رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین-BigSmoke

sadman

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: saman559.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BigSmoke.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون ML کردن وار مارو بی دلیل تسلیم دادن اعضا داشتن میومدن تو تورف با کلی باف که خودم زدم ایشون سر خود تسلیم داد سپس شروع به توهین کردن کرد

• مدارک (فیلم یا عکس): AG_SA_0372.jpg

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود

1. بنده هیچ مسئولیتی درباره اینکه فکشن شما تورف از دست داده به عهده نمیگیرم چون که بنده [Ml/] شدم که فقط [Attack/] بزنم و وارتون رو انجام بدم.

وقتی میبینم هیچ کدوم از شما ها برای وار نیستید و فقط 2 نفر توی تورف هستیم مقابل 15 نفر (شاهد ادمین وار Saeid) 

وقتی نمیاید توی تورف و گوش نمیکنید بعد از تموم شدن حق شکایت ندارید!

2. در رابطه با توهین باید بگم که

-من با شما نیستم در عکس هم معلومه

-من لیدر شما فقط موقت بودم

-به دلیل اسپم کردن کلمات ناپسند همه ی شما در F/ بنده به ایشون اینجوری گفتم

-چیزی که من گفتم به جزو فحاشی های شدید نیست

3. شما اگه کلی باف آن کردید باید خودتونو به تورف برسونید نه اینکه 7 دقیقه بعد استارت بیاید بگید داشتم میومدم

و یه چیزی به نظرتون نباید میرفتید قسمت شکایت از Leaders?؟ اون موقع بنده لیدر شما بودم

لینک به دیدگاه

شما وقتی لیدر موقت هستید و فقط استارت اتک با شماس حق ندارید باف هایی که بچه ها کشیدن هدر بدید چون همونطوری که خودت گفتی اصلا به تو ربطی نداره که تسلیم میدی همونطوری که اتک اونا 6 به 13 گرفتیم اتک خودمون هم میگرفتیم فقط فرقش این بود که اتک اونا خداروشکر تو نبودی  ? در ضمن موقعی که این حرف رو زدی Admin  بودی و توهین در  /F  چ لیدر باشی چه ادمین Sw داره ?

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sadman گفته است:

شما وقتی لیدر موقت هستید و فقط استارت اتک با شماس حق ندارید باف هایی که بچه ها کشیدن هدر بدید چون همونطوری که خودت گفتی اصلا به تو ربطی نداره که تسلیم میدی همونطوری که اتک اونا 6 به 13 گرفتیم اتک خودمون هم میگرفتیم فقط فرقش این بود که اتک اونا خداروشکر تو نبودی  ? در ضمن موقعی که این حرف رو زدی Admin  بودی و توهین در  /F  چ لیدر باشی چه ادمین Sw داره ?

1.بنده حق اینو دارم که وقتی میبینم 2 تا ممبر توی تورف هست با مشورت ادمین وار استاپ بدم و شما حق اعتراض بعدش رو ندارید چون خودتون نیومدید

2.توهین من به شما نبود و اینکه به راحتی میتونستم وقتی تو [F/] توهین اسپم میکردید به بنده نه تنها 80Fp بلکه به قول خودتون چون ادمین بودم 3 روز بنتون بدم?

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود 

به شما توهینی صورت نگرفته.

فرد مربوطه هم به عنوان لیدر موقت مختار بوده که برای فکشن تصمیم بگیره.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...