رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی دقتی در ایونت - Bad.Stalker

RoLLinG

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک من: Ceasar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارم: %5BBad.Stalker%5D.png

• توضیحات: سلام، من توی ایونت بودم و خیلیا رو کشتم. داشتم همون دوروبر دنبال بقیه میگشتم که یهو ایونت استاپ شد و وینر هیچکس! ارگانایزر قائدتا باید وقتی کسیو نمیبینه از /participants استفاده کنه تا مطمئن بشه کسی توی ایونت نیست. من وینر شدم اما ایشون منو ندیدن!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

AG_SA_00144.png

• چی چی 1

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم.
@mahanxoffcial شما تا 22-09-2020 ساعت 12:00 برای ارسال مدارک زمان دارید, در غیر این صورت شما مجازات خواهید شد.

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوستان عزیز بنده در e/ گفتم که دور بشید به ضرر خود شماست WonderGuy هم هلپر ایونت بود و با ایشون چندین دور جای ایونت رو گشتیم و کسی رو پیدا نکردیم! چون ایونت Battle Royal است ماشین هلی کوپتر و موتور های زیادی هستند که میشه باهاشون حرکت کرد که فقط برای فرار ساخته شده! و حتی کسانی رو دیدم که از محل ایونت بسیار دور شده بودند و بنده هم اخطار دادم بهشون که دور بشید به ضرر خود شماست ! دوست عزیز RoLLing اگر از گرفتن Price ناراحت هستید بنده به جای 10k price به شما 100K میدم و بی دقتی خودم را قبول دارم !

لینک به دیدگاه

با سلام 
شکایت پس گرفته شد.
بسته شد.

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...