رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی_gelofen

Anticheat

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Anticheat.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GelofeN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: توهین

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uplod.ir/bout8rtgcnka/AG-SA-0209.jpg.htm

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، xxxmmdkhatar گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Anticheat.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GelofeN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: توهین

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uplod.ir/bout8rtgcnka/AG-SA-0209.jpg.htm

1.تو مدرک شما اصلا معلوم نیس من با تو بودم یا کسی شاید رد شدی چتو دیدی و من با دوستم بودم

2.از چته قبلی چرا مدرک نمیدی؟ چون من تیکه تیکه چت میکنم باید بیای سو استفاده کنی؟ قبلش نوشتم دستاتو بعد نوشتم به چشات بعد این که اومدی از این تیکه گرفتی 

3.یکی به من بگه نمال فحشه؟؟؟؟؟ الان من گفتم دستاتو به چشات نمال کجاش فحشه؟? مغزه شما منحرفه عزیزم به من ربطی نداره 

و مدرکت هم زمان نزده کنار چت که من کی این چتو دادم و با تو بودم یا اصلا کجا بوده 

الان با این مدرک کم و بی دلیل که اصلا معلوم نیست من گفتم چی رو نماله ادم مجازات میشه؟  @Sajji@RaGBaR

• هاها 1

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

1.تو مدرک شما اصلا معلوم نیس من با تو بودم یا کسی شاید رد شدی چتو دیدی و من با دوستم بودم

2.از چته قبلی چرا مدرک نمیدی؟ چون من تیکه تیکه چت میکنم باید بیای سو استفاده کنی؟ قبلش نوشتم دستاتو بعد نوشتم به چشات بعد این که اومدی از این تیکه گرفتی 

3.یکی به من بگه نمال فحشه؟؟؟؟؟ الان من گفتم دستاتو به چشات نمال کجاش فحشه؟? مغزه شما منحرفه عزیزم به من ربطی نداره 

و مدرکت هم زمان نزده کنار چت که من کی این چتو دادم و با تو بودم یا اصلا کجا بوده 

الان با این مدرک کم و بی دلیل که اصلا معلوم نیست من گفتم چی رو نماله ادم مجازات میشه؟  @Sajji@RaGBaR

بخدا دروغ میگی ادمین اگه توجه کنه تو ss معلومه که ایشون به من فوش دادن

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...