رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

راحت تر JB زدن و بیشتر شدن سختی Cops

Farab

ارسال‌های توصیه شده

با سلام با یک پیشنهاد دیگه در خدمتیم.......یک جا که نزدیک به محل JB هست یک چیزی یافت کردم. http://uupload.ir/files/sm2j_ag-sa-0085.jpg http://uupload.ir/files/qxii_ag-sa-0086.jpg http://uupload.ir/files/7nb0_ag-sa-0088.jpg http://uupload.ir/files/019f_ag-sa-0089.jpg من نظرم درباره راحت تر کردن JB هست.... که وقتی این کار رو میکنیم برق های زندان میره که این کار باعث میشه در های زندان باز بشه و در زمانی که ملاقات نیست شما میتونید با 4 تا C4 و یک هکر فرار کنید. راه این هست که در ها رو تو عکس 3و4 ام بترکونید که هر کودوم 2 C4 میخواد و میرید تو یک سیستم هست که اون رو هک میکنید کلبه سمت راست, برای در های زندان هست که میاید بیرون, در های سمت چپ درب رفتن به حیاط رو باز میکنه, شما بعد از هک کردن سیستم سمت راست میتونید فقط سلول دوستتون رو باز کنید اونجا رمز داره مثل در های بانک که میزنید بعد گزینه میاد که کودوم سلول و بعد از باز شدن در زندان میتونید از در های حیاط فرار کنید و نیاز به Escape point نیست و فقط 5 دقیقه وقت برای فرار دارید بعد از اون برق های اضطراری روشن میشن و اگه NG برای درست کردن برق های زندان نره برق اضطراری بعد از 2 ساعت از بین میره خود AdmBot خود به خود برق های اصلی رو روشن میکنه و بعد از فرار میتونید به Biz Clothes برید و اونجا Clothes/ بزنید بعد از اینکه از زندان رفتید بیرون 5 دقیقه تموم میشه و ازادید بعد از 2 دقیقه Unkown W میشید و 6W میشید(اگه به بیز Clothes نرید بعد از 2 دقیقه 6W میشید) اگه در محل فرار شما NG باشه شما درجا 6W میشید و اگه شما 6W شدید همه ی Cop ها حق کشتن شما رو دارن و این W فقط برای NG نیست(قابل توجه اون هایی که میگن NG سرش شلوغ شده این W در صورتی برای Cop ها هستش که اون طرف بعد 2دقیقه به بیز Clothes نره ولی اگه وسط NG JB اون رو ببینه اون W برای NG هست.ممنون نظر بدید.ین سیستم فقط در زمانی که ملاقات نیست عملی هست که کار Lawyers مختل نشه و اگه زمان ملاقات بود C4 های شما کار میکنن و در رو میشکونند ولی نمیتونید سیستم ها رو هک کنند)ممنون میشم نظر بدید دوستان.

ویرایش شده توسط MakhOf

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، MakhOf گفته است:

با سلام با یک پیشنهاد دیگه در خدمتیم.......یک جا که نزدیک به محل JB هست یک چیزی یافت کردم. http://uupload.ir/files/sm2j_ag-sa-0085.jpg http://uupload.ir/files/qxii_ag-sa-0086.jpg http://uupload.ir/files/7nb0_ag-sa-0088.jpg http://uupload.ir/files/019f_ag-sa-0089.jpg من نظرم درباره راحت تر کردن JB هست.... که وقتی این کار رو میکنیم برق های زندان میره که این کار باعث میشه در های زندان باز بشه و در زمانی که ملاقات نیست شما میتونید با 4 تا C4 و یک هکر فرار کنید. راه این هست که در ها رو تو عکس 3و4 ام بترکونید که هر کودوم 2 C4 میخواد و میرید تو یک سیستم هست که اون رو هک میکنید کلبه سمت راست, برای در های زندان هست که میاید بیرون, در های سمت چپ درب رفتن به حیاط رو باز میکنه, شما بعد از هک کردن سیستم سمت راست میتونید فقط سلول دوستتون رو باز کنید اونجا رمز داره مثل در های بانک که میزنید بعد گزینه میاد که کودوم سلول و بعد از باز شدن در زندان میتونید از در های حیاط فرار کنید و نیاز به Escape point نیست و فقط 5 دقیقه وقت برای فرار دارید بعد از اون برق های اضطراری روشن میشن و اگه NG برای درست کردن برق های زندان نره برق اضطراری بعد از 2 ساعت از بین میره خود AdmBot خود به خود برق های اصلی رو روشن میکنه و بعد از فرار میتونید به Biz Clothes برید و اونجا Clothes/ بزنید بعد از اینکه از زندان رفتید بیرون 5 دقیقه تموم میشه و ازادید بعد از 2 دقیقه Unkown W میشید و 6W میشید(اگه به بیز Clothes نرید بعد از 2 دقیقه 6W میشید) اگه در محل فرار شما NG باشه شما درجا 6W میشید و اگه شما 6W شدید همه ی Cop ها حق کشتن شما رو دارن و این W فقط برای NG نیست(قابل توجه اون هایی که میگن NG سرش شلوغ شده این W در صورتی برای Cop ها هستش که اون طرف بعد 2دقیقه به بیز Clothes نره ولی اگه وسط NG JB اون رو ببینه اون W برای NG هست.ممنون نظر بدید.ین سیستم فقط در زمانی که ملاقات نیست عملی هست که کار Lawyers مختل نشه و اگه زمان ملاقات بود C4 های شما کار میکنن و در رو میشکونند ولی نمیتونید سیستم ها رو هک کنند)ممنون میشم نظر بدید دوستان.

