رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست گرفتن خارج از نوبت- MobinNed

ReStArTeR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Sajjad.ViRuS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

MobinNeD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: سلام. بنده هیچ خصومتی با لیدر محترم fbi ندارم اما مشکل من اینجاست که ایشون چرا خارج از نوبت افرادی رو وارد فکشن میکنن و از اونا دعوت میکنن. آیا نیستن کسانی  که زودتر از این بقیه پست گذاشتن. برای مثال شما میتونین پست جناب rezza رو ببینید که ایشون خیلی دیرتر از بقیه افراد پست گذاشتن ولی متاسفانه زودتر از خیلیا تست گرفته شده از ایشون. اگر بحث تجربه هست پس چرا جناب masih که هر دو سه روز یکبار ایشون پست میزارن رو جوین دادین به فکشن در صورتی که ایشون پستشون باید به دلیل اینکه بیش از حد پست میزارن رد بشه . خیلی راحت میتونید به صفحه 124 درخواست عضویت تشریف ببرید و کسانی که زودتر از جناب rezza درخواست گذاشتن رو ببینید.ممنون میشم رسیدگی بشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): lq5n_kkkkkkkkkkkk.pngtdyc_ggggggg.pngyai8_fffff.pngfafh_dd.png

ویرایش شده توسط VirusSajjad

عدالت چه زیباست

Sajjad.ViRuS.png                       

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

دوست عزیز اول در مورد Masih توضیح بدم که بنده وقتی لیدر شدم گفتن لیست 17 سپتامبر روچک کن از بین اونا بیار و با تجربه ترینشون رو بیار!

اکثر اون لیست فکشن دیگه بودن بجز چند نفر که Masih هم بین اونا بود و من تست گرفتم آوردم!

بعدش که سراغ پستای 21 سپتامبر اومدم به آقای روبیک گفتم که کیو بیارم گفت بر اساس لول و تجربه هرکدوم که خودت میخوای رو بیار و من چک کردم بالاترین لولتون 77 بود که رضا بود و چک کردم با تجربه بود. بقیه اکثرا لول 30 به پایین بودن و من حق انتخاب داشتم و بهترینو انتخاب کردم!

در ضمن آقای Masih هم لولشون از شما بالاتربود و هم تایمشون. بنده گه چک کردم بیش از 12 ساعت در روز انلاین هستن و بهترین گزینه و اخرین گزینه در لیست 17 سپتامبر بودن!

درضمن بنده لیدر هستم و حق انتخاب دارم و مطئن باشین بهترین نفرو برای اقلیت انتخاب میکنم!

یا علی

• دوست دارم که 1

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

با سلام

اظهارات لیدر صحیح میباشد، در ضمن بازیکن Masih هم از این فکشن اخراج شدند و طبق نوبت دوباره به این فکشن بازگشتند.
شکایت شما رد شد!
موفق باشید

+بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...