رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

CalibeR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ExcaliBur.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: shayankerman.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهد؟ هه

• توضیحات: چه وضعشه؟ روزی 10 نفر خریدو فروش میکنن صداشم در نمیاد دیگه ممبر فکر میکنه خریدو فروش ازاده طرف اومده TS اس اس هاشو میذاره میگه نبود 30 تومن آلفا بفروشیم؟

ی خورده سطح رسیدگی رو ببرید بالا صبح تا شب ریپورت میدیم هیچکس باز نمیکنه دلیلش چیه؟ حالا طرف به گوشش رسیده بن داره خریدو فروش رفته دوباره الفا خریده که بگه اره من الفا نفروختم

به این موضوع رسیدگی کنید

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://uupload.ir/files/q5f_photo_2017-06-18_20-15-32.jpg[/IMG]

http://uupload.ir/files/xor_photo_2017-06-18_20-15-35.jpg[/IMG]

o81_photo_2017-06-18_20-15-37.jpg

6u1e_photo_2017-06-18_20-15-39.jpg

dknk_photo_2017-06-18_20-15-46.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باور کنید من اصلا خبر ندارم به خدا خودم هم موندم مگه میشه اصلا من خرید و فروشی انجام ندادم شما کار هایه منو چک کنید اگه چیزی در مورد خرید و فروش دیدید به خدا اصلا بی خبرم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Shayankerman گفته است :

باور کنید من اصلا خبر ندارم به خدا خودم هم موندم مگه میشه اصلا من خرید و فروشی انجام ندادم شما کار هایه منو چک کنید اگه چیزی در مورد خرید و فروش دیدید به خدا اصلا بی خبرم

من اصلا ساعت 2 شب انلاین نبودم به خدا

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، CalibeR گفته است :

• توضیحات: چه وضعشه؟ روزی 10 نفر خریدو فروش میکنن صداشم در نمیاد دیگه ممبر فکر میکنه خریدو فروش ازاده طرف اومده TS اس اس هاشو میذاره میگه نبود 30 تومن آلفا بفروشیم؟

ی خورده سطح رسیدگی رو ببرید بالا صبح تا شب ریپورت میدیم هیچکس باز نمیکنه دلیلش چیه؟ حالا طرف به گوشش رسیده بن داره خریدو فروش رفته دوباره الفا خریده که بگه اره من الفا نفروختم

بزارید توضیحاته کامل رو بدم اولندش من اینجا از ایشون شکایت میکنم چون اکانت من رو هک کردن دومندش شما برید چک کنید من هیچوقت تا ساعت 2 شب بازی نمیکردم و  برای موضوع الفا هم شاهد دارم از کسی که خریدم اقای REZA1 بودن و اصلا معلومه من حدودا تا ساعت 10 یا 11 بازی میکنم و ایشون صبر کردن تا من کامل از بازی خارج بشم و هک اکانت رو شروع کردن حتی اگر UCP هم چک کنید میبینید که من هیچ زمانی تا ساعت 2 شب بازی نمیکنم و اگر پیامی داخل تلگرام یا TEAMSPEAK دادم از ایشون درخواست میکنم بدن .همچنین اگر دفاعیه و شاهدی هم نیاز باشه با کمال میل میارم یا حق(حتی ادمین)

لینک به دیدگاه

سلام به شما کارکنان تیم استف.

1.این کودک خردسال داره اسپم میکنه،اینجا محل التماس نویسی نیست،تقاضا دارم اخطار انجمن دریافت کند.

2.طبق قوانین مندرج شده در انجمن و طبق پیام های مکرر در سرور "ما هیچگونه مسئولیتی در قبال اکانت های دزدیده شده نداریم"

این کودک میگه:

در 11 ساعت قبل، Shayankerman گفته است :

اکانت من رو هک کردن

و در ادامه:

در 11 ساعت قبل، Shayankerman گفته است :

من هیچوقت تا ساعت 2 شب بازی نمیکردم

اصلا اینطوری که میگه (که داره قضیه رو ماست بندی میکنه) درست، اکانتشو هک کردن اومدن با اکانت خریدو فروش انجام دادن و پولشم خوردن و زدن به جیب.

در هر صورت با این اکانت خریدو فروش انجام شده و باید برخورد لازم انجام بشه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، CalibeR گفته است :

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ExcaliBur.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: shayankerman.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهد؟ هه

به این موضوع رسیدگی کنید

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://uupload.ir/files/q5f_photo_2017-06-18_20-15-32.jpg[/IMG]

http://uupload.ir/files/xor_photo_2017-06-18_20-15-35.jpg[/IMG]

o81_photo_2017-06-18_20-15-37.jpg

6u1e_photo_2017-06-18_20-15-39.jpg

dknk_photo_2017-06-18_20-15-46.jpg

با سلام و درود فراوان دوباره خدمت ادمین های محترم و عزیز . بله من امروز با [multi accunt] به ایشون زنگ زدم و از ایشون درباره هک و این جور چیزا پرسیدم و ایشون تا حرف پول اومد وسط داشتن رام میشدن که اکانتی که مثلا من میخوام رو هک کنن که تا فهمیدن من shayankerman هستم سریع و بدون وقفه تلفن رو قطع کردن و از من پرسیدن چه کسی به شما این موضوع رو گفته و تا فهمیدن قطع کردن تلفن رو ss هارو هم میزارم پایین . یا حق vfuaxbnw6zyk.jpg & http://s6.uplod.ir/i/00885/ws1i65em67mh.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

به دلیل اسپم های فراوان پست بسته میشود.

در مورد این شکایت با مدیریت صحبت خواهد شد و از لاگ حقایق روشن خواهد شد.

موفق باشید.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...