رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری

mahdiyaghi

ارسال‌های توصیه شده

با توجه به اینکه پستی که داخل بخش مشکلات کاربری ارسال کردم پاسخی داده نشد تصمیم گرفتم پست رو در این بخش ارسال کنم . لطفا پستی هم که در بخش مشکلات کاربری ارسال کردم حذف کنید .

----------------------------------------------------

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahdi_yaghi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sk%5BR%5DleX.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  ---------

• توضیحات: 

امروز من یک خونه برای فروش داشتم که یه نفر بهم برای خرید خونه زنگ زد و ایشون به من گفت بیا خونه که شاید خونه رو ازت بخرم . من هم رفتم خونه و ایشون اول گفت که خونه گرونه و فلانه ، و بعد سر قیمت 190k توافق کردیم که من خونه رو به ایشون بفروشم . من قیمت خونه رو 190k گذاشتم اما ایشون به من گفت که بزن : sellhouse 106 190000/ که درخواست بهش بدم برای خرید خونه و ایشون خونه رو بخره ، من هم تا حالا اینطوری خونه نفروخته بودم و فکر کردم که برای فروش خونه هم میشه درخواست داد و اون دستور رو زدم و دیدم که خونه با قیمت $106 برای فروش گذاشته شد و ایشون خونه رو فورا با این قیمت خرید . البته ناگفته نماند که ایشون برای فروش همین خونه آگهی داده !

از ادمین محترم خواهش دارم که سریعا با ایشون برخورد کنند و خونه رو به من برگردونند .

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_032.png

sa_mp_033.png

sa_mp_035.png

sa_mp_036.png

sa_mp_037.png

sa_mp_038.png

sa_mp_039.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شکایت شما رد شد ( طبق قوانین ما مسولیتی در قبال اموال از دست رفته و سهل انگاری شما نداریم، از حالا به بعد معاملات خود را زیر نظر ادمین انجام دهید )

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...