رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد مرخصی

TurbOo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TurB0o.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5Bmoltafet%5Dm.a.s.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایا در مرخصی گرفتن قانونی هست که اگه از سرور محروم شدیم نتونیم مرخصی بگیریم؟ من تو قانونا ندیدم لطفا رسیدگی کنین

• مدارک (فیلم یا عکس): 

bandicam_2017_06_19_13_45_47_675.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت بازیکن محترم.

طبق قوانین شما اگر سه روز داخل بازی آنلاین نشید از اقلیت مربوطه اخراج خواهید شد.

و همچنین این قانون شامل محرومیت بازیکنان از سرور هم خواهد شد یعنی اگر شما از سرور محروم باشید و طی این سه روز (بعد از زمان محرومیت) اکانت خود را آنبن نکنید از فکشن اخراج خواهید شد.

اما بحث اینکه شما میگید قانون داخل انجمن نیست، آیا مواردی که به نفع شما باشد و در انجمن ذکر نشده باشد هم گزارش می‌دهید؟

این قانون از ابتدای شروع به کار مجموعه بوده و هست و رد کردن یا تایید کردن این موضوع به لیدر اقلیت بستگی دارد که قوانین را بلد باشد یا خیر.

و بحث آخر اینکه شما دقیقا بعد از محرومیت ، امتحان های مهمتان شروع میشود؟ اواخر خرداد؟ امتحان مهم؟

بنده توضیحات لازم را ارائه دادم، توضیحات اضافه و تصمیم گیری با مدیریت سرور.

ممنون از گزارشتان، موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MohammadMoltafet گفته است :

با سلام خدمت بازیکن محترم.

طبق قوانین شما اگر سه روز داخل بازی آنلاین نشید از اقلیت مربوطه اخراج خواهید شد.

و همچنین این قانون شامل محرومیت بازیکنان از سرور هم خواهد شد یعنی اگر شما از سرور محروم باشید و طی این سه روز (بعد از زمان محرومیت) اکانت خود را آنبن نکنید از فکشن اخراج خواهید شد.

اما بحث اینکه شما میگید قانون داخل انجمن نیست، آیا مواردی که به نفع شما باشد و در انجمن ذکر نشده باشد هم گزارش می‌دهید؟

این قانون از ابتدای شروع به کار مجموعه بوده و هست و رد کردن یا تایید کردن این موضوع به لیدر اقلیت بستگی دارد که قوانین را بلد باشد یا خیر.

و بحث آخر اینکه شما دقیقا بعد از محرومیت ، امتحان های مهمتان شروع میشود؟ اواخر خرداد؟ امتحان مهم؟

بنده توضیحات لازم را ارائه دادم، توضیحات اضافه و تصمیم گیری با مدیریت سرور.

ممنون از گزارشتان، موفق باشید.

شرایطی که Founder برای مرخصی گذاشتن :

قانونی برا مرخصی در حالت محروم شدن از سرور تو قوانینا چیزی  ثبت نشده برا این رسیدگی خواستم.... ولی کیک کردن شما صحیحه قانونم میدونم ولی اگه میدونستم مرخصی به اون دلیلی که شما رد کردین تو قانونا هست من ان بن میکردم اکانتو تا از فکشن کیک نشم و من سایت بازدید کردم بعد از چند روز جواب مرخصی داده شده بود منم دسترسی نداشتم به سیستم تا ان بن کنم 

دوما شما لیدر خوبی هستین قبول دارم ولی منم اهل دروغ گفتن نیستم امتحان ما تا 3 تیر اینم مدرک که باور کنید.

bandicam_2017_06_19_16_19_55_970.jpg

با تشکر از جواب شما 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...