رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تبلیغ کردن deadpool

SkRLeX

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sk%5BR%5DleX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28%28%28DEADPOOL%29%29%29.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: تبلیغ ددپول مدارک در لینک زیر

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8298222718/Tablig_Deadpool.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ‎6‎/‎19‎/‎2017 در 15:18، SkRLeX گفته است :

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sk%5BR%5DleX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28%28%28DEADPOOL%29%29%29.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: تبلیغ ددپول مدارک در لینک زیر

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8298222718/Tablig_Deadpool.rar.html

با سلام .

ایشون به من 500k پول قرض دادن و من  ایشون رو فایند کردم که به ایشون پولامو پس بدم و ایشون یکم دیر تایپ میکرد بهشون گفتم ای دی تلگرامتونو بده (که منظورم این بود با ویس صحبت کنیم) بعدش ایشون فکر میکرد من پولاشو بالا کشیدم و بهش پس نمیدم اگر در مدارکی که اقای Sk[R]leX دادن دقت کنید میبینید من بهشون گفتم نامردی نکردم و ایشون فکر میکردند که من پوشاشون رو پس نمیدم هی بهم میگفتن بدون نامردی منم اگه دقت کرده باشین در ss ها بهشون گفتم من نامردی نکردم و من اصلا حرف تبلیغ یا چیز دیگه نزدم ! چطوری شما میگی من تبلیغ کردم تبلیغ چی کردم ؟! الان ss هایی که شما دادی اصلا هیچ ربطی نداره ایشون ب من پول قرض داده بودن منم داشتم میگفتم بیاید تلگرام تا اونجا راحت تر صحبت کنیم ,( در یکی دیگر از ss ها من گفتم Team speak دارین ؟ ایشون گفتن نه اصلا نمیدونم چی هست و منم پیشنهاد تلگرام دادم)

Dr.Roham

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...