رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر Mahsa

Wilsent

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Sajjadfd.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Mahsa.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  در تاریخ 2020/10/05 ساعت 3 صبح من یک FW از طرف لیدر گرفتم. از خود لیدر که دلیلش رو پرسیدم , دلیلش رو نزاشتن عکس روزانه در forum گفتن [ داخل فیلم ضبط شده خود لیدر میگه ] 

اما تاریخ عضویت من در فکشن 2020/9/24 هس و من درواقع تا تاریخ 2020/10/04 [ شب گرفتن FW ]  باید 10 تا عکس پست کرده باشم [ طبق قوانین روز اول نیاز نیست عکس بزارم ] که من 9 تا گذاشتم پس یک AV من و FW من بی دلیل بوده. میتونید چک هم بکنید که همه پست های ارسالی من قبل از ساعت 00:00 , ساعت قانونی ارسال عکس ها بوده.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

فیلم ضبط شده از گفته های لیدر [ دلیل دادن FW ]

http://s14.picofile.com/file/8410087400/2020_10_05_22_31_52.mp4.html

تاریخ عضویت در فکشن و گرفتن FW 

bandicam_2020_10_06_13_24_59_200.jpg

ss از عکس های روزانه پست شده از تاریخ 2020/9/25 تا تاریخ 2020/10/04

1

Screenshot_20201006_035435_Chrome.jpg

..2

Screenshot_20201006_035403_Chrome.jpg

..3

Screenshot_20201006_035318_Chrome.jpg

..4

Screenshot_20201006_035139_Chrome.jpg

..5

Screenshot_20201006_035114_Chrome.jpg

..6

Screenshot_20201006_035054_Chrome.jpg

..7

Screenshot_20201006_035037_Chrome.jpg

..8

Screenshot_20201006_035025_Chrome.jpg

..9

Screenshot_20201006_035004_Chrome.jpg

..

??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

به عنوان سابلیدر فکشن و مسئول رسیدگی به عکس های روزانه یک سری نکته رو به شما یادآوری میکنم.

متأسفانه مقصر اصلی این ماجرا اول شما و بعد ناظرین محترم فروم هستند.

من به شما تأکید کردم که شمایی که پستتون نیاز به Show شدن توسط ناظرین فروم هست لطفاً عکس روزانه تون رو زودتر ارسال کنید!

tmsr_23.png

شما 24 ساعت برای ارسال عکس روزانه وقت دارید و با اینکه میدونید پستتون نیاز به show شدن داره ولی باز هم دقیقه 90 اقدام به قرار دادن عکس روزانه میکنید.

mw4n_123.png

ساعت 00:00 هر شب عکس های روزانه بررسی شده و لیست کسانی که اخطار دریافت میکنند نوشته خواهد شد که شمایی که پستتون پنهان هست موظف هستید در صورتی که AV اشتباهی دریافت کردید به بنده و یا لیدر خبر بدید که AV شمارو پس بگیریم همانطور که در پست نوشته شده:

نقل قول

چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.

شما یکبار فقط به من مراجعه کردید در صورتی که 3 بار به شما اخطار داده شده. بار ها در جلسات هفتگی مطرح شده  برای پیش نیامدن مشکل کسانی که عکس روزانه آنها نیاز به show شدن داره یا زودتر عکسشون رو قرار بدن یا از پست مخفیشون اسکرین شات گرفته و در فروم برای من یا لیدر ارسال کنند.

بابت مشکل پیش آمده از شما پوزش میطلبم. ولی ما تنها به وظیفه ی خود عمل میکنیم که این وظیفه شامل چک کردن عکس های روزانه در هر شب میباشد.

بجای شکایت امروزتون میتونستین هر بار که AV دریافت میکردید یک اطلاع بدید که پستتون پنهان بوده Show نشده که ما AV شمارو بسیار ساده پاک کنیم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mary گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم

به عنوان سابلیدر فکشن و مسئول رسیدگی به عکس های روزانه یک سری نکته رو به شما یادآوری میکنم.

متأسفانه مقصر اصلی این ماجرا اول شما و بعد ناظرین محترم فروم هستند.

من به شما تأکید کردم که شمایی که پستتون نیاز به Show شدن توسط ناظرین فروم هست لطفاً عکس روزانه تون رو زودتر ارسال کنید!

مطالب پنهان

tmsr_23.png

شما 24 ساعت برای ارسال عکس روزانه وقت دارید و با اینکه میدونید پستتون نیاز به show شدن داره ولی باز هم دقیقه 90 اقدام به قرار دادن عکس روزانه میکنید.

مطالب پنهان

mw4n_123.png

ساعت 00:00 هر شب عکس های روزانه بررسی شده و لیست کسانی که اخطار دریافت میکنند نوشته خواهد شد که شمایی که پستتون پنهان هست موظف هستید در صورتی که AV اشتباهی دریافت کردید به بنده و یا لیدر خبر بدید که AV شمارو پس بگیریم همانطور که در پست نوشته شده:

شما یکبار فقط به من مراجعه کردید در صورتی که 3 بار به شما اخطار داده شده. بار ها در جلسات هفتگی مطرح شده  برای پیش نیامدن مشکل کسانی که عکس روزانه آنها نیاز به show شدن داره یا زودتر عکسشون رو قرار بدن یا از پست مخفیشون اسکرین شات گرفته و در فروم برای من یا لیدر ارسال کنند.

بابت مشکل پیش آمده از شما پوزش میطلبم. ولی ما تنها به وظیفه ی خود عمل میکنیم که این وظیفه شامل چک کردن عکس های روزانه در هر شب میباشد.