با این قیمت متریال پوله چهار تا c4 میدن Bail میگیرن?

ولی ایده جالبی بود(عملی نمیشه) و میتونه JB مثل راب دو روش داشته باشه

ویرایش شده توسط EarlAmin
  • هاها 1

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، EarlAmin گفته است:

با این قیمت متریال پوله چهار تا c4 میدن Bail میگیرن?

ولی ایده جالبی بود(عملی نمیشه) و میتونه JB مثل راب دو روش داشته باشه

این ایده فقط زمانی که وقت ملاقات نیست عملی هست و در زمان های دیگه که وقت ملاقات نیست Lawyers  نمیتونن وارد زندان بشن که Bail بدن

ویرایش شده توسط MakhOf

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

جالب بود ولی اینطوری دیگه NG نمیتونه JB هارو بگیره 

سیستم JB طوری که اگه تو یک زمان معین و درست فرار کنی و رفیق هات هم باشن راحت میشه فرار کرد 

من ۷۵٪ JB هام رو با رفیقام رفتم و همشون رو فرار کردم 

ولی ایده خوبی بود

لینک به دیدگاه

ایده جالبیه

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

ناراحت نشو ولی خیلی مسخرس... الان بهت میگم دلیلشو

1.شما میگی که 4 تا C4 بزنی برای فرار خب برادر من یه Bail بگیری بهتر نیست؟ اصلا منطقی نبود

2. اینجوری که شما میگی پس گارد ملی ماسته این وسط دیگه؟

3.Escape point نیاز نیست؟؟؟؟ فازت چیه؟؟؟ اینجوری هرکسی هر تایمی که دلش میخواد میره JB میده اونم با این روش که قطعا وین میشه و گارد ملی هم موزه 

4. تایم وانتد خودکار هم که کردی 2 مین دیگه چی میخوای؟ کمو کسری نداری دیگه؟ اگه بازم فرمایشی هست بفرما که اونم انجام بدیم

5. اینجوری که شما میگی NG یکسره باید دمه Jail وایسه برای JB :| بانک ها هم که همینجوری ول کنیم بزارن راب بزنن اونم 3 تا راب همزمان!

با این آپدیت جدید کاره گارد سخت تر شده به اندازه کافی بعد JB هم بهش اضافه کنید ممنون میشم بعد کم کم بیایم کلا فکشن گارد ملی رو از سرور پاک کنیم

شما با این پیشنهادت گارد ملی رو زیر سوال بردی...

پ.ن: از چیزی اطلاعات کافی نداریم الکی پیشنهاد ندیم و یکم فقط یکم چیزهایی که میبینیم رو درک کنیم و دربارش فکر کنیم.

ودر آخر:

#انتقاد_پذیر_باشیم.

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من نقشه زندانو تتو کردم بتونیم باهم بهتر فرار کنیم ببین خوب شده؟

@Farabb

unnamed_34b1c.jpg

و بالاخره @Yoda و @Farabb با یکدیگر از زندان آرساکیا فرار نمودند

مدرک:

e_3845c.jpg

ویرایش شده توسط Yoda

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

@Ali خیلی چت داغ نیست ولی انصافا پیشنهاد خوبیه در زمانی که وقت ملاقات نیست و نمیتونید Lawyer بگیرید میتونید از زندان فرار کنید.

