رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera
  • 2

ویروس svchost.com

83mehrdad83

سوال

با سلام سیستم من توسط فایل Svchost. Com ویروسی شده راه حل پاک کردن این ویروس چجوریه؟

@Ali @SuperMaN و بقیه

جوری شده که بعد 5دقیقه 100درصد CPUرو پر میکنه!

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 4
در در ۱۳۹۹/۷/۱۱ در 09:44، 83mehrdad83 گفته است:

با سلام سیستم من توسط فایل Svchost. Com ویروسی شده راه حل پاک کردن این ویروس چجوریه؟

@Ali @SuperMaN و بقیه

سید خرجش یه ویندوزه عوض کن خیال خودتو و CPU رو راحت کن.

گفته بودن که نمیتوان زمان را با پول خرید؛ ولی آرساکیا بهم ثابت کرد که، فقط یکی از چیزایی که میتوان با پول خرید؛ زمانه !
?
?mr_pablo.png?
⚡
.Thanks to ArSaCiA for the experiences [She/He] gave me:acigar:

لینک به دیدگاه

• 1

گاهی اوقات به دلیل ویروس نیست این مشکل و بخاطر بعضی سرویس های ویندوز مثل ویندوز آپدیت هستش.

درگوگل جستجو کنید رفع مشکل پرشدن حافظه رم یا cpu توسط svchost ، راه حل میاد براتون.

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

• 1
در 3 دقیقه قبل، Tommy گفته است:

گاهی اوقات به دلیل ویروس نیست این مشکل و بخاطر بعضی سرویس های ویندوز مثل ویندوز آپدیت هستش.

درگوگل جستجو کنید رفع مشکل پرشدن حافظه رم یا cpu توسط svchost ، راه حل میاد براتون.

نه  مشکل قطعا ویروسه چون این فایل باید تو windoes32قرار بگیره ولی این فایل تو یجا دیگه هم ایجاد شده

بنده بعد 3ساعت موفق شدم این ویروس ****رو پاک کنم و الان یه مشکل هست بعد پاک شدن این ویروس فایل های exeکه به صورت پیش فرض باز میشدن باز نمیشن و باید با run adminstorاجرا کرد و مشکل بعدی فهمیدم که وقتی chrome یا Mozilaرو میخوام باز کنم دوباره این ویروس تشکیل میشه در صورتی که این اتفاق با exploerنمیفته?

خب وقتی یه فایل رو با expelorدانلود کردم دوباره اون ویروس ایجاد شد? چیکار کنم

لینک به دیدگاه

• 1

منم یه ویروس شبیه همین رو دارم . کامپیوتر رو که روشن میکنم فعال میشه که ۱۰۰ درصد CpU پر میشه . 

کامپیوتر رو که روشن میکنم با windows task manager میبندمش بعد CpU از ۱۰۰ میاد ۰.۵ ?? راهه حلیم برای پاک کردنش ندارم

???? ?? ?? ???? ? ??? ?????? ? ??? ???, ???? ????? ??.

555.png

Rager.png

لینک به دیدگاه

• 1

انواع ویروس ها مجود است ویروسی نیست که سیستم من نداشته باشه.

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

• 0

ویندوزت رو عوض کن شاید درست شد :|

ولی دلایلش رو تا جایی که میدونم Windows Update هستش که گفتی مشکل اونجا نیست.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 0

سلام

یه همچین مشکلی منم داشتم البته خیلی مشکل من بزرگتر بود، طوری که ویندوز هم نمیتونستم عوض کنم، فقط و فقط با فرمت کامل هارد حل شد، ولی پیشنهاد میکنم این کارو بزار برای مرحله آخر

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

سلام

یه همچین مشکلی منم داشتم البته خیلی مشکل من بزرگتر بود، طوری که ویندوز هم نمیتونستم عوض کنم، فقط و فقط با فرمت کامل هارد حل شد، ولی پیشنهاد میکنم این کارو بزار برای مرحله آخر

مشکل اینجاس فقط وقتی لانچر،فایرفاکس،کروم رو باز میکنم خود به خود این ویروسه ایجاد میشه یه فایلی رو به صورت نزدیک 500تا ایجاد میکنه که CPUمیشه پر.

انتی ویروس ها هم تست کردم پاکش میکنم ویروسو ولی بعد باز کردن اینا باز میاد

لینک به دیدگاه

• 0
در 15 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

مشکل اینجاس فقط وقتی لانچر،فایرفاکس،کروم رو باز میکنم خود به خود این ویروسه ایجاد میشه یه فایلی رو به صورت نزدیک 500تا ایجاد میکنه که CPUمیشه پر.

انتی ویروس ها هم تست کردم پاکش میکنم ویروسو ولی بعد باز کردن اینا باز میاد

به نظرم لانچر فایرفاکس کروم و هرچی که بازشون میکنیو این مشکل پیش میاد رو ری اینستال کن، اگه نشد ویندوز عوض کن اگه نشد هارد فرمت کن، من اگه بودم همین کارو میکردم

لینک به دیدگاه

• 0
در 7 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

به نظرم لانچر فایرفاکس کروم و هرچی که بازشون میکنیو این مشکل پیش میاد رو ری اینستال کن، اگه نشد ویندوز عوض کن اگه نشد هارد فرمت کن، من اگه بودم همین کارو میکردم

همین الان مشکلم انگار کلا برطرف شد.

گزاشتم برنامه kasperskyیه دور اسکن کرد و انگار فایل های الوده رو از بین برده و گوگل و لانچر باز میکنم دیگه ویروس ایجاد نمیشه.

امیدوارم واس همیشه اینجور باشه چون یه ویروسی بود که از ساعت 9صبح درگیرشم?

خدا کنه یهو دوباره نیاد?

لینک به دیدگاه

• 0

خدارا شکر کنید که ویروس های کامپیوتری همانند کرونا قوی نیستند

(ربطی نداشت )

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۳۹۹/۷/۱۱ در 09:44، 83mehrdad83 گفته است:

@Ali @SuperMaN و بقیه

عزیزم مشکل شما اینه که از همه جا فایل دانلود میکنی

لینک به دیدگاه

• 0

من الانشم همچین مشکلی دارم 

در در ۱۴۰۰/۹/۹ در 01:46، DeatShot گفته است:

انواع ویروس ها مجود است ویروسی نیست که سیستم من نداشته باشه.

? 

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...