رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Non rp

FiGhT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

RezAw_ORTEGA.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MA%24IH.png

mr_morteza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

THE__KING.png

MehrawD.png

• توضیحات: 

بنده برای انجام وظیفه رفته بودم ، به محض اینکه به این دو نفر می رسیدیم q/ میدادن،تو عکسا هم معلومه از چه ساعتی و  چندین بار دنبالشون بودیم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

65v6_ag-sa-0083.jpg

5sbh_ag-sa-0084.jpg

wg35_ag-sa-0085.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلامخدمت دوستان عزیز بنده دو اکانت دارم به اسم مسیح ک در سرور فرق رو نمیشه دید ولی ثابت میکنم 1 ایکنکه من با اکانت مولتی این کار رو کردم که الان نشونتون میدم

اکانت مولتی بنده هست:

MA%24lH.png

اکانت اصلی:

MA%24IH.png

و جوری ک خودتون دیدید اون اطلاعات کاربری مال اکانتی ک توی ترد دسته متوسطست و اون اکانت ک شما دیدید اکانت مولتی بنده هست ک فرد ک شکایت کرده ملاحضه کردند ک اکانت توی فکشن نبود ولی اون اطلاعات کاربری ک گذاشتید اکانتی ک تو بکشن لطفا اظلاعات کاربری رو درست بگذارید سپاس

در واقع اکانت اصلی ب اسم :MA$IH ولی مولتی :MA$LH  ک L  رو کوچیک گوذاشتم ک مثل همدیگه شه

امیدوارم رسیدگی شه و دوستان اطلاعات کاربری اشتباه نزارند تشکر

ویرایش شده توسط MASlH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MASlH گفته است:

با سلامخدمت دوستان عزیز بنده دو اکانت دارم به اسم مسیح ک در سرور فرق رو نمیشه دید ولی ثابت میکنم 1 ایکنکه من با اکانت مولتی این کار رو کردم که الان نشونتون میدم

اکانت مولتی بنده هست:

MA%24lH.png

اکانت اصلی:

MA%24IH.png

و جوری ک خودتون دیدید اون اطلاعات کاربری مال اکانتی ک توی ترد دسته متوسطست و اون اکانت ک شما دیدید اکانت مولتی بنده هست ک فرد ک شکایت کرده ملاحضه کردند ک اکانت توی فکشن نبود ولی اون اطلاعات کاربری ک گذاشتید اکانتی ک تو بکشن لطفا اظلاعات کاربری رو درست بگذارید سپاس

در واقع اکانت اصلی ب اسم :MA$IH ولی مولتی :MA$LH  ک L  رو کوچیک گوذاشتم ک مثل همدیگه شه

برای گفته هاتون مدرک هم دارین ؟ 

لینک به دیدگاه

بله دیگه اون عکسی ک بالا توی موبایلتون هست از اسکینم هست مال اکانت مولیتم وگرنه اکانت اصلی ک اطلاعات کاربری اشتباه گذاشتید اون اسکینش اسکین فکشن :|

همان گونه ک دیدید اکانتی ک 6W داشت جز اعضا هست ولس اون اطلاعات کاربری جز اعضا tmf |:

شما اسکین ک در موبایلتون هست توجه کنید 

اسکین ک در موبایلتون هست مولتی بنده هست ولی اون اطلاعات کاربری لسکین tmf رو داره

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما تایید شد

Ma$ih = 120 Minute Admin Jail

Mr_Morteza = 60 Minute Admin Jail

+بسته شد

I`Hurt I`Learnd I`Changed

ویرایش شده توسط Sepehr7
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت @Sepehr7 من بالا توضیح دادم ادمین جیل مال این اکانت نبود بالا توضیح دادم اطلاعات کاربری اشتباه دادند لطفا ب درستی رسیدگی کنید

در در ۱۳۹۹/۶/۲۰ در 05:06، MASlH گفته است:

اکانت مولتی بنده هست:

MA%24lH.png

اکانت اصلی:

MA%24IH.png

این اطلاعات کاربری مال اکانت اصلی باید به جای اون لول 3 منو میزارشت لطفا رسیدگی شه

اقا سپهر اشتباه ادمین جیل دادید عجب

من امروز این اکانت رو از فکشن در اوردم چرا اشتباه ادمین جیل دادی 

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...