رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بستن بی دلیل اونت/.Champion

Mohamad138000

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

ReZa%28m%29.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Champion..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

hjam.png

EHSAN0111.png

توضیحات:

ب عرض سلام و خسته نباشید به ادمین محترم 

بنده یه اونت LCS گذاشتم بعد اقای.Champion وارد اونت شدن و از من تقاضای تشکر بابت acc اونت کردن بنده هم همونطور که در مدارک معلوم است بنده تشکر خود را کردم و ایشون به دلیل اینکه اسم او را نگفتم اونت بنده را بست بنده هم تمامی کار های لازم در اونت را کرده بودم بعد بسته شدن اونت من از دستور report/  استفاده کردم و مشکل خود را به ادمین گفتم که بعدش خود Champion وارد موضوع ما شد و شروع کرد به بی احترامی و اذیت کردن ما فقط و فقط به دلیل اینکه اسم او را در تشکر نیاوردیم بعذ از کلی بی احترامی به ما یکی از دوستان ما تنها به او گفت ادب رو رعایت کن و به بزرگ ترت بی احترامی نکن و بعد از 2 دقیقه دوست من به دلیل توهین به ادمین mute به مدت 120 دقیقه شد از شما خواهشمندیم با عدالت قضاوت کنید 

AG_SA_0075.jpg

AG_SA_0076.jpgAG_SA_0077.jpg

AG_SA_0078.jpgAG_SA_0079.jpgAG_SA_0080.jpgAG_SA_0081.jpgAG_SA_0084.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تشکر و اینا حالا هیچی من کامپیوتر و باید میدادم به مامانم و اگر در ایونت مشکلی پیش میومد من باید پیگیری میکردم برای همین ریسک نکردم.

بعد رفتاره شما هم بد بود عزیز.

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود

@Champion لطفا مدارک بستن ایونت و میوت کردن را ارائه بدید.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، LearninG گفته است:

سلام و درود

@Champion لطفا مدارک بستن ایونت و میوت کردن را ارائه بدید.

سلام بر شما اگه دقت کنید تو عکس ساعت 19:55 دقیقه است و تو همون ساعت هم اونت رو بستن و تو عکس دوم میبنید که ساعت 20:01 دقیق است اخه مگه میشه اونت تو 6 دقیقه تموم بشه 

لینک به دیدگاه

• مدیریت

شما مدرک از اینکه ادمین مربوطه ایونت شما رو بسته ارائه نکردید در نتیجه به این موضوع نمی پردازیم.

اما راجع به میوت شما به هاستر مربوطه توهین شدت پایین کردید (عقده ای) و به درستی 120 دقیقه میوت شدید.

اگر از سایر موضوعاتی که به آن پرداختید مدرک کافی دارید در شکایت دیگری ارائه دهید.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...