رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Waziring || توهین | تهدید | رشوه | پارتی

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WaziRing.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: خب ایشون چو ن من ازشون در فروم شکایت کردم به دلیل سایلنت کیک ، تهدید میکنه و میگه میخواستم جلوی نازلی رو بگیرم اما با این شکایتی که کردی نمیگیرم 
این یه جور رشوه هست ینی اینکه اگر من اون مدرکو نمیزاشتم جلو نازلی رو نمیگرف ! رشوه ادمین به پلیر ؟ بعدم تو گیم تو ریپورت بهش میگم دیموت نشی میگه من هیچ وقت دیموت نمیشم و مکاول رفیق صمیمی من هس
و همچنین تهدید کرد که بنم میکنه و کرد اونم بی دلیل و الان درخواست دیموتش  رو میکنم چون av هم زیاد گرفته

• مدارک (فیلم یا عکس): sexsa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

در مورد تهدیدی که میگید: مثل اینکه شما فیلم های هندی زیاد تماشا میکنید، من به شما گفتم میتونستم جلوی ایشون رو بگیرم اگه خودتون اشتباه نمیکردید و از بازیتون فیلم میگرفتید، پس فکر نکنید که Manager ساده لوح هستش و با این افترا ها گول میخوره

در مورد این که من گفتم دیموت نمیشم: بله من هنوزم میگم دیموت نمیشم چون با این خورده چیز هایی که شما میگید نه تنها من، بلکه یک لیدر نو پا  هم دیموت نمیشه

در مورد اینکه من گفتم دانیال رفیق منه: بله دانیال رفیق منه، اگه یه نگاه برگردید به چت هایی که توی Report/ داشتیم متوجه میشید که گفتم من و دانیال رفیقیم، ولی توی محیط بازی و مسولیت هایی که داریم رفاقتی عمل نمیکنیم

در مورد بن شدنتون: پس گفتید بی دلیل؟ همین دروغی که گفتید دلیل بزرگیه برای همه مطالبی که فرمودید

این دلیل بن شدنتون: sa_mp_060.png

امیدوارم که موفق باشید در امر دیموت کردنمون :DD

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز @laststorm مراقب حرف زدن و نحوه ی برخوردتون باشید در صورت تکرار برخورد شدید خواهد شد!

شکایت رد شد! مدارک کافی نیست.

بسته شد.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...