رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن الکی من Leader LSV

LiN

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BO%5DutLaw.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cancel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدی نبود خودش با ساب لیدرش بودن

• توضیحات: سوال هایی که از من اشتباه گرفته رو میگم= پرسیده اگر کسی کلاهبرداری کنه و اکانت رو با پول واقعی بخره مجازات چیه؟ تو ss نوشته شده چی گفتم یک Av داده-سوال2 که گفته مجازات توهین  به ادمین که تو ss نوشته شده من چی گفتم-سوال3 گفته مجازات استفاده مود timecyc که جز مود های غیر مجاز حساب میشه و تو forum نوشته 30 روز بن ولی این گفته نه بن داعم-سوال 4 یک سوال چرت پرسیده که نباید میپرسیده گفته ماشین pony مال رنک چنده منم گفتم رنک 2 و درست هم گفتم-سوال اخر که گفته مجازات قانون شکنی منم گفتم fw سریع گفت  AV5/5خداییش رسیدگی کنید من در کل 1AV داشتم که اونم 2 ثانیه دیر فرستادم سریع نوشت 1AV---4 تا سوال الکی اشتباه گرفته خداییش هر ادمینی لیدری میاد بیاد تست بگیره من کل قوانین رو حفظم رسیدگی کنید ممنون

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s15.picofile.com/file/8408308742/SS.zip.html

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...