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۱ در 18:29، CLinTon گفته است:

ناراحت نشو ولی خیلی مسخرس... الان بهت میگم دلیلشو

1.شما میگی که 4 تا C4 بزنی برای فرار خب برادر من یه Bail بگیری بهتر نیست؟ اصلا منطقی نبود

3.Escape point نیاز نیست؟؟؟؟ فازت چیه؟؟؟ اینجوری هرکسی هر تایمی که دلش میخواد میره JB میده اونم با این روش که قطعا وین میشه و گارد ملی هم موزه 

4. تایم وانتد خودکار هم که کردی 2 مین دیگه چی میخوای؟ کمو کسری نداری دیگه؟ اگه بازم فرمایشی هست بفرما که اونم انجام بدیم

5. اینجوری که شما میگی NG یکسره باید دمه Jail وایسه برای JB :| بانک ها هم که همینجوری ول کنیم بزارن راب بزنن اونم 3 تا راب همزمان!

با این آپدیت جدید کاره گارد سخت تر شده به اندازه کافی بعد JB هم بهش اضافه کنید ممنون میشم بعد کم کم بیایم کلا فکشن گارد ملی رو از سرور پاک کنیم

شما با این پیشنهادت گارد ملی رو زیر سوال بردی...

پ.ن: از چیزی اطلاعات کافی نداریم الکی پیشنهاد ندیم و یکم فقط یکم چیزهایی که میبینیم رو درک کنیم و دربارش فکر کنیم.

ودر آخر:

#انتقاد_پذیر_باشیم.

حالا شاید یه مقدار اسون کرده باشه 

ولی تو JB الان رو قبول داری با پای پیاده ۳۰۰متر دویدن و اونا با متور و.... بنظرت یکم برای NG ها اسون نی؟

لینک به دیدگاه

Legacy.png

مخالفم

𝙞𝘾𝙚𝘾𝙪𝙗𝙚 ,𝙩𝙝𝙚 𝙣𝙖𝙢𝙚 𝙬𝙞𝙡𝙡 𝙡𝙞𝙫𝙚 𝙞𝙣 𝙞𝙣𝙛𝙖𝙢𝙮

𝙖𝙨𝙠 𝙩𝙝𝙚 𝙮𝙤𝙪𝙣𝙜 𝙣𝙞𝙜𝙜𝙖 𝙬𝙝𝙤 𝙞𝙣𝙫𝙚𝙣𝙩𝙚𝙙 𝙀𝙖𝙯𝙮-𝙚

𝙒𝙚𝙨𝙩 𝙘𝙤𝙖𝙨𝙩 𝙗𝙞*𝙘𝙝 𝙔𝙚𝙖𝙝 𝙩𝙝𝙖𝙩𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙢𝙚

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Legacy.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/icecube.png

The Ruthless

لینک به دیدگاه

این برای زمانیه که نمیتونی Bail بدی و تایم ملاقات تموم شده :)

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا, چه کار به کار NG داریم ما اخه |:

ما Escape point بخوایم چی کار اخه میگم برق هارو دوستتون قطع میکنه و در ها باز میشه هر لحظه هم دلت میخواد نمیتونی فرار کنی بعد ساعت 2 شب.

مگه یه JB Win شه NG میمیره اخه |:

بله نظر ندیم, هرچی بود گفتم دیگه مخالفتت چیه؟

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farabb گفته است:

ما Escape point بخوایم چی کار اخه میگم برق هارو دوستتون قطع میکنه و در ها باز میشه هر لحظه هم دلت میخواد نمیتونی فرار کنی بعد ساعت 2 شب.

اون وقت دیگه NG چجوری جلوشونو بگیره؟؟؟ اصلا منطقی نیستا یکم فکر کن 

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا, چه کار به کار NG داریم ما اخه |:

چرا مغلطه میکنی؟ داداش NG وایسه نگاه کنه؟ واسه چی اصلا گارد ملی داریم؟ اینکاری که تو میگی اگه بشه بازی کلا تخیلی میشه و کاملا مسخرس البته الانشم از RP یکم دوره ولی با این دیگه کاملا خارج میشه!

