رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گاننریم خوبه؟ نظر بدید

illuminati

ارسال‌های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، TheVisage گفته است:

تا جایی که من یادم اسمت ماهان بود.

محمد حسین چطوری :) ؟ 

ببخشید حواسم نبود اسمت رو گفتم 

هنوز فیلم از ویس چنجر بودنت داریم :))

بزار ببینیم 

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

داداش تو برو پست های این saryy و BallasLeader رو مقایسه کن از رو اخلاق و سطح املا تابلوعه 

??

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، TheVisage گفته است:

خوشم میاد ما به اینجایی که رسیدی رسوندیمت بعد برا ما شاخ میشی.

البته هنوز Amoo___Big نوب سگه 5ماه پیشی?

ممد عمو جانی همیشه پشت من است تو پروفیل هم هست برو ببین :) 

شاخ؟

شاخ؟

بس کن ناموسن کی حوسله این کارا رو داره :|  

فقط میریم پی بی همه رو میزنن ماله منو برمیگردم {اون رو نه}

برای بیکاری هم یه Ballas Times زدم از خودم که بیکار نباشم تو Arsacia.ir

در 28 دقیقه قبل، TheVisage گفته است:

البته هنوز Amoo___Big نوب سگه 5ماه پیشی?

اون نوب  5ماه پیش  همون نیست که هروقت راب فایل میشد میومد 2k Bail بهت میداد؟

بقول امضا قدیمیم

دوستی کردم خوبی ندیدم

*** زدم چون     

دلم خواست :| 

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، TheVisage گفته است:

املا گاد

انتظارت زیاده از کسی که نمره املاء زیره 10 بود

البته الان بهتره :| 

در 6 ساعت قبل، TheVisage گفته است:

فقط اون قسمت که تایید میکنه که چیت زده

آره تایید میکنم چیتر بودم 

هنوز هم تایید میکنم :| 

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۱۱ در 02:48، RoLLinG گفته است:

با سلام و خداقوت، شایان ذکر است گذشته از حوصله هایپرسایز شما سوالی بپرسم...

همشو کامل خودت نوشتی یا کلیشه برداشتی؟ :| 

همشو کپی کردم و تغییرات بسیار زیادی(ویرایش،اضافه کردن،حذف کردن)رو انجام دادم :|

یعنی این یچز دیگه بود بیانیه من از اول کوبیدم ساختمش :|

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۱۱ در 21:06، BallasLeader گفته است:

آره تایید میکنم چیتر بودم

هنوز هم تایید میکنم :| 

یک نکته: نوب بودن بهتر از چیتر بودنه

باز آدم نوب باشه سعیشو میکنه بهتر پلی بده.?

ولی چیتر چون بازی براش راحت تره سعی نمیکنه به بهتر شدن فک کنه.?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

هییی بزرگای سرور بجای اینکه بیان به لول پایینای سرور کمک کنن برا هم شاخ و شونه میکشن

Pb که جایی برا تمرین بود شاده جایی برای دعوا و فحش و ادعا

بس کنید دیگه باو

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

همشو کپی کردم و تغییرات بسیار زیادی(ویرایش،اضافه کردن،حذف کردن)رو انجام دادم :|

یعنی این یچز دیگه بود بیانیه من از اول کوبیدم ساختمش :|

حدس زدم ???
این مدل حرف زدن فقط مال یه نفره?

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، NimaB گفته است:

یک نکته: نوب بودن بهتر از چیتر بودنه

باز آدم نوب باشه سعیشو میکنه بهتر پلی بده.?

ولی چیتر چون بازی براش راحت تره سعی نمیکنه به بهتر شدن فک کنه.?

در به دیوار میگه :| f581878734.png

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Pouria0JM گفته است:

۲ کلمه بگو. میای گانری یادم بدی یا نه؟ :|

ما سبکامون دیگه قدیمیه

کلی گانر تو سرور هست که یک ادم باشع

دوم مربی خوبی هم باشه

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Luciano گفته است:

ما سبکامون دیگه قدیمیه

کلی گانر تو سرور هست که یک ادم باشع

دوم مربی خوبی هم باشه

سبک شما SAMP هستش ?

