رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Silent kick - Waziring

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WaziRing.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ...

• توضیحات: ساعت هفت صبح Silent Kick میکنه ، بش زنگ میزنم میگم دلیله این کارت چیه ؟! میگه میخواستم ای دی 1 رو کیک بدم ( Nazli  )  میگمش نازلی که زنت هس میگه اسپم داد
سوال من اینه ، ایا کسی که میخواد کیک به دلیل اسپم بشه !!!! ایا تو دلیل کیک مینویسن  : ...... ؟ یا مینویسن اسپم !!  بعد سوال من اینه کسی که به دلیل اسپم میخواد کیک شه سایلنت کیک میشه؟؟
ایا تا به حال کسی به خاطر اسپم سایلنت کیک شده ؟ اونم ساعت هفت صبح . در ضمن من هیچ اسپمی ندادم و وقتی گفتم چرا کیک کردی میگه میخواستم نازلی رو کیک کنم ، میگمش تو دلیل کیکت نوشتی
..... بعد قطع میکنه ! ایا مدرکی داره ؟ میخوام ببینم اصلن مدرکی داره واسه این سایلنت کیک یا جوابی داری که بدی جناب وزیر؟ به خاطر همین کیکه الکیتون حداقل 2 تا رسپکت رو نگرفتم
امیدوارم پیگری شه

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8298140742/sa_mp_063.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

مساله اینه که من آب میخورم از آب خوردنم مدرک میگیرم

اون روز طبق عکسی که شما گذاشتید ایدی 2 بودید و طبق عکسی که من میزارم نازلی ایدی 1 بود

از اونجایی هم که بنده شبا تا صبح بیدارم و توی سرور وقتمو میزارم حق بدید که کمی خسته بشم و دستم بلرزه

خواستم 1 رو کیک کنم به جای 1 ایدی 2 رو زدم

اما دلیل اینکه Reason چی زدم باید بگم که وقتی سایلنت کیک میکنم دیگه دلیلی نداره Reason بزنم Spam

در این مورد هم با خودتون صحبت کردم و گفتم که اشتباه شده و بهتون توضیح دادم شما هم گفتید حله و تموم شد

حالا هم چون از شما شکایت شده بود و منم طبق قوانین باهاتون برخورد کردم از من ناراحت شدید و مساله ای که تموم شده بود رو دوباره بازش کردید و کلی هم دروغ نوشتید توی توضیحاتتون.

حالا هم اشکالی نداره بنده دستم لرزید و بابت این اشتباه تقصیر رو گردن میگیرم و آماده اخطار گرفتن هستم

باشد وقتی از کسی ناراحت میشیم نبش قبر نکنیم

لینک مدرک: sa_mp_027.png

موفق باشید.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...