رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ-Crew/

Potent

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: %5BSkElETooN%5D.png

- توضیح کامل باگ: 

با سلام.

این باگ اینطوریه که وقتی توی Crew/  باشیم و Friendly fire disable  باشه اگه کسی از اونایی که توی Crew/ هستند

با مینیگان همدیگه رو بزنن میبینیم که میمیرند که نباید اینطوری باشه(اگه این باگ رو قبلا یکی گذارش کرده دیگه شرمنده نگاه نکردم چک کنم)

با یکی دو تا تیر نمیمیره ها باید رگبار بگیرید بهش.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):  فکر نکنم عکس یا فیلم بخاد تست کنید بهتره.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): میتونید از یه هاستر بخاهید این کار رو بکنه یا توی Event/ تست کنید.

-----

چند وقت پیش با دوستان به این مورد بر خوردیم شاید باگ بودیم یا همچین چیزی ولی به احتماله زیاد همینطوریه که تعریف کردم

ویرایش شده توسط aminking8000

...Nabud shode

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، mahsamasoumi گفته است:

فک کنم مربوط به لگ باشه این

8 نفر بودیم میخواستیم راب بزنیم یعنی هممون لگ بودیم؟

ویرایش شده توسط aminking8000

...Nabud shode

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، aminking8000 گفته است:

8 نفر بودیم میخواستیم راب بزنیم یعنی هممون لگ بودیم؟

آخه برا منم پیش اومده یهو لگ شدم تیری که زدم از اعضای Crew جون کم کرد بعد کاشف به عمل اومد لگ بودم? 

Crewff زدی چک کنی خاموشه یا روشن?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mahsamasoumi گفته است:

آخه برا منم پیش اومده یهو لگ شدم تیری که زدم از اعضای Crew جون کم کرد بعد کاشف به عمل اومد لگ بودم? 

Crewff زدی چک کنی خاموشه یا روشن?

نه سیستمش اینجوریه که اعضایی که توی Crew هستن وقتی به هم تیر میزنن کم میشه ولی بلافاصله پر میشه به همون مقدار به همین دلیل .قتی با مینی گان بزنی دیگه اون سیستم تا بیاد دوباره اچ پی رو ست کنه یارو مرده  :|

...Nabud shode

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۱۱ در 15:29، SkeletooN گفته است:

نه سیستمش اینجوریه که اعضایی که توی Crew هستن وقتی به هم تیر میزنن کم میشه ولی بلافاصله پر میشه به همون مقدار به همین دلیل .قتی با مینی گان بزنی دیگه اون سیستم تا بیاد دوباره اچ پی رو ست کنه یارو مرده  :|

آفرین امین من که از همون اول منظورتو فهمیدم ولی تو این آخری کامل گفتی

وقتی توی Cr فرندلیفایر دیسیبل باشه وقتی تیر اندازی کنیم HP طرف کم میشه ولی در حدود 0.2ثانیه پر میشه اما سیستم مینیگان طوری طراحی شده که با تیر اول طرف میمیره واسه همین قبل از اینکه بازی HP رو فول کنه اون بنده خدا میمیره و Gta sa نمیاد مرده رو زنده کنه

(توی Gta sa شما بعد از مرگ چیت:Hesoyam رو بزن HPشما فول میشه ولی زنده نمیشی)

که کلا این چیزی که گفتی بستگی میزان سرعت عمل بازی داره و فک نکنم باگ باشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۱۱ در 14:15، SkeletooN گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: %5BSkElETooN%5D.png

- توضیح کامل باگ: 

با سلام.

این باگ اینطوریه که وقتی توی Crew/  باشیم و Friendly fire disable  باشه اگه کسی از اونایی که توی Crew/ هستند

با مینیگان همدیگه رو بزنن میبینیم که میمیرند که نباید اینطوری باشه(اگه این باگ رو قبلا یکی گذارش کرده دیگه شرمنده نگاه نکردم چک کنم)

با یکی دو تا تیر نمیمیره ها باید رگبار بگیرید بهش.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):  فکر نکنم عکس یا فیلم بخاد تست کنید بهتره.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): میتونید از یه هاستر بخاهید این کار رو بکنه یا توی Event/ تست کنید.

-----

چند وقت پیش با دوستان به این مورد بر خوردیم شاید باگ بودیم یا همچین چیزی ولی به احتماله زیاد همینطوریه که تعریف کردم

با کمبت شاتگان هم میشه

Carroll.png

Nw

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...