بجای شکایت امروزتون میتونستین هر بار که AV دریافت میکردید یک اطلاع بدید که پستتون پنهان بوده Show نشده که ما AV شمارو بسیار ساده پاک کنیم.

من به شما اطلاع میدادم ولی فقط میگفتین که رسیدگی میشه و AV پس گرفته میشه ولی این اتفاق نیوفتاد

اگرم چک کرده بودین من به خاطر پریشب باید فقط یک AV داشته باشم نه دوتا که بعد FW بگیرم

??????

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @sajjadfd

لیدر @ARTEMIA 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه و شواهد دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajjadfd گفته است:

من به شما اطلاع میدادم ولی فقط میگفتین که رسیدگی میشه و AV پس گرفته میشه ولی این اتفاق نیوفتاد

اگرم چک کرده بودین من به خاطر پریشب باید فقط یک AV داشته باشم نه دوتا که بعد FW بگیرم

شما یکبار به من اطلاع دادین دوباره بعد از اون دو بار عکس روزانه تون دیر Show شد و AV دریافت کردین ولی اطلاعی به من ندادین و همونطور که مشخص هست پست های عکس روزانتون رو دیر گذاشتید و برای ساعت 00:00 show نشده بود که من AV ندم. الان هم اگر برای AV های بعدیتون مدرک دارین که به ما اطلاع دادین که پستتون Show نشده و ما AV پاک نکردیم اینجا ارسال کنید.

همونطور که تو توضیحات گفتم شما دیشب 10 دقیقه قبل از 00:00 پست عکس روزانه گذاشتید که پستتون show نشده بوده برای همین با AV های قبلی که به شما اطلاع داده شده جمع بسته و FW گرفتید. 

شما وقتی AV دریافت میکنید باید به ما اطلاع بدید که ما پاک کنیم. ما از کجا باید بدونیم که پست هاتون رو عمدی نذاشتید یا Show نشده؟ وقتی  24 ساعت وقت برای عکس روزانه برای شما قرار داده شده یعنی ناظر حداکثر تا 24 ساعت پست شمارو Show میکنه وقتی میبینید شرایطتون اینجوریه یکم ما رو درک کنید و عکس روزانتون رو زودتر بذارید یا حداقل به ما "خبر" بدید!

شما باید به ما اطلاع بدید که این AV به FW تبدیل نشه. جز یکبار که رسیدگی شد، من پیگیری دیگری از سمت شما ندیدم و با اینکه ازتون درخواست کردم چون پست هاتون نیاز به قبول کردن توسط ناظر داره زودتر ارسال کنید باز هم توجهی نکردید.

لینک به دیدگاه

همچنین شما به حرف رنک بالاتر گوش ندادید! من از شما خواستم که حتماً پست عکس روزانتون که نیاز به Show داره رو زودتر قرار بدید که برای ساعت 00:00 از حالت پنهان در بیاید. زمانی که دیر قرار میدید و پستتون پنهان میماند و به ما خبر نمیدید مسئولیت آن به عهده شماست!

نقل قول

اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

tmsr_23.png

mw4n_123.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Mary گفته است:

شما یکبار به من اطلاع دادین دوباره بعد از اون دو بار عکس روزانه تون دیر Show شد و AV دریافت کردین ولی اطلاعی به من ندادین و همونطور که مشخص هست پست های عکس روزانتون رو دیر گذاشتید و برای ساعت 00:00 show نشده بود که من AV ندم. الان هم اگر برای AV های بعدیتون مدرک دارین که به ما اطلاع دادین که پستتون Show نشده و ما AV پاک نکردیم اینجا ارسال کنید.

همونطور که تو توضیحات گفتم شما دیشب 10 دقیقه قبل از 00:00 پست عکس روزانه گذاشتید که پستتون show نشده بوده برای همین با AV های قبلی که به شما اطلاع داده شده جمع بسته و FW گرفتید. 

شما وقتی AV دریافت میکنید باید به ما اطلاع بدید که ما پاک کنیم. ما از کجا باید بدونیم که پست هاتون رو عمدی نذاشتید یا Show نشده؟ وقتی  24 ساعت وقت برای عکس روزانه برای شما قرار داده شده یعنی ناظر حداکثر تا 24 ساعت پست شمارو Show میکنه وقتی میبینید شرایطتون اینجوریه یکم ما رو درک کنید و عکس روزانتون رو زودتر بذارید یا حداقل به ما "خبر" بدید!

شما باید به ما اطلاع بدید که این AV به FW تبدیل نشه. جز یکبار که رسیدگی شد، من پیگیری دیگری از سمت شما ندیدم و با اینکه ازتون درخواست کردم چون پست هاتون نیاز به قبول کردن توسط ناظر داره زودتر ارسال کنید باز هم توجهی نکردید.

شما در میتینگ هفته پیش گفتید که لازم نیست هی بهتون یاد آوری کنیم که AV گرفتیم , گفتین که خودتون چک و بررسی میکنین پس پیگیر نشین . من به همین خاطر دیگه نسبت به این موضوع بیخیال بودم و دیگه چیزی به شما نگفتم.

??????

لینک به دیدگاه

طبق بررسی های انجام شده، شکایت شما رد میشود.

اینکه پست ها دیر نمایان میشود، مقصر اصلی اعضای ناظم از جمله خودم خواهم بود، لذا از این بابت عذرخواهیم.

اما اینکه ساب لیدر و لیدر چندین بار بابت دیر Show شدن پست ها به شما تذکر دادند اما شما اعتنایی نداشتید، مشکل از جانب شما خواهد بود.

شما نباید دقیقه 90 یادتون بیوفته که عکس روزانه نزاشته اید و همان موقع اقدام کنید، لذا خواهشمندیم در گذاشتن عکس روزانه پایبند به قوانین باشید.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...