مگه یه JB Win شه NG میمیره اخه |:

همین NG با این اکتیویتی میزنه بازم میگم نمیدونی از یه چیزی الکی نظر نده. همیشه که راب نمیزنن

بله نظر ندیم, هرچی بود گفتم دیگه مخالفتت چیه؟

تو حتی یکبارم NG نیومدی و نمیدونی چجوری و اصلا باهاش آشنا نیستی بعد میای در مورد JB که خیلیم به NG مربوط میشه نظر میدی!

نمیدونی پیشنهاد نده لطفا مجبورت نکردن میتونی بری تاپیکای دیگه الکی پست بذاری تا ارسالت بره بالا :)

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، CLinTon گفته است:

اون وقت دیگه NG چجوری جلوشونو بگیره؟؟؟ اصلا منطقی نیستا یکم فکر کن 

چرا مغلطه میکنی؟ داداش NG وایسه نگاه کنه؟ واسه چی اصلا گارد ملی داریم؟ اینکاری که تو میگی اگه بشه بازی کلا تخیلی میشه و کاملا مسخرس البته الانشم از RP یکم دوره ولی با این دیگه کاملا خارج میشه!

همین NG با این اکتیویتی میزنه بازم میگم نمیدونی از یه چیزی الکی نظر نده. همیشه که راب نمیزنن

تو حتی یکبارم NG نیومدی و نمیدونی چجوری و اصلا باهاش آشنا نیستی بعد میای در مورد JB که خیلیم به NG مربوط میشه نظر میدی!

نمیدونی پیشنهاد نده لطفا مجبورت نکردن میتونی بری تاپیکای دیگه الکی پست بذاری تا ارسالت بره بالا :)

من پیشنهاد میدم شاید یک نفر یکم ازش رو برداشت و برد در یک پیشنهاد دیگه, شما میتونی پست های من رو نخونی :)

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۲۰ در 05:20، danial2007 گفته است:

حالا شاید یه مقدار اسون کرده باشه 

ولی تو JB الان رو قبول داری با پای پیاده ۳۰۰متر دویدن و اونا با متور و.... بنظرت یکم برای NG ها اسون نی؟

سلام

شما کلا ضد NG چرا چون چیزی از NG نمیدونی!

عزیزم بیاید تو 1 لحظه سخت ترین کارای Ng رو ببینیم

1. همزمان میشه 3 تا راب در 3 بانک زد!

2. همزمان میشه 10 تا JB داد! (JB با کمک Hoster  ام که ....)

3. هر 30 دقیقه درای Jail باز میشن برای JB و هر راب 8 دقیقه تایم داره!

عزیزه دلم اگه قرار بود 1 بیل بگیری دستت و با پای پیاده بری تا biz شاکیم هستی از اینکه چرا Win نمیشه

بعضیا هستن بلدن فرار کنن راحت با 1 Maverick در میرن راهایه زیادی هست برای فرار ولی شما شاکی از اینکه چرا بیل میزنم بیرون NG وایساده میزنه 1 کم خلاقیت به خرج بده ?

پس دیگه از اسون بودن NG چیزی نگو مرسی

ویرایش شده توسط Epsilon
  • دوست دارم که 3

با هرکی مثل خودش

HaTeD.png 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Epsilon گفته است:

سلام

شما کلا ضد NG چرا چون چیزی از NG نمیدونی!

عزیزم بیاید تو 1 لحظه سخت ترین کارای Ng رو ببینیم

1. همزمان میشه 3 تا راب در 3 بانک زد!

2. همزمان میشه 10 تا JB داد! (JB با کمک Hoster  ام که ....)

3. هر 30 دقیقه درای Jail باز میشن برای JB و هر راب 8 دقیقه تایم داره!

عزیزه دلم اگه قرار بود 1 بیل بگیری دستت و با پای پیاده بری تا biz شاکیم هستی از اینکه چرا Win نمیشه

بعضیا هستن بلدن فرار کنن راحت با 1 Maverick در میرن راهایه زیادی هست برای فرار ولی شما شاکی از اینکه چرا بیل میزنم بیرون NG وایساده میزنه 1 کم خلاقیت به خرج بده ?

پس دیگه از اسون بودن NG چیزی نگو مرسی

بله میگه سه تا راب زد ولی شما 24 گشت هستید و همزمان بودنش ۱٪ هست

در مورد جیل برک والا ما رفیق هاستر نداریم و بین هر ۱۰ نفر یک هاستر کمکش میکنه 

و در اخر با پای پیاده تا لباس فروشی و ۱۰ ng که اماده کشتنت هستن کار غیر ممکنی هست فرارت وین بشه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Farabb گفته است:

من پیشنهاد میدم شاید یک نفر یکم ازش رو برداشت و برد در یک پیشنهاد دیگه, شما میتونی پست های من رو نخونی :)

شمایی که حتی یک بارم NG نبودی و از مشکلاتش خبر نداری لطفا پیشنهاد نده! 

