رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری MoltafeT و HaRDNeSs

BaRBeD

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .mhmd..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MoltafeT.png

و   HaRDNeSs.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: MZNinja.png و  kingsina.png

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین های عزیز میخاستم گزارش یک کلاه برداری فوق هوشمندانه را که توسط همکاری moltafet و hardness انجام گرفته رو گذارش بدم توضیحات کامل تویه عکس ها هست اما به صورت مختصر این دو نفر میخواستند با قیمت 2700000 دوچرخه BMX را بجایه ماشین INFERNUSE بفروشند پلیری ایدی moltafet سوار ماشین و دوستش hardness سوار دوچرخه ای که پشت دیوار مخفی کرده بودند ایستاده بودند و این عزیزان از افراد دیگر هم کلاه برداری های داشتند اما به دلیل نداشتن مدرک انها نتوانستند ثابت کنند ادمین هایه عزیز و ارجمند امید وارم به این قضیه خوب رسیدگی شود . ((با تشکر))

• مدارک (فیلم یا عکس):

cpke_ag-sa-0083_thumb.jpg

kggz_ag-sa-0084_thumb.jpg

uy1m_ag-sa-0085_thumb.jpg

mub_ag-sa-0086_thumb.jpg

xfwi_ag-sa-0087_thumb.jpg

43hz_ag-sa-0088_thumb.jpg

ytqg_ag-sa-0089_thumb.jpg

31im_ag-sa-0090_thumb.jpg

lvj4_ag-sa-0091_thumb.jpg

0r24_ag-sa-0092_thumb.jpg

v0wx_ag-sa-0093_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 44 دقیقه قبل، erfanx118 گفته است:

من تو دوره کاراموزیشون هستم

?

DADA POL MEDE 

NationalBoY.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mhmd23s گفته است:

فوق هوشمندانه

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

:|

ویرایش شده توسط Original

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

1-کلاه برداری زمانی انجام میشه که من از شما پولی دریافت کرده باشم.

2-من شاید به شما پیشنهاد معاوضه داده باشم ولی قبول کردن یا نکردنش به خودتون مربوطه.

اینو یادم رفت بگم.

این کاره من هوشمندانه نبود فقط 10% از دانهسته هامو قالب کردم به 90% ندانسته های شما  

• هاها 1
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، XdevilX گفته است:

این کاره من هوشمندانه نبود فقط 10% از دانهسته هامو قالب کردم به 90% ندانسته های شما  

?

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

باسلام درود خدمت شاکی عزیزم این BMX مال منه و بنده دوس دارم 2میلون بفروشم یا 1$
شما میتونی Accept کنی یا نکنی

من کاری ندارم به معامله شما نداشتم امدم دچرخم به قیمت بالایی چون دست خودم بوده میفروشم به کسی هم مربوط نیست اگ مدرکی دارید که من تلاش برایه کلاهبرداری کردم همینجا اپلود کنید

اگر Moltafet به شما درخواست میداد درست بود شکایت شما قبول میشد ولی ایشون و من نمیدونیم ماجرا از چه خبره فقط میدونم شما bmx من میخاستید گفتم 2میل700میفروشم

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد

1- وقتی شما از Tradecar استفاده میکنید یه پنل واسه شما ظاهر میشه که شما میتونید قبول کنید یا قبول نکنید و شما قبول کردید

2- همیشه واسه Trade از Report استفاده کنید

+بسته شد

I`Hurt I`Learnd I`Changed

ویرایش شده توسط Sepehr7
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...