رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناعدالتی و اشتباه اعلام کردن برنده ایونت

DxviL

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

_aminNZZ_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MamaliO.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

شاهد نیاز نیست مدارک گویا هستن

• توضیحات:  باسلام خدمت همه.بنده عضو ایونتی شدم که که جایزه ی ایونت 200 عدد گلد بود! بعد در توضیحات اقای  @MamaliO گفتن که یک وسیله ی دامپر داخل شهر LV هستش با bmx ها برید تو lv و هرکی اون دامپر رو پیدا کنه برنده ی ایونت خواهد بود | من رفتم و اون دامپر رو پیدا کردم {که مدارکش هست} کل lv رو با دامپر گشتم اقای mamalio منو ندید رفتم جای اول بازم نبود که یهو دیدم event over شد و یکی دیگه بنده ایونت شد به نام @ZombieRanger | من سوار دامپر بودم ولی وینر یکی دیگه شد... {اقای @MamaliO لطفا فیلم و مدارک ایونت رو آپلود فرمایید!}

•  مدارک (فیلم یا عکس): 

A8qvH2Am5XFh

AG_SA_0252.jpg

AG_SA_0251.jpg

AG_SA_0255.jpg

داخل این عکس داشتم زنگ میزدم بهش ببینم کجاست ! تلفنش خاموش بود! که یهو وینر یکی دیگه شد!

AG_SA_0256.jpg

اینجا هم این پلیر هم حیرت زده شده بود که چرا وینر یکی دیگه شد!

AG_SA_0261.jpg

AG_SA_0260.jpg

من منتظر جایزه و پاداشم هستم! @MamaliO 

باتشکر!

CryBaby

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز اشتباه از خودتون بوده 

من فکر میکنم اینطور شده:

وقتی سوار دامپر شدید نباید جایی میرفتید و باید منظر میبودید تا برگزار کننده بیاد و چک کنه.

وقتی از جای مشخص شده ی دامپر رفتید جای دیگه برگزار کننده ی ایونت فکر کردند که دامپر قبلی حذف شده یا باگ شده و یک دامپر دیگه اسپاون کردند و کسی دیگه اون ماشین رو پیدا کرد و برنده شد.

...Nabud shode

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۹ در 22:52، ZombieRanger گفته است:

لطفا وقتی اونجا شاهد ماجرا نبودید نظر ندید :|

من فقط نظرمو گفتم و از برگذار کننده دفاع کردم 

...Nabud shode

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SkeletooN گفته است:

عزیز اشتباه از خودتون بوده 

من فکر میکنم اینطور شده:

وقتی سوار دامپر شدید نباید جایی میرفتید و باید منظر میبودید تا برگزار کننده بیاد و چک کنه.

وقتی از جای مشخص شده ی دامپر رفتید جای دیگه برگزار کننده ی ایونت فکر کردند که دامپر قبلی حذف شده یا باگ شده و یک دامپر دیگه اسپاون کردند و کسی دیگه اون ماشین رو پیدا کرد و برنده شد.

عزیز من ۳ نفر پشت من داشتن میومدن واسه کارجک کردن نمیتونم‌وایسم نگاه کنم که باید گاز بدم برم! باید ذکر میکرد که وقتی سوار شدید همونجا بایستید یا حداقل یه نفرو میزاشت داخل ماشین میگفت که اگه یک نفر اومد سوار ماشین شد اطلاع بده یا فریز کن همرو! 

CryBaby

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، aminnzz گفته است:

عزیز من ۳ نفر پشت من داشتن میومدن واسه کارجک کردن نمیتونم‌وایسم نگاه کنم که باید گاز بدم برم! باید ذکر میکرد که وقتی سوار شدید همونجا بایستید یا حداقل یه نفرو میزاشت داخل ماشین میگفت که اگه یک نفر اومد سوار ماشین شد اطلاع بده یا فریز کن همرو! 

بله اشتباه از خوده برگذار کننده بود که کنار ماشین مقصد منتظر وینر نبود ولی شما هم میتونستید از اون محیط که میخواستند Carjack بکنن فیلم بگیرید و مثل همین الان ES ES FOOOROOM 

دلیل نمیشه وقتی دارن میانCarjack کنن بری دور دور که شمت میتونستید توی همون محیطی که ماشین بود باشید و اگر کسی میخواست Carjack ماشین رو حرکت بدید ولی توی همون منطقه بمونید

...Nabud shode

لینک به دیدگاه

با سلام بنده میدونم برنده ایونت شنا هستید ولی چرا از انجا تکان خوردی؟من اون ور دامپر بودم در زمن تیگر گفت برنده ایونت رو تغیر بده من ss هم دارم 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MamaliO گفته است:

با سلام بنده میدونم برنده ایونت شنا هستید ولی چرا از انجا تکان خوردی؟من اون ور دامپر بودم در زمن تیگر گفت برنده ایونت رو تغیر بده من ss هم دارم 

باسلام و خسته نباشید

شما اصلا تو اونجا حضور نداشتید من هم لانچر هستم نیازی به فیلم نبود اسکرین شات ها معلومه که من برنده شدم/شما اگر تنهایی نمیتوانید یک ایونت رو اداره کنید یا نزارید یا اگر میزارید با کمک فردی دیگر! لطفا فیلم ایونت رو قرار بدید!(نداشتن فیلم از ایونت که میدونید چه مجازاتی داره) 

در ضمن من جایزه‌ام رو میخوام ! من برنده این مسابقه شدم و -باید- پاداشمو دریافت کنم!

@Tiger @Hail @Ali @Meli 

لطفا رسیدگی کنید دوستان عزیز!

CryBaby

لینک به دیدگاه

با سلام مدارک خود را برای من بفرستید 

با سلام  @MamaliO در اولین فرست فیلم ایونت برای من بفرستید

❈❴- اڰِه ټُ خَټمِ ایـטּ ګآݛایۍ مآ؏ سٖاݪڰَړډِشٖیمٖ حٰجے???            Crysis.png              TheStranger.png

لینک به دیدگاه

• Name موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...