در 2 ساعت قبل، danial2007 گفته است:

بله میگه سه تا راب زد ولی شما 24 گشت هستید و همزمان بودنش ۱٪ هست

در مورد جیل برک والا ما رفیق هاستر نداریم و بین هر ۱۰ نفر یک هاستر کمکش میکنه 

و در اخر با پای پیاده تا لباس فروشی و ۱۰ ng که اماده کشتنت هستن کار غیر ممکنی هست فرارت وین بشه

یکم خلاقیت به خرج بدید میشه! حالا نمیخوام بگم

درضمن همیشه گشت نیستیم بعضی وقتا غفلت میکنیم راب میزنن این دلیل نمیشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، danial2007 گفته است:

اون روستای نزدیکه jail 2تا ماشین هست
بعدشم میتونی Creategun کنی بزنیشون

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، EarlAmin گفته است:

مگه هالک هستی ده نفرو بزنی اونم با armor

در 11 ساعت قبل، CLinTon گفته است:

شمایی که حتی یک بارم NG نبودی و از مشکلاتش خبر نداری لطفا پیشنهاد نده! 

یکم خلاقیت به خرج بدید میشه! حالا نمیخوام بگم

درضمن همیشه گشت نیستیم بعضی وقتا غفلت میکنیم راب میزنن این دلیل نمیشه

موقعی که شما duty هستی باید اماده و 90% وقتت رو گشت باشی و ۱۰٪ اگه حوصلت سر رفت یه استراحتی بکنی (پس اگه گشت نیستی duty نباش)چون من هر موقع دیدم هر موقع هر ng انلاینه ۲۴ساعته گشت هست و انلاین هست و از پنل های مارموز انه ng هم که گفتنیه

در 5 ساعت قبل، EarlAmin گفته است:

و در مورد روستا همیشه جلو اون دوتا هم ng هست و در ضمن بعید میدونم بتونم اون همه راه رو برم هیچ ng هم منو نزنه مگر اینه سونیک باشم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۵ در 20:53، Farabb گفته است:

سلام.
ببین تو کل این سیستم رو به نفع کسی نوشتی که میخواد از زندان فرار کنه. یخورده هم به فکر گارد ملی باش یا سایر پلیس ها.
به جای اینکه سیستم و کار های جدید وارد سرور بشن میشه قوانین رو دوباره نوشت.
مثلا اعضای  گارد ملی همیشه توی HQ کمپ کردن تا کسی بخواد فرار کنه با Hydra یا Hunter میریزن سر اون بدبختی که پیاده ست و هیچ دفاعی هم نداره.
مثلا میشه این قانون رو گذاشت تا زمانی که فراری به فاصله 1000 متری از HQ نرفته نشه بهش Damage وارد کرد و به محض اینکه وارد یک ماشین بشه میشه بهش تیر زد.
وگرنه این چیزی که فعلا وجود داره تقریبا فرار رو غیرممکن کرده!

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

این بیشتر به نفع پریسونر هاست

گارد ملی کارش سخت میشه

بعد برا همین دیگه کسی نمیاد تو فکشن

بعد گارد ملی از هم میپاشه

بعد همه جا اختشاش میشه

بعد علی سرور رو میبنده

بعد همگی از غم/کرونا میمیریم

بعد دنیا به آخر میرسه

قصه ی ما به سر رسید ولی چون دنیا به آخر رسیده دیگه کلاغی وجود نداره که به خونش نرسه

?

ویرایش شده توسط ALIREZARM

ALIREZA_RM.png271.png

The.Second.RM.png176.png

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

در آپدیت های جدید اعمال شده و شانس فرار از زندان 50 در 50 است.

• دوست دارم که 1
  • دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎

پ.ن:‌ سیستم فرار از زندان نیز نیازمند تغیراتی اساسی می باشد. با استفاده از این پیشنهاد و کامل کردن آن می توان به نتیجه بهتری رسید

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

متاسفانه عکس های شما از دسترس خارج شده.

اما نظر بنده ( - ) است.

در حال حاضر سیستم فرار از زندان جالب است که برای هر دو تیم هم فرار کننده و هم پلیس ها تا حدودی بالانس است.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...