رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bug-CopApp

Omid

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: UTM_Joker.png

- توضیح کامل باگ: سلام و درود ستاره های Cop App نیست 

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):http://uupload.ir/files/49p7_ag-sa-0624.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): نمیدونم

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم یه نکته اضافه کنم کسایی که ستاره ندارند تو کاپ اپ، وانتد ندارن! دنبال یکی از همین افرادی که بدون ستاره هستند رفتم و دیدم که وانتد نداشتند ولی اسمشون هستش تو کاپ اپ 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Original گفته است:

منم یه نکته اضافه کنم کسایی که ستاره ندارند تو کاپ اپ، وانتد ندارن! دنبال یکی از همین افرادی که بدون ستاره هستند رفتم و دیدم که وانتد نداشتند ولی اسمشون هستش تو کاپ اپ 

مطمئنی ؟

اگه میتونی یه اسکرین شات بده 

ویرایش شده توسط KoMaiL
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۶ در 15:36، Original گفته است:

دقیقا همینطوره ولی اکثرا وانتد هم داشتند

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

فکر کنم این مورد موقعی رخ میده که کسی که  وانتد داره تازه وارد بازی شده یا به عبارتی موقعی که وانتد داشت خارج شد و دوباره اومده داخل بازی و کمی طول میکشه تا ستاره ها بیاد 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۲ در 15:36، SirMehdi گفته است:

فکر کنم این مورد موقعی رخ میده که کسی که  وانتد داره تازه وارد بازی شده یا به عبارتی موقعی که وانتد داشت خارج شد و دوباره اومده داخل بازی و کمی طول میکشه تا ستاره ها بیاد 

آره میتونه اینجوری باشه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۲ در 08:06، SirMehdi گفته است:

نه چک کردم طرف 2 ساعته توی سرور بوده

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...