رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل نشناختن دوست ها

Farab

ارسال‌های توصیه شده

با سلام, من انلاین شدم بعد FR/ زدم و دیدم یکی اسمش مشکوک هست, از FR حذفش کردم بعد فهمیدم دوستم هست گفت چرا از FR در آوردی گفتم تویی که خلاصه این مشکل برای اکثر بچه ها افتاده که دوستشون اسمش رو عوض میکنه ولی نمیشناسیمش, من نظرم این هست که هرکی اسمش رو عوض کرد مثل این ها که Married می کنند پیامش برای تمام بازیکن ها بره و اگه افلاین بودیم پیامش رو اگه اون شخص در دوستانمون بود خود سرور SMS بکنه عالی میشه.                                                                                                                                                                                                 ممنون میشم نظراتتون رو بگید.                                                                       بگید که این مشکل براتون افتاده یا خیر.موافق هستید این پیشنهاد به بازی اضافه بشود؟

• دوست دارم که 4

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@AbbasMZ @AmiRKinG @ElleryBOy @Original @Kiya @83mehrdad83 @Captain @Epsilon @Angelips @XxMMADxX لطفا نظراتتون رو بگید.

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، MakhOf گفته است:

@AbbasMZ @AmiRKinG @ElleryBOy @Original @Kiya @83mehrdad83 @Captain @Epsilon @Angelips @XxMMADxX لطفا نظراتتون رو بگید.

Nice?

لینک به دیدگاه

یه مشکل پیش میاد

الان من Nick Name Original دارم

و می خوام اسممو عوض کنم ولی نمی خوام از این طرف هم یکی اسم قبلی منو برداره

ولی وقتی به همه سمس بره یا یه وارن بیاد همه میفهمن دیدی من اینترنتم یهو قطع شد تا بیام اسم قبلی رو بردارم یکی دیگه بر میداره

• هاها 1

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Zeri.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Angelips گفته است:

یه مشکل پیش میاد

ولی وقتی به همه سمس بره یا یه وارن بیاد همه میفهمن دیدی من اینترنتم یهو قطع شد تا بیام اسم قبلی رو بردارم یکی دیگه بر میداره

این رو یادم رفت بگم که F9 که بزنی یک گزینه اضافه میشه بعد اون رو بزنی Changename مخفی میمونه

زیاد کار داره ولی فکر خوبی هست

این موضوع مخصوص بازیکنان SAMP نیست

در 56 دقیقه قبل، Angelips گفته است:

یه مشکل پیش میاد

حالا نظرتون رو بگید

• چی چی 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MakhOf گفته است:

عالی☺

N1

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۵ در 12:57، MakhOf گفته است:

با سلام, من انلاین شدم بعد FR/ زدم و دیدم یکی اسمش مشکوک هست, از FR حذفش کردم بعد فهمیدم دوستم هست گفت چرا از FR در آوردی گفتم تویی که خلاصه این مشکل برای اکثر بچه ها افتاده که دوستشون اسمش رو عوض میکنه ولی نمیشناسیمش, من نظرم این هست که هرکی اسمش رو عوض کرد مثل این ها که Married می کنند پیامش برای تمام بازیکن ها بره و اگه افلاین بودیم پیامش رو اگه اون شخص در دوستانمون بود خود سرور SMS بکنه عالی میشه.                                                                                                                                                                                                 ممنون میشم نظراتتون رو بگید.                                                                       بگید که این مشکل براتون افتاده یا خیر.موافق هستید این پیشنهاد به بازی اضافه بشود؟

امممممممم جالبه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MakhOf گفته است:

والا من اسم عوض میکنم که کسی منو نشناسه?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، XxMMADxX گفته است:

تو دیگه خیلی خوبی

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MakhOf گفته است:

تو دیگه خیلی خوبی

یک اسم میخوام بزارم بعد برا 1 سال به طور ناشناخته باشم?

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

نظر بدید...

در در ۱۳۹۹/۷/۶ در 17:59، Lazyboy گفته است:

در در ۱۳۹۹/۷/۶ در 23:27، Hichi گفته است:

یک اسم میخوام بزارم بعد برا 1 سال به طور ناشناخته باشم?

در در ۱۳۹۹/۷/۶ در 13:26، Farab گفته است:

این رو یادم رفت بگم که F9 که بزنی یک گزینه اضافه میشه بعد اون رو بزنی Changename مخفی میمونه

زیاد کار داره ولی فکر خوبی هست

این موضوع مخصوص بازیکنان SAMP نیست

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farab گفته است:

نظر بدید...

اوم

میدونی به نظرم همون ارسال اس ام اس به /fr ها کافی باشه اونم فقط /fr های mutall

لینک به دیدگاه

/: من یادم نمیاد اینجا پست داده باشم کی اومده تو اک من =|

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Hichi گفته است:

/: من یادم نمیاد اینجا پست داده باشم کی اومده تو اک من =|

xD

در 2 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

اوم

میدونی به نظرم همون ارسال اس ام اس به /fr ها کافی باشه اونم فقط /fr های mutall

بهله

در 54 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

Nice

در 38 دقیقه قبل، Claude گفته است:

noice

بقیه دوستان هم نظر بدن

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۵ در 12:57، Farab گفته است:

با سلام, من انلاین شدم بعد FR/ زدم و دیدم یکی اسمش مشکوک هست, از FR حذفش کردم بعد فهمیدم دوستم هست گفت چرا از FR در آوردی گفتم تویی که خلاصه این مشکل برای اکثر بچه ها افتاده که دوستشون اسمش رو عوض میکنه ولی نمیشناسیمش, من نظرم این هست که هرکی اسمش رو عوض کرد مثل این ها که Married می کنند پیامش برای تمام بازیکن ها بره و اگه افلاین بودیم پیامش رو اگه اون شخص در دوستانمون بود خود سرور SMS بکنه عالی میشه.                                                                                                                                                  

با اینکه میدونم تاپیک قدیمیه ولی جواب میدم

مهدی دا

زنگ بزن به طرف بگو تو فرندای من چیکار میکنی مرتیکه؟

یا به قول خودت:

:| ?Kisti

بخدا راحت تره ?

Yoda.png

CHaNoDa.png

-------------------------------------------------------

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

S.I.E

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Chandler گفته است:

با اینکه میدونم تاپیک قدیمیه ولی جواب میدم

مهدی دا

زنگ بزن به طرف بگو تو فرندای من چیکار میکنی مرتیکه؟

یا به قول خودت:

:| ?Kisti

بخدا راحت تره ?

xD

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۵ در 12:57، Farab گفته است:

سلام. خوبه ها ولی اگه بتونیم ما بر هرکی یک لقب خودمون اضافه کنیم دیگ این اتفاق نمیفوته مثلا  در FR من : Saman(206) دیگ اینطوری سامان اسمشو هرچی بزاره اون لقب (206) میمونه و من میتونم راحت بفهمم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedAlpha گفته است:

سلام. خوبه ها ولی اگه بتونیم ما بر هرکی یک لقب خودمون اضافه کنیم دیگ این اتفاق نمیفوته مثلا  در FR من : Saman(206) دیگ اینطوری سامان اسمشو هرچی بزاره اون لقب (206) میمونه و من میتونم راحت بفهمم

خوبه ها ولی من شماره دوستم بزور حفظ میکنم :|

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...