رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی لیدر - UTM_Joker

Cyber

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BLackLiFe.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UTM_Joker.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام.
بنده از سال 2015 در مجموعه ی آرساکیا فعالیت دارم. و همچنان هم همین الان هم چندین بار قوانین مروبط به اقلیت پلیس رو مطالعه کردم.
بنده هیچ جایی رو نمیبینم که نوشته باشه اگر کسی با ماشینش بیاد زیر ماشین من یا اینکه برایم ن مزاحمت ایجاد کنه و یا وسط خیابون پارک کرده باشه و من بخام از اونجا از روی ماشینش حرکت کنم و رد شم این وسط پلیس باید بیاد و منو مجازات کنه و لایسنس منو مسدود کنه
طبق قوانین پلیس هیچ موردی در بخش suspend کردن لایسنس در این مورد ذکر نشده.
بنده از یک افسر پلیس شکایت کردم و این جناب لیدر پست شکایت بنده رو رد کردند.
اگر بنده جرمی انجام دادم و کسی از بنده شاکی بوده میتونسته بیاد توی انجمن و از بخش اعضا از بنده شکایت کنه و اگر قوانین در این رابطه وجود داشته باشه ادمین بند ه رو مجازات میکرده و هیچ ربطی به یک پلیر تازه وارد که از cmd ها داره سوء استفاده میکنه نداره.
من نمیدونم چی یاد گرفتید که اگر ممبرتون مدرک داشته باشه یا نداشته باشه به این بسنده میکنید که بنویسید مدرک ارسال شده تایید شده و شما خلاف کردید. اگر چیزی بوده به اشتراک میذاشتید تا بقیه هم ببینه و ما خودمونم ببینیم.
افسر شما طبق مدارک ارسالی بنده 2 ساعت منو تعقیب میکرد و خودشو میکرد زیر ماشین من !
فکر کنم مجموعه نیاز به سخت گیری بیشتری برای جذب لیدر ها داره

بررسی کنید .

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s14.picofile.com/file/8409318150/09999.png

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

BLackLiFe.png

منم میتونم بیام Joker ORG رو بزارم بگم از سال 2014 پلی میدم پس یادبگیر اطلاعات کاربری خودتو بزاری

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...