در 3 ساعت قبل، BallasLeader گفته است:

Cheats که بخاطر بن شدم چون کرش خوردم توش و PCام خراب شد دادم تعمیر بعد یه laptop مزخرف ورداشتم اینجوری شد

آقای ادای گانری 

همین در نباشه تو از اتاق نمیتونی در بیای بیرون عزیزم?

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

سبک شما SAMP

مسئله سمپ و لانچر نیس 

مسئله داج چپ و راس و مدل دادنشه

این تفاوته

در 27 دقیقه قبل، Pouria0JM گفته است:

تو حالا یاد بده :|

بزار اول خودمو دوباره راه بندازم 

God is big 

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، BallasLeader گفته است:

ih1q_screenshot_20200903-185842_chrome.j

عالی حرف نداره?????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۱۰ در 22:43، 83mehrdad83 گفته است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم(۱)

الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین سیّما بقیّة الله فی الارضین.

خدا را شاکر هستیم که این توفیق را به پلیرای آرساکیا  داد که در موعد مقرّر و معیّن بتوانند این تاپیک را تشکیل بدهند و نمایندگان منتخب گانر های سرور پیام خودشان را به این مجمع مهم و تأثیرگذار ملّی بفرستند، و خدا را شاکر هستیم از اینکه امروز به بنده توفیق داد که بتوانیم با توجّه به شرایط جاری سرور، شرایط بیماری و محدودیّتهای موجود، این دیدار را با شما داشته باشیم و عرایضی را عرض بکنیم. از جناب آقای دکتر ممد، رئیس محترم TZ هم تشکّر میکنیم؛ مطالب بسیار خوب و البتّه مهمّی بیان کردند. از خدا میخواهیم که به شما همه -به رئیس و هیئت‌رئیسه و آحاد نمایندگان محترم- این توفیق را بدهد که بتوانید این مطالب مهم و اساسی را ان‌شاءالله از مجاریِ درستِ قانونیِ خودش دنبال کنید و به نتیجه برسانید.

بنده اوّلاً یک جمله‌ای راجع به خود این تاپیک شما عرض میکنم، بعد یک چند کلمه‌ای درباره‌ی شرایطِ کلّیِ سرور عرایضی را به شما تقدیم میکنم، بعد از آن هم توصیه‌هایی دارم، عرایضی دارم به شما نمایندگان، آنها را خواهم شمرد و عرض میکنم، در آخر هم اگر وقتی باقی بود، راجع به این مسئله‌ی بیماری جاری کشور  -این کرونا- چند جمله‌ای مجدّداً عرض خواهم کرد.

آپدیت بعدی؛ مظهر امید و انتظار مردم

امّا در مورد اوّل که مربوط به سرور شما است، یک نکته‌ی مهم این است که این آپدیت -آپدیت بعدی- آپدیت امید و انتظار مردم است، نقطه‌ی امید مردم و مظهر امید مردم است؛ چرا؟ چون مردم در شرایط سخت بیماری پای بازی آمدند و وقت  خود را در این بازی سپری کردند؛ در شرایط سخت اقتصادی. علاوه‌ی بر این، امواج تبلیغات گوناگون از اطراف از سوی دشمنان خارجی، بعضاً هم عدّه‌ی قلیلی در داخل [بود]، حرفهایی زده میشد، تبلیغاتی میشد که مأیوس‌کننده بود، ناامیدکننده بود و به طور طبیعی بایستی مردم را از آمدن به عرصه‌ی بازی و سرور مانع میشد. با همه‌ی این شرایط، مردم با یک درصد قابل قبولی -که باز در دنیا جزو درصدهای خوب است- پای بازی آمدند و  خودشان را سرگرم کردند و به آپدیت و نظر شما احترام گزاشتند؛ چرا؟ چون امیدوار بودند. علی‌رغم همه‌ی این عواملی که دست ‌به دست هم داده بود تا مردم را از سرور و از آپدیت و از علی و مانی مأیوس کند و ناامید کند، مردم آمدند و امیدوارانه به آپدیت بعدی رأی دادند و سرور شماها را انتخاب کردند. پس این اپدیت مظهر امید مردم است، مظهر انتظار مردم است؛ این بسیار نکته‌ی مهمّی است.

