ه داشتین پلیر عارو چک میکردین لطفا این مدارک هارو در PM بنده یا PM آقا کامیاب ارسال نمایید که اگه شما راست میگویید چشم شکایت رو رد کنید.

یک مورد دیگه اینکه اگه مردم از شما شاکی نیستند! من تمامیه مدرک هارا دارم! خصوصا آقا احسان (Markeloff)...

آقا کامیابه عزیز @LearninG لطفا به شکایته بنده سریع تر رسیدگی کنید. به دلیله اینکه بنده بدونه دلیل بن شده ام (لانچر مگه Check-PCداره؟!) و در فکشن حضور دارم و احتماله FP80 شدنه بنده زیاد میباشد.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

من نباید به شما جوابی پس بدم مدارک کامل من واضح به کامیاب فرستاده شده تا زرنگبازیاتون تا اینجا بود

ضمنن به دلیل مدرک جعلی باید مجازات بشید.

ساعت اسکرینتون با تایم اسکرین من یکی نیس پس دلایل تونو بگم.

1-مدرک جعلی

2-مدارک کاملا ناکافی

3-اعلام کردیم آیپی Alpemix بدین رفیتین 10 دقیقه AFK کردین و بعد اومدین جلوی من /Sleep میزنید زود از بازی لفت میدین.

4- توهمت به ادمین بدون مدرک

5-دروغ گفتن شدید و کاملا واضح برای تمامی دیدن تمامی اعضاء

6-شکایت الکی با مدارک جعلی

7-عدم همکاری در چک پیسی

8-درخواست شخصی و دستور دادن به ادمین

ضمنن هم چت ندید تا اینجا وقت همه رو گرفتین مسئول بیاد تکلیف رو روشن کنه.

ضمنن مسئول عزیز ایشون به دلیل مدرک جعلی مجازات نشن ناراحت میشیم. تایم اسکرین هارو دیدین.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...