رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اتاقک

hesidark

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: hesidark.png

- توضیح کامل باگ: شما وقتی میخواهید وارد خونه بشید اگه چند بار دکمه enter رو بزنید وارد یه اتاقک کوچیک میشید که من فیلم هم گرفتم البته امتحان نکردم ببینم توی همه خونه ها اینطوریه :(

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/trct_bandicam_2020-09-15_21-08-54-450_slomo.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):توی فیلم معلومه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گزارش تکراری، این باگ قبلا هم گفته شده بود و فکر میکنم برا بازی باشه 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون?

در 18 ساعت قبل، Original گفته است:

گزارش تکراری، این باگ قبلا هم گفته شده بود و فکر میکنم برا بازی باشه 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۲۵ در 22:13، hesidark گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: hesidark.png

- توضیح کامل باگ: شما وقتی میخواهید وارد خونه بشید اگه چند بار دکمه enter رو بزنید وارد یه اتاقک کوچیک میشید که من فیلم هم گرفتم البته امتحان نکردم ببینم توی همه خونه ها اینطوریه :(

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/trct_bandicam_2020-09-15_21-08-54-450_slomo.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):توی فیلم معلومه

منم همین مشکل رئ دارم هم تو خانه هم تو مغازه این طوریه که از خانه میای بیرون هنوز دانلود نشده مپ برای همین هست

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...