اپدیت بعدی؛ یکی از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین آپدیت دوران سرور

خوشبختانه آپدیت بعدی یکی از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین اپدیتای دوران ارساکیا هم هست. بحمدالله سرشار است از نیروهای پُر‌انگیزه و پُر‌ایمان،‌ نیروهای پُر‌توان، نیروهای جوان. هم جوانان تحصیل‌کرده و انقلابی در بین شماها زیاد هستند -جوانان کاربلد، نه دور از مسائل اجرائی؛ در بین مجموعه‌ی شما جوانانی هستند که هم پُر‌انگیزه هستند، پُر‌توانند، هم کاربلدند- و هم ادمین های کاربلد و پرکار ، در بین شماها جمعی از اینها هستند که وجودشان مغتنم است؛ و هم بالاخره سابقه‌داران در سرور؛ [یعنی] عدّه‌ای که قبلاً در سرور بودند و شیوه‌های کار سرور را می‌شناسند. مجموعه‌ی این سه گروه -آن جوانان، و آن مدیران، و این پیشکسوتان و سابقه‌داران- مجموعه‌ی بسیار خوب و کارآمد و به‌دردبخوری را بحمدالله در این سرور به وجود آورده. بنابر‌این، آپدیت، آپدیت بسیار خوبی است. خوشبختانه به مسائل اپدیت هم این پلیر حسّاس است. در همین 8 ماه و اندی که گذشته، انسان احساس میکند به مسائل سرور حسّاسند. سرعت عمل هم به خرج دادید؛ هم در تشکیل مدیریت قوی، هم در تشکیل کمیسیون‌های تخصّصی(استف) و تعیین رؤسای این کمیسیون‌ها(ادمین لیدر و هلپر)، و بحمدالله کار را زود پیش بردید و اینها همه‌ در خور تحسین است.

وظایف سنگینی بر دوش شما عزیزانی است که امروز مخاطب این حقیر هستید که بعد در بخش بعدی، آن چیزهایی که به ذهنم میرسد به عنوان توصیه، عرض خواهم کرد. این، آن مطلبی که مربوط به این آپدیت بود.

دوستان توجه کنید به دلیل مشکلاتی که فعلا وجود دارد ادامه سخنرانی بنده حقیر، در تاپیکی جداگانه و در ساعتی دیگر خواهد بود .

با تشکر-Mehrdad_Joker

/:

لینک به دیدگاه

نع

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NimaB گفته است:

ih1q_screenshot_20200903-185842_chrome.j

عالی حرف نداره?????

مثل تو سوسول مامانی نیستم بترسم  از بن :) 

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، BallasLeader گفته است:

مثل تو سوسول مامانی نیستم بترسم  از بن :) 

? چه ربطی داشت؟! قیمه هارو نریز تو ماستا

ترسناک نیست بلکه نشون میده بازی کردن بلد نیستی جیگر جان?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۶ در 21:07، Saryy گفته است:

نظر بدید

پیشنهاد کنید

و

انتقاد کنید

نقاط ضعف ام رو بگید

کیلیک D=

70 مگ بدم پای فیلم :|

خوبه خوبه .... :|

❗ -------This Is Amir------ ❗          

⚠️ 

?مَن صَدرُ هیچ موقِع به هیچکَس نَدادَم?

geo_amir_2.png                         ya4e_amir_3.png                              lwn_amir_1.png                      +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++                                                                                                                     

لینک به دیدگاه

لینک کار نمیکنع و بگو کیستی؟ @Saryy

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

سلام گانریه شما خوب است. 

❤️ Thanks شما هم همچنین

در 59 دقیقه قبل، Silver گفته است:

لینک کار نمیکنع و بگو کیستی؟

detcon/ بده همونی که در میاد خواهرش 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Saryy گفته است:

❤️ detcon/ بده همونی که در میاد خواهرش 

دیگه ادمین نیستم بگو کیستی?

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، RozGold گفته است:

درود خدمت ماهان عزیز چطور امضا بزارم تو فرم!؟ میشه راهنمایی کنید!؟ @Silver

?????

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...