رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست نگرفتن و پارتی بازی mobinden

VenTuRe

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BY%5Dousef.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MobinNeD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: @Markeloff @RuBicK

• توضیحات: من به خدا چند ماهه تو صفه copam هر 3روز هم پست میزارم 2هفته 2هفته acc میشه .این به کنار.ولی من له ایشون زنگ زدم که کی نوبت من میشه.ایشون میگه اضلا نوبت تو نمیشه::| بعد بهش میگم که منو بیار وگرنه ادمین میارم و دیموت میشی از لیدری .بعد میگه رد شدی |: . واقعا برای لیدر هایی که بکس بازی میکنن متاسفم.یارو لول 16 هست تو فروم 4 تا پست بیشتر نداره الان cope|:

• مدارک (فیلم یا عکس): یکی از ادمین ها و یکی از مسول تیدر ها گفت مدرک نمیخواد ولی اگه بازم میخواین بگین!

ویرایش شده توسط yousefe418
شاهد ها زیادن

VenTure.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

دوست عزیز اولا بگم شما حق نداری بگی ب من کیو بیار کیو نیار خودم تصمیم میگیرم چه کسیو که نوبتشه و با تجربس بیارم داخل فکشن.

بنده وقتی لیدر شدم بهم گفتن از درخواست های قبلی که لیدر محترم آقای @HamidRezaK قبلی تایید کردن تست بگیرم و بیارم که در پست های 17سپتامبر که بنده چک کردم و تست گرفتم هیچ اسمی از شما نبود و اگرم بود بازم از شما باتجربه تر هستن!

شما حق ندارین بیاین دنبال من و زنگ بزنین که کی نوبتم میشه بیا دیگه تستمو بگیر و این حرفا...

من تصمیم میگیرم و سراغ بازیکن میرم و زنگ میزنم بهش!

من کلا تا به حال 3 نفر رو آوردم داخل فکش از پستای 17 سپتامبر که دو نفرشونو تا ب حال ندیده بودم فقط ساب لیدر محترمم آقای @Sweet رو میشناختم!

شما اومدی بنده رو تهدید کردی که بیا تست بگیر وگرنه ادمین میارم دیموت میشی و بنده شمارو رد کردم!

3روز بعد اگر مایل بودین میتونین دوباره پست بزارین!

یاعلی

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...