رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ryder | Mods | Crosshair

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ryder.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ..

• توضیحات: اولن با سلام خدمت تیم کارکنان زحمت کش ! چند روز پیش جناب رایدر از یکی به دلیل چیت شکایت کرد و فیلمشو گذاشته بود و من فیلمشو تماشا کردم و موده Crosshair دیدم توش و بعد از مذاکره با ادمین Hercules و مزایای مود : Crosshair ایشون گفت که بن داره و من درخواست بن این بازیکنو میکنم ! همچنین ایشون مود Lazer Aim هم دارن که در تیر اندازی به شخص کمک میکنه.سوال من اینه هر ادمینه تازه کاریم فیلمشو ببینه میفهمه کلی مود داره و البته جیته معروفی ک مودو تو فیلم معلوم تنمیکنه ک ادمینایی مثله فرحان میدونن چی  میگم و اسمشم واس اینکک سو  اسفاده نشه نمیگم ، بعد از اینکه فرحانم فیلمو دید گفت که ایشون Crosshair و مود دارن فیلمشم ادمین خواس میدم که اگر تو عکس مشخص نیست البته که واقعن مشخصه crosshair زده .. همه هم کارایی این چیتو یا مودو میدونن که تو دوئل میفهمی نشونه و تیرت قبل شلیک کجا میخوره اینو دیگه ادمینای چیت شناسم میدونن چه برسه من که پلیرم

نقل قول

مود هایی که به شما مزیتی بدهند که موجب برتری شما نسبت به بازیکنی که آن مود ها را ندارد شوند ممنوع است و از Kick تا 20 روز محرومیت در پی دارد.

• مدارک (فیلم یا عکس): cheats.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، اولا كه دوست عزيز بهتره شما تو كار بقيه دخالت نكني و بجاي اينكه دنبال بن دادنه يك گانر باشي بري تمرين كني دوماً كه اون Lazer كه ميگيد در No zoom  به درد ميخوره كه من نميزنم no zoom  و در فيلم هم مشخصه اين چيت تخيلي اي كه ميگيدو ندارم بعدش هم همين ادمين فرحان و... همه Crosshair دارن و بار و بارها بنده از ادمين @bullshark و @macavel پرسيدم و نشونه بن نداره همچنين اگه قراره بن داشته باشه بايد كل سرور بن شن چون همه نشونه دارن ? كجاي دنيا يا تا به حال كي ديدي يك پلير بخاطر عوض كردن نشونش تو اين سرور بن شه ؟؟؟؟؟؟ 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولن اگر شما گانر بودید 27 بار تو UCP به دلیل چیت بن نمیشدید ! حالا کاری به این ندارم ولی خوشحالم که بدون ایم یا چیتی گانره سرورم و تنها محرومیتم به خاطر چیت این بود که ساعت هشت صبح استفاده کردم و یک با بوده نه 20 بار

دوما اون لیزری که من میگم خودش یه نوع ایم هست و در تیر اندازی به شدت کمک میکنه اینو دیگه همه میدونن

اون کراسیم که من به شما میگم نشونرو بت میگه کجا میخوره ، اینو نمیدونی خودت ؟

بعدم من که نگفتم چیزی هس ولی خودت قوانینو نگا کن داداچ

نقل قول

مود هایی که به شما مزیتی بدهند که موجب برتری شما نسبت به بازیکنی که آن مود ها را ندارد شوند ممنوع است و از Kick تا 20 روز محرومیت در پی دارد.

حالا من نمیدونم که چی هست ولی به فرحانم گفتم گف مود داره و مود هایی که شما دای پلیر نداره و طبق قوانین از کیک تا 20 روز بن داره

خودتون یه نگا به قوانین بندازید ، شما مود یا چیتی دارید که میفهمید نشونه از قبل کجا میخوره به نظرتون این تو دوئل کمکتون نمیکنه ؟ ولی بدون ایم مود یا چیت اصلن واضح نیست کجا میخوره و خودتون باید اندازه گیری کنید! 

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

در جواب خودشم بگم که کراس بت میگه که تیرت ب کجا میخوره قبل نشونه گرفتن که وقتی پشتتو کردی تو دوئل علامتش میره رو بازیکن و برگردی دقیقن میخوره به همون نقطه که یه مود محسوب میشه و بازیکنی که اینو نداره نمیدونه تیر ب کجا میخوره !

لینک به دیدگاه

با سلام 

این مطلب بررسی شد و برای مدیریت ارسال شد تا زمان دستور مدیریت برای جلوگیری از اسپم پست بسته میشود.

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد ( بعد از هماهنگی های فراوان با موسس مجموعه به این نتیجه رسیدیم که Crosshair و Lazer ایرادی ندارد )

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...